rss      tw      fb
Keres

London 2012 - A műsor

      


A londoni olimpia utolsó előtti, szombati versenyapján - melynek során 32 számban osztanak érmeket - a kajakos Douchev-Janics Natasa 200 méteren éremesélyesként száll vízre, s ugyancsak jó esélyekkel vágnak neki egynapos versenyüknek a férfi öttusázók.


Élő tévéközvetítések:

M1: 9:30-tól folyamatosan
M2: 10:30-tól folyamatosan
M3D: 10:55-től folyamatosan
Eurosport: 9:30-tól folyamatosan
ORF1: 9:55-től folyamatosan

A program:

augusztus 11., szombat (éremosztás 32 számban):

-----------------------------------------------

magyar vonatkozású program:

ÖTTUSA (Kézilabdacsarnok, Vizesközpont, Greenwich Park) - 1

9:45 ó: férfi verseny - MAROSI ÁDÁM, KASZA RÓBERT, 9:45 ó: vívás, 14:20 ó: úszás, 16:20 ó: lovaglás, 19:45 ó: kombinált szám (futás, lövészet)


ATLÉTIKA (The Mall, Olimpiai Stadion) - 8

10 ó: FÉRFI 50 KM-ES GYALOGLÁS

18 ó: NŐI 20 KM-ES GYALOGLÁS - MADARÁSZ VIKTÓRIA

20 ó: NŐI MAGASUGRÁS, DÖNTŐ

20:20 ó: FÉRFI GERELYHAJÍTÁS, DÖNTŐ

20:30 ó: FÉRFI 5000 M, DÖNTŐ

21 ó: NŐI 800 M, DÖNTŐ

21:25 ó: NŐI 4X400 M, DÖNTŐ

22 ó: FÉRFI 4X100 M, DÖNTŐ


KAJAK-KENU (Eton Dorney Buckhinghamshire) - 4

10:37 ó: FÉRFI K-1 200 M, DÖNTŐ - DUDÁS MIKLÓS

10:47 ó: FÉRFI C-1 200 M, B DÖNTŐ - VAJDA ATTILA, DÖNTŐ

11:21 ó: NŐI K-1 200 M, DÖNTŐ - DOUCHEV-JANICS NATASA

11:41 ó: FÉRFI K-2 200 M, DÖNTŐ


HEGYIKERÉKPÁR (Hadleigh Farm, Essex) - 1

13:30 ó: NŐI VERSENY - BENKÓ BARBARA


BIRKÓZÁS (ExCeL) - 3

férfiak, szabadfogás:

14 ó: 60 kg, 84 kg, 120 kg - LIGETI DÁNIEL, előcsatározások a döntőig

18:45 ó: 60 kg, 84 kg, 120 kg, vigaszág, bronzmérkőzések

19:46 ó: 60 KG, DÖNTŐ

20:21 ó: 84 KG, DÖNTŐ

20:56 ó: 120 KG, DÖNTŐ


nem magyar vonatkozású program:

GYEPLABDA (Riverbank Aréna) - 1

férfiak:

a 11. helyért:

9:30 ó: Dél-afrikai Köztársaság - India

az 5. helyért:

12:30 ó: Spanyolország-Belgium

bronzmérkőzés:

16:30 ó: Ausztrália - Nagy-Britannia

döntő:

21 ó: Németország-Hollandia


TEKVONDO (ExCeL) - 2

10 ó: női +67 kg, férfi +80 kg, előcsatározások a döntőig

21 ó: női +67 kg, férfi +80 kg, vigaszág, bronzmérkőzés

23:15 ó: NŐI +67 KG, DÖNTŐ

23:30 ó: FÉRFI +80 KG, DÖNTŐ


MŰUGRÁS (Vizesközpont) - 1

11 ó: férfi toronyugrás, elődöntő

21:30 ó: FÉRFI TORONYUGRÁS, DÖNTŐ


RÖPLABDA (Earls Court) - 1

nők:

bronzmérkőzés:

12:30 ó: Japán-Koreai Köztársaság

DÖNTŐ:

19:30 ó: BRAZÍLIA-EGYESÜLT ÁLLAMOK


VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset) - 1

13 ó: nők, elliott 6m, kisdöntő

14:05 ó: NŐK: ELLIOTT 6M, DÖNTŐ


RITMIKUS GIMNASZTIKA (Wembley Aréna) - 1

14:30 ó: EGYÉNI ÖSSZETETT, DÖNTŐ


LABDARÚGÁS (London-Wembley Stadion) - 1

16 ó: FÉRFI DÖNTŐ: BRAZÍLIA-MEXIKÓ


KOSÁRLABDA (North Greenwich csarnok) - 1

nők:

bronzmérkőzés:

18 ó: Ausztrália-Oroszország

DÖNTŐ:

22 ó: EGYESÜLT ÁLLAMOK-FRANCIAORSZÁG


KÉZILABDA (Kosárlabdacsarnok) - 1

nők:

bronzmérkőzés:

18 ó: Koreai Köztársaság-Spanyolország

DÖNTŐ:

21:30 ó: NORVÉGIA-MONTENEGRÓ


ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL) - 5

21:30 ó: FÉRFI 49 KG, DÖNTŐ

21:45 ó: FÉRFI 56 KG, DÖNTŐ

22:15 ó: FÉRFI 64 KG, DÖNTŐ

22:45 ó: FÉRFI 75 KG, DÖNTŐ

23:15 ó: FÉRFI 91 KG, DÖNTŐ



Ha tetszik a cikk, ajánlja másoknak is!