rss      tw      fb
Keres

London 2012 - A műsor

      


A kenus Vajda Attila, valamint a Dombi Rudolf, Kökény Roland kajakos duó, illetve a női kajaknégyes éremért száll vízre a londoni olimpia szerdai versenynapján, melyen a férfi vízilabda-válogatott és a férfi kézilabdacsapat egyformán az elődöntőbe kerülésért küzd.


Élő tévéközvetítések: 

M1: 9:30-tól folyamatosan
M2: 10:30-tól folyamatosan
M3D: 10:55-től folyamatosan
Eurosport: 9:30-tól folyamatosan
ORF1: 9:55-től folyamatosan

augusztus 8., szerda (éremosztás 16 számban):

---------------------------------------------

magyar vonatkozású program:

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion) - 4

11 ó: férfi rúdugrás, selejtező

11 ó: női kalapácsvetés, selejtező, A csoport

11:10 ó: férfi tízpróba, 100 méter - SZABÓ ATTILA

11:45 ó: férfi 5000 méter, előfutam

12:10 ó: férfi tízpróba, távolugrás - SZABÓ ATTILA

12:25 ó: női kalapácsvetés, selejtező, B csoport - ORBÁN ÉVA

12:35 ó: női 800 m, előfutam

14:10 ó: férfi tízpróba, súlylökés - SZABÓ ATTILA

19 ó: férfi tízpróba, magasugrás - SZABÓ ATTILA

20:05 ó: férfi gerelyhajítás, selejtező

20:15 ó: férfi 110 gát, elődöntő

20:45 ó: női 1500 m, elődöntő

21:05 ó: NŐI TÁVOLUGRÁS, DÖNTŐ

21:10 ó: férfi 200 m, elődöntő

21:45 ó: NŐI 400 GÁT, DÖNTŐ

22 ó: NŐI 200 M, DÖNTŐ

22:15 ó: FÉRFI 110 GÁT, DÖNTŐ

22:30 ó: férfi tízpróba, 400 m - SZABÓ ATTILA


BIRKÓZÁS (ExCeL) - 2

14 ó: női 48 kg előcsatározások az elődöntőig, 63 kg előcsatározások az elődöntőig - SASTIN MARIANNA

18:45 ó: női 48 kg és 63 kg, vígaszág, bronzmérkőzés

20:03: NŐI 48 KG, DÖNTŐ

20:48 ó: NŐI 63 KG, DÖNTŐ


KAJAK-KENU (Eton Dorney) - 4

10:38 ó: FÉRFI K1-1000 M, DÖNTŐ

10:56 ó: FÉRFI C-1 1000 M, DÖNTŐ - VAJDA ATTILA

11:24 ó: FÉRFI K-2 1000 M, DÖMTŐ - DOMBI RUDOLF, KÖKÉNY ROLAND

11:44 Ó: NŐI K-4 500 M, DÖNTŐ - SZABÓ GABRIELLA, KOZÁK DANUTA, KOVÁCS KATALIN, FAZEKAS KRISZTINA


KÉZILABDA (Kosárlabdacsarnok)

férfi negyeddöntő:

12 ó: MAGYARORSZÁG-Izland

15:30 ó: Franciaország-Spanyolország

19 ó: Svédország-Dánia

22:30 ó: Horvátország-Tunézia


VÍZILABDA (Vízilabdacsarnok)

férfi negyeddöntő:

15:30 ó: Spanyolország-Montenegró

16:50 ó: Szerbia-Ausztrália

19:40 ó: Olaszország-MAGYARORSZÁG

21 ó: Horvátország-Egyesült Államok


nem magyar vonatkozású program:

ASZTALITENISZ (ExCeL) - 1

12 ó: férfi csapatverseny, bronzmérkőzés: Németország-Hongkong

16:30 ó: FÉRFI CSAPATVERSENY, DÖNTŐ: Kína-Koreai Köztársaság


GYEPLABDA (Riverbank Aréna)

nők:

9:30 ó: a 9. helyért: Japán - Dél-afrikai Köztársaság

12:30 ó: a 7. helyért: Koreai Köztársaság-Németország

16:30 ó: elődöntő: Hollandia - Új-Zéland

21 ó: elődöntő: Argentína - Nagy-Britannia


KERÉKPÁR - BMX (BMX-pálya)

16 ó: női kiemelési futamok

16:40 ó: férfi kiemelési futamok


KOSÁRLABDA (North Greenwich csarnok)

férfiak, negyeddöntő:

15 ó: Oroszország-Litvánia

17:15 ó: Franciaország-Spanyolország

21 ó: Brazília-Argentína

23:15 ó: Egyesült Államok-Ausztrália


LOVASSPORT (Greenwich Park) - 1

13 ó: EGYÉNI DÍJUGRATÁS, DÖNTŐ


MŰUGRÁS (Vizesközpont)

20 ó: női toronyugrás, selejtező


ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)

14:30 ó: női 51 kg, elődöntő, női 60 kg, elődöntő, női 75 kg, elődöntő

21:30 ó: férfi 49 kg, negyeddöntő, férfi 64 kg, negyeddöntő, férfi 81 kg, negyeddöntő


RÖPLABDA (Earls Court)

férfiak, negyeddöntő:

15 ó: Argentína-Brazília

17 ó: Egyesült Államok-Olaszország

20:30 ó: Lengyelország-Oroszország

22:30 ó: Bulgária-Németország


STRANDRÖPLABDA (A királyi lovastestőrség laktanyája ) - 1

20 ó: női bronzmérkőzés

22 ó: NŐI DÖNTŐ


TEKVONDO (ExCeL) - 2

10 ó: férfi 58 kg, nyolcaddöntő, női 49 kg, nyolcaddöntő

16 ó: férfi 58 kg, negyeddöntő, elődöntő, női 49 kg, negyeddöntő, elődöntő

21 ó: férfi 58 kg, vigaszág, bronzmérkőzés, női 49 kg, vigaszág, bronzmérkőzés

23:15 ó: NŐI 49 KG, DÖNTŐ

23:30 ó: FÉRFI 58 KG, DÖNTŐ


VITORLÁZÁS (Weymouth és Portland) - 1

13 ó: férfiak: 49-ES ÉREMFUTAM, nők: Elliott 6m, 470-es



Ha tetszik a cikk, ajánlja másoknak is!