rss      tw      fb
Keres

London 2012 - A műsor

      


július 28., szombat (éremosztás 12 számban):

--------------------------------------------

Lovassy Krisztián országúti kerékpáros az első magyar sportoló, aki megkezdi versenyét a londoni olimpián, melynek szombati napján tizenkét számban osztanak érmet.

Az első hivatalos versenynapon a 11 órakor rajtoló mezőnyversenyben érdekelt Lovassy mellett 22 magyar lesz érdekelt.


Élő tévéközvetítések:

m1: 9:30 ó, 15:30 ó
m2: 10:25 ó
Eurosport: 10 ó, 13:30 ó, 15:15 ó, 17 ó, 18:10 ó, 19:15 ó, 20:30 ó, 22 ó, 23:15 ó, 23:45 ó


A program (a sportágak után az éremosztások száma):

SPORTLÖVÉSZET (The Royal Artillery Barrack - Királyi Tüzérségi Laktanya) - 2

9:15 ó: női légpuska, alapverseny

12 ó: NŐI LÉGPUSKA, DÖNTŐ

13 ó: férfi légpisztoly, alapverseny

16:30 ó: FÉRFI LÉGPISZTOLY, DÖNTŐ

TOLLASLABDA (Wembley Aréna)

csoportmérkőzések:

9:30 ó: női egyes, vegyes páros, női páros, férfi egyes, férfi páros

KOSÁRLABDA (Kosárlabdacsarnok)

nők:

A csoport:

10 ó: Kína-Csehország

15:30 ó: Törökország-Angola

17:45 ó: Egyesült Államok-Horvátország

B csoport:

12:15 ó: Kanada-Oroszország

21 ó: Brazília-Franciaország

23:15 ó: Ausztrália - Nagy-Britannia

ÍJÁSZAT (Lord's Cricket Ground - Lord's Krikett Pálya) - 1

10 ó: férfi csapatverseny, kiesés szakasz

19:01 ó: FÉRFI CSAPATVERSENY, DÖNTŐ

STRANDRÖPLABDA (Horse Guards Parade - A Királyi Lovastestőrség Laktanyája)

10-0:50 ó: férfi és női selejtező

ASZTALITENISZ (ExCeL központ)

10 ó: női egyes, selejtező 1. forduló - TÓTH KRISZTINA-Fabiola Ramos (venezuelai) 12:15 ó

10:45 ó: férfi egyes, selejtező 1. forduló - PATTANTYÚS ÁDÁM-William Henzell (ausztrál) 17 ó, ZWICKL DÁNIEL-Allan Bentsen (dán) 20 ó

21:30 ó: női egyes, selejtező 2. forduló

CSELGÁNCS (ExCeL központ) - 2

10:30 ó: férfi 60 kg, női 48 kg, előcsatározások - CSERNOVICZKI ÉVA-Birgit Ente (holland) 12:15 ó

17 ó: férfi 60 kg, női 48 kg, döntő

EVEZÉS (Eton Dorney, Buckinghamshire)

előfutamok:

10:30-15:10 ó: férfiak: kormányos nélküli kettes - SIMON BÉLA, SZÉLL DOMONKOS 13 ó -, könnyűsúlyú négyes, nyolcas, egypár, kétpár, négypár; nők: kormányos nélküli kettes, egypár, négypár

RÖPLABDA (Earls Court)

nők:

A csoport:

10:30 ó: Algéria-Japán

15:45 ó: Nagy-Britannia-Oroszország

17:45 ó: Olaszország-Dominikai Köztársaság

B csoport:

12:30 ó: Kína-Szerbia

21 ó: Egyesült Államok-Koreai Köztársaság

23 ó: Brazília-Törökország

KÉZILABDA (Copper Box)

nők:

A csoport:

10:30 ó: Oroszország-Angola

15:30 ó: Horvátország-Brazília

20:30 ó Montenegró - Nagy-Britannia

B csoport:

12:15 ó: Sopanyolország-Koreai Köztársaság

17:15 ó: Dánia-Svédország

22:15 ó: Norvégia-Franciaország

LOVASSPORT (Greenwich Park)

11 ó: lovastusa - egyéni és csapat, díjlovaglás, 1. nap

KERÉKPÁR (Road The Mall) - 1

11 ó: FÉRFI ORSZÁGÚTI MEZŐNYVERSENY (LOVASSY KRISZTIÁN) 11 ó

ÚSZÁS (Vizes Központ) - 4

előfutamok:

11 ó: férfi 400 m vegyes - 11:13 ó: VERRASZTÓ DÁVID (3. futam), 11:20 ó: CSEH LÁSZLÓ (4. futam)

11:34 ó: női 100 m pillangó - 11:40 ó: SZILÁGYI LILIÁNA (3. futam)

11:52 ó: férfi 400 m gyors - 12:04 ó: KIS GERGŐ (3. futam)

12:17 ó: női 400 m vegyes - 12:31 ó: HOSSZÚ KATINKA, JAKABOS ZSUZSANNA (3. futam)

12:53 ó: férfi 100 m mell - 13:01 ó GYURTA DÁNIEL (4. futam)

13:11 ó: női 4x100 m gyorsváltó - 13:11 ó: MAGYARORSZÁG - MUTINA ÁGNES, VERRASZTÓ EVELYN, RISZTOV ÉVA, DARA ESZTER (1. futam)

elődöntők, döntők:

20:30 ó: FÉRFI 400 M VEGYES, DÖNTŐ

20:40 ó: női 100 m pillangó, elődöntő

20:49 ó: FÉRFI 400 M GYORS, DÖNTŐ

21:09 ó: NŐI 400 M VEGYES, DÖNTŐ

21:30 ó: férfi 100 m mell, elődöntő

21:40 ó: NŐI 4X100 M GYORSVÁLTÓ, DÖNTŐ

VÍVÁS (ExCeL Központ) - 1

11:30 ó: női tőr, egyéni, 64-es tábla a negyeddöntőig - 13:20 ó (a 32 között): MOHAMED AIDA-Nzingha Prescod (amerikai)

19 ó: női tőr, egyéni, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ (20:40 ó)

TORNA (North Greenwich csarnok)

12-23:10 ó: férfi selejtező - 16:30 ó: BERKI KRISZTIÁN, HIDVÉGI VID

TENISZ (Wimbledon)

12:30-21 ó: férfi és női egyes és páros, 1. forduló - 16:30 ó: SZÁVAY ÁGNES-Elena Baltacha (brit)

LABDARÚGÁS

E csoport (Cardff, Millenium Stadion):

15:30 ó: Új-Zéland - Brazília

18:15 ó: Nagy-Britannia - Kamerun 13 ó

F csoport (Coventry Városi Stadion):

13 ó: Japán-Svédország

15:45 ó: Kanada - Dél-afrikai Köztársaság

G csoport (Glasgow, Hampden Park):

18 ó: Egyesült Államok-Kolumbia

20:45 ó: Franciaország-Koreai NDK

ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL Központ)

14:30 ó-0:30 ó: férfi 56 kg, 75 kg - a 16 közé jutásért: HARCSA ZOLTÁN-Jose Espinoza Mena (venezuelai) 17 ó

SÚLYEMELÉS (ExCeL Központ) - 1

16:30 ó: NŐI 48 KG, A CSOPORT


Ha tetszik a cikk, ajánlja másoknak is!