rss      tw      fb
Keres

London 2012 - A műsor

      



A londoni olimpia hétfői versenynapján - melyen 18 számban osztanak érmeket - Sidi Péter kedvenc számában, a kisöbű szabadpuska 3x40 lövéses összetett versenyében szerepel majd.


Élő tévéközvetítések:

M1: 9:30-tól folyamatosan
M2: 10:30-tól folyamatosan
Eurosport: 9:30-tól folyamatosan
ORF1: 9:55-től folyamatosan


A program:

augusztus 6., hétfő (éremosztás 18 számban):

--------------------------------------------

SPORTLÖVÉSZET (The Royal Artillery Barracks) - 2

10 ó: férfi kisöbű szabadpuska, 3x40 lövéses összetett, alapverseny - SIDI PÉTER

10 ó: férfi trap alapverseny, 2. nap

14:45 ó: FÉRFI KISÖBŰ SZABADPUSKA, DÖNTŐ

17 ó: FÉRFI TRAP, DÖNTŐ


KAJAK-KENU (Eton Dorney, Buckinghamshire)

10:30: férfiak: K-1 1000 m, előfutamok, középfutamok, K-2 1000 m, előfutamok - 10:18 ó ó: DOMBI RUDOLF, KÖKÉNY ROLAND (2. futam), C-1 1000 m, előfutamok - 10:54 ó: VAJDA ATTILA (1. futam), középfutamok, középfutamok, nők: K-4 500 m, előfutamok - 11:39 ó: SZABÓ GABRIELLA, KOZÁK DANUTA, KOVÁCS KATALIN, FAZEKAS KRISZTINA (1. futam), középfutamok


KÉZILABDA (Copper Box)

férfiak, 5. forduló:

A csoport:

12:15 ó: Argentína-Tunézia

17:15 ó: Izland - Nagy-Britannia

22:15 ó: Franciaország-Svédország

B csoport:

10:30 ó: MAGYARORSZÁG-SZERBIA

15:30 ó: Dánia-Koreai Köztársaság

20:30 ó: Spanyolország-Horvátország


ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion) - 5

11 ó: férfi diszkoszvetés, selejtező

11:05 ó: női 100 m gát, előfutam

11:45 ó: női súlylökés, selejtező - MÁRTON ANITA

11:50 ó: férfi 800 m, előfutam - KAZI TAMÁS (3. futam)

12:50 ó: női 1500 m, előfutam

20 ó: NŐI RÚDUGRÁS, DÖNTŐ

20:15 ó: NŐI SÚLYLÖKÉS, DÖNTŐ

20:20 ó: női 200 m, előfutam

21:15 ó: női 400 m gát, elődöntő

21:45 ó: FÉRFI 400 M GÁT, DÖNTŐ

22:05 ó: NŐI 3000 M AKADÁLY, DÖNTŐ

22:30 ó: FÉRFI 400 M, DÖNTŐ


VÍZILABDA (Waterpolo Arena)

férfiak, 5. forduló:

A csoport:

11 ó: Kazahsztán-Horvátország

12:20 ó: Görögország-Ausztrália

20:40 ó: Spanyolország-Olaszország

B csoport:

15:10 ó: Románia-Szerbia

16:30 ó: MAGYARORSZÁG-EGYESÜLT ÁLLAMOK

19:20 ó: Nagy-Britannia - Montenegró


BIRKÓZÁS (ExCeL) - 3

14 ó: férfi kötöttfogás 60 kg, előcsatározások az elődöntőig, 84 kg, előcsatározások az elődöntőig, 120 kg, előcsatározások az elődöntőig - DEÁK BÁRDOS MIHÁLY

18:45 ó: férfi kötöttfogás 60 kg, 84 kg, 120 kg, vigaszág, bronzmérkőzés

19:46 ó: 60 kg, DÖNTŐ

20:21 ó: 84 KG, DÖNTŐ

20:56 Ó: 120 KG, DÖNTŐ


ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)

14:30 ó: női 51 kg, 60 kg, 75 kg, negyeddöntők

21:30 ó: férfi 60 kg, negyeddöntő, férfi plusz 91 kg, negyeddöntő, férfi 75 kg, negyeddöntő - 22:45 ó: HARCSA ZOLTÁN-Florentino Falcao (brazil)


SÚLYEMELÉS (ExCeL) - 1

16:30 ó: férfi 105 kg, B csoport - NAGY PÉTER

20 ó: FÉRFI 105 KG, A CSOPORT


GYEPLABDA (Riverbank Arena)

nők, 5. forduló:

A csoport:

14:45 ó: Japán-Kína

17 ó: Koreai Köztársaság-Belgium

20 ó: Nagy-Britannia - Hollandia

B csoport:

9:30 ó: ÚjZéland - Németország

11:45 ó: Egyesült Államok - Dél-afrikai Köztársaság

22:15 ó: Argentína-Ausztrália


KOSÁRLABDA (Basketball Arena)

férfiak, 5. forduló.

A csoport:

12:15 ó: Tunézia-Litvánia

15:30 ó: Franciaország-Nigéria

23:15 ó: Argentína-Egyesült Államok

B csoport:

10 ó: Ausztrália-Oroszország

17:45 ó: Nagy-Britannia - Kína

21 ó: Spanyolország-Brazília


RÖPLABDA (Earls Court)

férfiak, 5. forduló:

A csoport:

10:30 ó: Ausztrália-Lengyelország

15:45 ó: Olaszország-Bulgária

17:45 ó: Nagy-Britannia - Argentína

B csoport.

12:30 ó: Oroszország-Szerbia

21 ó: Egyesült Államok-Tunézia

23 ó: Brazília-Németország


ASZTALITENISZ (ExCeL)

11 ó: női csapatverseny, elődöntő

15:30 ó: férfi csapatverseny, elődöntő

20 ó: férfi csapatverseny, elődöntő


VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset) - 2

13 ó: férfiak: 49-es, 470-es, LASER, ÉREMFUTAM, nők: LASER RADIAL ÉREMFUTAM


LOVASSPORT (Greenwich Park) - 1

15-18:30 ó: díjugratás, egyéni selejtező, CSAPATVERSENY DÖNTŐ


TORNA (North Greenwich Arena) - 3

szerenkénti döntők:

15 ó: FÉRFI GYŰRŰ

15:50 ó: NŐI FELEMÁSKORLÁT

16:41 ó: FÉRFI UGRÁS


MŰÚSZÁS (Aquatics Centre)

16 ó: páros, szabadprogram - CZÉKUS ESZTER, KISS SZOFI


KERÉKPÁR (Velodrome) - 1

17 ó: férfiak: sprint, elődöntő, nők: Omnium (repülőverseny, 20 km-es pontverseny, kieséses verseny), sprint, negyeddöntő, futamok az 5-8. helyért

18:43 ó: FÉRFI SPRINT, DÖNTŐ


LABDARÚGÁS (London - Wembley, Manchester)

nők, elődöntő:

18 ó: Franciaország-Japán, London, Wembley Stadion

20:45 ó: Egyesült Államok-Kanada, Manchester, Old Trafford


STRANDRÖPLABDA (Horse Guards Parade)

19 ó: férfi negyeddöntő


MŰUGRÁS (Aquatics Centre)

20 ó: férfi 3 m selejtező



Ha tetszik a cikk, ajánlja másoknak is!