rss      tw      fb
Keres

London 2012 - A műsor

      


Augusztus 7., kedd

A magyar női vízilabda-válogatott a döntőbe jutásért száll vízbe a londoni olimpia keddi versenynapján, melyen 21 számban avatnak bajnokot.


Élő tévéközvetítések:

M1: 9:30-tól folyamatosan
M2: 10:30-tól folyamatosan
M3D: 10:55-től folyamatosan
Eurosport: 9:30-tól folyamatosan
ORF1: 9:55-től folyamatosan
ZDF: 9:45-től folyamatosan


Magyar vonatkozású program:

KAJAK-KENU (Eton Dorney Buckinghamshire)

10:30 ó: férfi K-4 1000 m, előfutamok - KAMMERER ZOLTÁN, TÓTH DÁVID, KULIFAI TAMÁS, PAUMAN DÁNIEL (2. futam 10:38 ó), középfutamok

10:46 ó: férfi C-2 1000 m, előfutamok, középfutamok

11:07 ó: női K-1 500 m, előfutamok - KOZÁK DANUTA (2. futam - 11:14 ó), középfutamok

11:35 ó: női K-2 500 m, előfutamok - KOVÁCS KATALIN, DOUCHEV-JANICS NATASA (3. futam - 11:49 ó), középfutamok


ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion) - 4

11 ó: női gerelyhajítás, selejtező, A csoport

11:10 ó: férfi 110 m gát, előfutamok - KISS DÁNIEL (5. futam - 11:38 ó), BAJI BALÁZS (6. futam - 11:45 ó)

11:45 ó: férfi hármasugrás, selejtező

11:55 ó: női 5000 m, előfutam

12:25 ó: női gerelyhajítás, selejtező, B csoport - JUHÁSZ VANDA

12:50 ó: férfi 200 m, előfutamok

20 ó: FÉRFI MAGASUGRÁS, DÖNTŐ

20:05 ó: női távolugrás, selejtező

20:15 ó: női 100 m gát, elődöntő

20:45 ó: FÉRFI DISZKOSZVETÉS, DÖNTŐ

20:55 ó: férfi 800 m, elődöntő

21:25 ó: női 200 m, elődöntő

22 ó: NŐI 100 M GÁT, DÖNTŐ

22:15 ó: FÉRFI 1500 M, DÖNTŐ


BIRKÓZÁS (ExCeL) - 2

14 ó: kötöttfogás, 66 kg, előcsatározások (LŐRINCZ TAMÁS), nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő; 96 kg, előcsatározások, nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő

18:45 ó: kötöttfogás, 66 kg, 96 kg, vigaszág, bronzmérkőzés

20:03 ó: 66 KG, DÖNTŐ

20:48 ó: 96 KG, DÖNTŐ


VÍZILABDA (Vízilabdacsarnok)

nők, az 5-8. helyért:

15:10 ó: Olaszország-Kína

19:20 ó: Oroszország - Nagy-Britannia

elődöntő:

16:30 ó: Egyesült Államok-Ausztrália

20:40 ó: MAGYARORSZÁG-SPANYOLORSZÁG


SÚLYEMELÉS (ExCeL) - 1

16:30 ó: férfi plusz 105 kg, B csoport - NAGY PÉTER

20 ó: FÉRFI PLUSZ 105 KG, A CSOPORT


Nem magyar vonatkozású program:

GYEPLABDA (Riverbank Aréna)

férfiak, 5. forduló:

A csoport:

11:45 ó: Ausztrália-Pakisztán

14:45 ó: Argentína - Dél-afrikai Köztársaság

20 ó: Spanyolország - Nagy-Britannia

B csoport:

9:30 ó: Koreai Köztársaság-Hollandia

17 ó: India-Belgium

22:15 ó: Németország - Új-Zéland


LOVASSPORT (Greenwich Park) - 1

11 ó: díjlovaglás, CSAPATVERSENY, DÖNTŐ és egyéni középdöntő


KERÉKPÁR (Pályakerékpáros csarnok) - 3

11 ó: férfiak: Keirin, előfutamok, reményfutamok, második forduló

11:19 ó: NŐI OMNIUM (3 km-es egyéni üldözéses verseny, 10 km, scratch, 500 M-ES IDŐFUTAM - 17:53 ó)

18:26 ó: NŐI SPRINT, DÖNTŐ

18:57 ó: FÉRFI KEIRIN, DÖNTŐ


MŰUGRÁS (Vizesközpont) - 1

11 ó: férfiak, 3 m, elődöntő

20 ó: FÉRFIAK, 3 M, DÖNTŐ


KÉZILABDA (Copper Box)

nők, negyeddöntő:

11 ó: Brazília-Norvégia

14:30 ó: Spanyolország-Horvátország

18 ó: Oroszország-Koreai Köztársaság

21:30 ó: Franciaország-Montenegró


ASZTALITENISZ (ExCeL) - 1

női csapatverseny:

12 ó: Koreai Köztársaság-Szingapúr, bronzmérkőzés

16:30 ó: Kína-Japán, DÖNTŐ


TRIATLON (Hyde Park) - 1

12:30: FÉRFI VERSENY


VITORLÁZÁS (Weymouth és Portland, Dorset) - 2

13 ó: férfiak: 470-es, nők: 470-es, Elliott 6m

14 ó: FÉRFIAK, SZÖRF (ÉREMFUTAM)

15 ó: NŐK, SZÖRF (ÉREMFUTAM)


RÖPLABDA (Earls Court)

nők, negyeddöntő:

14 ó: Japán-Kína

16 ó: Oroszország-Brazília

20 ó: Egyesült Államok-Dominikai Köztársaság

22 ó: Olaszország-Koreai Köztársaság


KOSÁRLABDA (Kosárlabdacsarnok)

nők, negyeddöntő:

15 ó: Egyesült Államok-Kanada

17:15 ó: Ausztrália-Kína

21 ó: Törökország-Oroszország

23:15 ó: Franciaország-Csehország


TORNA (North Greenwich csarnok) - 4

szerenkénti döntők:

férfiak:

15 ó: KORLÁT, DÖNTŐ

16:37 ó: NYÚJTÓ

nők:

15:47 ó: GERENDA, DÖNTŐ

17:23 ó: TALAJ, DÖNTŐ


MŰÚSZÁS (Vizesközpont) - 1

16 ó: PÁROS, DÖNTŐ


STRANDRÖPLABDA (A királyi lovastestőrség laktanyája - Horse Guards Parade)

19 ó: férfi és női elődöntő


LABDARÚGÁS (London, Manchester)

férfiak, elődöntő:

18 ó: Mexikó-Japán, London, Wembley Stadion

20:45 ó: Koreai Köztársaság-Brazília, Manchester, Old Trafford


ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)

21:30 ó: férfi 52 és 69 kg, negyeddöntő



Ha tetszik a cikk, ajánlja másoknak is!