rss      tw      fb
Keres

London 2012 - A műsor

      


A londoni olimpia keddi versenynapján - melyen 15 számban osztanak érmeket - második csoportmérkőzését játssza majd a magyar férfi vízilabda-, illetve kézilabda-válogatott.


Élő tévéközvetítések:

m1: 9:30.
m2: 10:30.
Eurosport: 9:30, 11, 12:45, 14, 16, 17, 18:15, 19:30, 20:30, 22, 23:15.


A program: 

július 31., kedd (éremosztás 15 számban):

-----------------------------------------

TOLLASLABDA (Wembley Aréna)

csoportmérkőzések:

9:30 ó: férfi és női egyes és páros, illetve vegyespáros


GYEPLABDA (Riverbank Aréna)

nők, 2. forduló:

A csoport:

9:30 ó Hollandia-Japán

14:45 ó: Belgium-Kína

17 ó: Nagy-Britannia - Koreai Köztársaság

B csoport:

11:45 ó: Dél-afrikai Köztársaság - Új-Zéland

20 ó: Argentína-Egyesült Államok

22:15 ó: Németország-Ausztrália


ÍJÁSZAT (Lord's Cricket Ground - Lord's Krikett Pálya)

10 ó: férfi és női egyéni, a 32 közé jutásért, nyolcaddöntőbe jutásért


KOSÁRLABDA (Kosárlabdacsarnok)

férfiak, 2. forduló:

A csoport:

15:30 ó: Litvánia-Nigéria

21 ó: Franciaország-Argentína

23:15 ó: Tunézia-Egyesült Államok

B csoport:

10 ó: Kína-Oroszország

12:15 ó: Ausztrália-Spanyolország

15:45 ó: Nagy-Britannia - Brazília


STRANDRÖPLABDA (Horse Guards Parade - A Királyi Lovastestőrség Laktanyája)

10 ó: férfi selejtező

12 ó: női selejtező


SPORTLÖVÉSZET (The Royal Artillery Barracks - Királyi Tüzérségi Laktanya) - 1

10 ó: férfi skeet alapverseny, 2. nap

15 ó: FÉRFI SKEET, DÖNTŐ


CSELGÁNCS (ExCeL központ) - 2

10:30: férfi 81 kg, előcsatározások (11:12 ó: CSOKNYAI LÁSZLÓ-Putu Wiradamungga (thaiföldi) - a 16 közé jutásért); női 63 kg, előcsatározások

17 ó: NŐI 63 KG, DÖNTŐ

17:10 ó: FÉRFI 81 KG, DÖNTŐ


EVEZÉS (Eton Dorney, Buckinghamshire)

10:30 ó: férfiak: négyes reményfutam, könnyűsúlyú négyes elődöntő, egypár negyeddöntő, kétpár elődöntő, könnyűsúlyú kétpár reményfutamok (11:30 ó: HIRLING ZSOLT, VARGA TAMÁS), nők: egypár negyeddöntő, kétpár reményfutam, könnyűsúlyú kétpár reményfutamok


RÖPLABDA (Earls Court)

férfiak, 2. forduló:

A csoport:

12:30 ó: Lengyelország-Bulgária

15:45 ó: Olaszország-Argentína

21 ó: Nagy-Britannia - Ausztrália

B csoport:

10:30 ó: Szerbia-Tunézia

17:45 ó: Egyesült Államok-Németország

23 ó: Brazília-Oroszország


KÉZILABDA (Copperbox)

férfiak, 2. forduló:

A csoport:

10:30 ó: Tunézia-Izland

15:30 ó: Nagy-Britannia - Svédország

22:15 ó: Argentína-Franciaország

B csoport:

12:15 ó: KOREAI KÖZTÁRSASÁG-MAGYARORSZÁG

17:15 ó: Szerbia-Horvátország

20:30 ó: Dánia-Spanyolország


ÚSZÁS (Vizesközpont) - 4

előfutamok:

11 ó: férfi 100 m gyors - 11:11 ó: KOZMA DOMINIK (5. futam)

11:23 ó: női 200 m pillangó - 11:31 ó: HOSSZÚ KATINKA (3. futam), 11:35 ó: JAKABOS ZSUZSANNA (4. futam)

11:40 ó: férfi 200 m mell - 11:48 ó: GYURTA DÁNIEL (3. futam), 11:52 ó: MOLNÁR ÁKOS (4. futam)

12:02 ó: férfi 4x200 m gyorsváltó - MAGYARORSZÁG (1. futam)

elődöntők, döntők:

20:30 ó: férfi 100 m gyors, elődöntő

20:41 ó: NŐI 200 M GYORS, DÖNTŐ

20:49 ó: FÉRFI 200 M PILLANGÓ, DÖNTŐ

20:57 ó: női 200 m pillangó, elődöntő

21:20 ó: férfi 200 m mell, elődöntő

21:43 ó: NŐI 200 M VEGYES, DÖNTŐ

21:51 ó: FÉRFI 4X200 M GYORSVÁLTÓ, DÖNTŐ


ASZTALITENISZ (ExCeL központ)

11 ó: női egyes, negyeddöntő

17 ó: női egyes, elődöntő

21 ó: férfi egyes, negyeddöntő


SÚLYEMELÉS (ExCeL központ) - 2

16:30 ó: NŐI 63 KG, A CSOPORT

20 ó: FÉRFI 69 KG, A CSOPORT


VÍZILABDA (Vízilabdacsarnok)

férfiak, 2. forduló:

A csoport:

12:20 ó: Horvátország-Spanyolország

15:10 ó: Ausztrália-Kazahsztán

16:30 ó: Görögország-Olaszország

B csoport:

11 ó: MAGYARORSZÁG-MONTENEGRÓ

19:20 ó: Szerbia - Nagy-Britannia

20:40 ó: Egyesült Államok-Románia


VÍVÁS (ExCeL központ) - 1

11:30 férfi tőr egyéni, 64-es tábla a negyeddöntőig

19 ó: férfi tőr egyéni, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ (20:40 ó)


LOVASSPORT (Greenwich Park) - 2

11:30 ó: LOVASTUSA CSAPATVERSENY, DÍJUGRATÁS, DÖNTŐ

15:30 ó: LOVASTUSA EGYÉNI VERSENY, DÍJUGRATÁS, DÖNTŐ


TENISZ (Wimbledon)

12:30 ó: férfi és női egyes (BABOS TÍMEA?), 2. forduló, férfi és női páros, negyeddöntő


VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset)

13 ó: férfiak: 49-es, Finndingi, Laser (3. futam: 15 ó, 4. futam: 16:15 ó) - BERECZ ZSOMBOR, szörf (1. futam 13 ó, 2. futam 13:45 ó) - GÁDORFALVI ÁRON, Csillaghajó, nők: Elliott 6 m, Laser Radial, szörf (1. futam: 15 ó, 2. futam: 15:45 ó) - DETRE DIÁNA


ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL központ)

14:30: férfi 49 és 64 kg, a 16 közé jutásért: KÁTÉ GYULA-Eszlam Mohamed (egyiptomi) 17 ó


KAJAK-KENU, SZLALOM (Lee Valley White Water Centre, Lee Valley Vadvízi Központ, Hertfordshire) - 1

14:30 ó: férfi C-1, elődöntő

16:06 ó: FÉRFI C-1, DÖNTŐ


LABDARÚGÁS (Newcastle, Manchester, Coventry, London - Wembley)

nők, 3. forduló:

E csoport:

20:45 ó: Új-Zéland - Kamerun, Coventry Városi Stadion

20:45 ó: Nagy-Britannia - Brazília, Wembley Stadion

F csoport:

15:30 ó: Japán - Dél-afrikai Köztársaság, Millennium Stadion, Cardiff

15:30 ó: Kanada-Svédország, St. James Park, Newcastle

G csoport:

18:15 ó: Egyesült Államok-Koreai NDK, Old Trafford, Manchester

18:15 ó: Franciaország-Kolumbia, St. James Park, Newcastle


MŰUGRÁS (Vizesközpont) - 1

16 ó: NŐI SZINKRONTORONYUGRÁS, DÖNTŐ


TORNA (North Greenwich Csarnok) - 1

17:30 ó: NŐI CSAPATVERSENY, DÖNTŐ



Ha tetszik a cikk, ajánlja másoknak is!