rss      tw      fb
Keres

London 2012 - A műsor

      


A londoni olimpia keddi versenynapján 20 számban osztanak érmeket, köztük Gyurta Dániel erős számában, a 200 méteres mellúszásban.


Tévéműsor:

m1: 9:30-tól folyamatosan
m2: 10:30-tól folyamatosan
Eurosport: 9:30-tól folyamatosan

A program:

augusztus 1., szerda (éremosztás 20 számban):

---------------------------------------------

GYEPLABDA (Riverbank Aréna)

férfiak, 2. forduló:

A csoport:

9:30 ó: Spanyolország-Ausztrália

17 ó. Dél-afrikai Köztársaság - Nagy-Britannia

20 ó: Pakisztán-Argentína

B csoport:

11:45 ó: Belgium-Hollandia

14:45 ó: Új-Zéland - India

22:15 ó: Koreai Köztársaság-Németország


ÍJÁSZAT (Lord's krikettpálya - Lord,s Cricket Ground)

10 ó: férfi egyéni, a 32 közé jutásért, a nyolcaddöntőbe jutásért, női egyéni, a 32 közé jutásért, a nyolcaddöntőbe jutásért


TOLLASLABDA (Wembley Aréna)

10 ó: férfi és női egyes, nyolcaddöntő, vegyespáros, negyeddöntő


KOSÁRLABDA (Kosárlabdacsarnok)

nők, 3. forduló:

A csoport:

12:15 ó: Kína-Angola

21 ó: Horvátország-Csehország

23:15 ó: Egyesült Államok-Törökország

B csoport:

10 ó: Kanada-Franciaország

15:30 ó: Ausztrália-Brazília

17:45 ó: Nagy-Britannia - Oroszország


STRANDRÖPLABDA (A királyi lovastestőrség laktanyája - Horse Guards Parade)

10 ó: férfi és női selejtező


VÍVÁS (ExCeL) - 2

10 ó: férfi párbajtőr egyéni, 32-es tábla a negyeddöntőig - 10 ó: IMRE GÉZA-Abdelkarim el-Hauari (marokkói)

14:10 ó: női kard egyéni 32-es tábla a negyeddöntőig

18:30 ó: férfi párbajtőr egyéni, elődöntő, DÖNTŐ (21 Ó)

19:30 ó: női kard egyéni, elődöntő, DÖNTŐ (21:30 ó)


SPORTLÖVÉSZET (Királyi Tüzérségi Laktanya - The Royal Artillery Barracks) - 1

10 ó: női sportpisztoly 30+30 lövés, alapverseny - CSONKA ZSÓFIA

16:30 ó: NŐI SPORTPISZTOLY 30+30 LÖVÉS, DÖNTŐ


CSELGÁNCS (ExCeL) - 2

10:30 ó: férfi 90 kg, előcsatározások a negyeddöntőig - MADARÁSZ TAMÁS (a nyolcaddöntőben kezd)

11:20 ó: női 70 kg, előcsatározások negyeddöntőig - MÉSZÁROS ANETT (a nyolcaddöntőben kezd)

17 ó: NŐI 70 KG, DÖNTŐ

17:10 ó: FÉRFI 90 KG, DÖNTŐ


EVEZÉS (Eton Dorney, Buckinghamshire) - 3

10:30 ó: férfiak: kormányos nélküli kettes, elődöntő, egypár, helyosztó futamok, elődöntő,  könnyűsúlyú kétpár, helyosztó futamok, négypár, elődöntő,

11:10 ó: NŐI KORMÁNYOS NÉLKÜLI KETTES, DÖNTŐ, helyosztó futam

11:20 ó: NŐI NÉGYPÁR, DÖNTŐ, helyosztó futam

11:30 ó: FÉRFI NYOLCAS, DÖNTŐ, helyosztó futamok


RÖPLABDA (Earls Court)

nők, 3. forduló:

A csoport:

10:30 ó: Dominikai Köztársaság-Japán

12:30 ó: Algéria-Oroszország

17:45 ó: Nagy-Britannia - Olaszország

B csoport:

15:45 ó: Szerbia-Törökország

21 ó: Egyesült Államok-Kína

23 ó: Brazília-Koreai Köztársaság


KÉZILABDA (Copper Box)

nők, 3. forduló:

A csoport:

12:15 ó: Montenegró-Angola

17:15 ó: Nagy-Britannia-Brazília

22:15 ó. Oroszország-Horvátország

B csoport:

10:30 ó: Norvégia-Koreai köztársaság

15:30 ó: Franciaország-Svédország

20:30 ó: Spanyolország-Dánia


ÚSZÁS (Vizesközpont) - 4

előfutamok:

11:00 ó: női 100 m gyors - 11:06 ó: DARA ESZTER (3. futam)

11:25 ó: férfi 200 m hát - BALOG GÁBOR (2. futam), 11:29 ó: BERNEK PÉTER (3. futam)

11.43 ó: női 200 m mell - SZTANKOVICS ANNA (1. futam)

12:14 ó: férfi 200 m vegyes - CSEH LÁSZLÓ (3. futam), 12:21 ó: VERRASZTÓ DÁVID (5. futam)

elődöntők, döntők:

20:30 ó: FÉRFI 200 MELL, DÖNTŐ - GYURTA DÁNIEL?

20:38 ó: női 100 m gyors, elődöntő

20:49 ó: férfi 200 m hát, elődöntő

21:12 ó: NŐI 200 M PILLANGÓ, DÖNTŐ - HOSSZÚ KATINKA?, JAKABOS ZSUZSANNA?

21:20 ó: FÉRFI 100 M GYORS, DÖNTŐ

21:27 ó: női 200 m mell, elődöntő

21:41 ó: férfi 200 m vegyes, elődöntő

22:04 ó: NŐI 4x200 M GYORSVÁLTÓ


ASZTALITENISZ (ExCeL) - 1

11 ó: férfi egyes, negyeddöntő

15:30 ó: női egyes, bronzmérkőzés

16:30 ó: NŐI EGYES, DÖNTŐ


SÚLYEMELÉS (ExCeL) - 2

16:30 ó: NŐI 69 KG, A CSOPORT

20 ó: FÉRFI 77 KG, A CSOPORT


TENISZ (Wimbledon)

12:30 ó: férfi és női egyes, 3. forduló, vegyespáros, 1. forduló


VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset)

13 ó: férfiak: 49-es, Laser (5. és 6. futam: 13:05 ó) - BERECZ ZSOMBOR, szörf (3. és 4. futam: 13 ó) - GÁDORFALVI ÁRON, nők: szörf (3. és 4. futam: 15 ó) - DETRE DIÁNA, Elliott 6m, Laser Radial


KERÉKPÁR (Hampton Court Palace) - 2

13:30 ó: NŐI IDŐFUTAM

15:15 ó: FÉRFI IDŐFUTAM


ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)

14:30 ó: férfi 56 kg, nyolcaddöntő, férfi 91 kg, nyolcaddöntő, férfi plusz 91 kg, nyolcaddöntő


KAJAK-KENU, SZLALOM (Lee Valley vadvízi központ, Hertfordshire) - 1

14:30 ó: férfi K-1, elődöntő, döntő

16:30 ó: FÉRFI K-1, DÖNTŐ


VÍZILABDA (Vízilabdacsarnok)

nők, 2. forduló:

A csoport:

15:10 ó: MAGYARORSZÁG-KÍNA

19:20 ó: Spanyolország-Egyesült Államok

B csoport:

16:30 ó: Olaszország-Oroszország

20:40 ó: Nagy-Britannia - Ausztrália


LABDARÚGÁS

férfiak, 3. forduló:

A csoport:

20:45 ó: Szenegál-Egyesült Arab Emírségek (Coventry Városi Stadion)

20:45 ó: Nagy-Britannia - Uruguay (Cardiff, Millenium Stadion)

B csoport:

18 ó: Mexikó-Svájc (Cardiff, Millenium Stadion)

18 ó: Koreai Köztársaság-Gabon, London, Wembley Stadion)

C csoport:

15:30 ó: Brazília - Új-Zéland (Newcastle, St. James' Park)

15:30 ó: Egyiptom-Fehéroroszország (Glasgow, Hampden Park)

D csoport:

18 ó: Japán-Honduras (Coventry Városi Stadion)

18 ó: Spanyolország-Marokkó (Manchester, Old Trafford)


MŰUGRÁS (Vizesközpont) - 1

16-17:15 ó: FÉRFIAK, SZINKRON, 3 M, DÖNTŐ


TORNA (North Greenwich csarnok) - 1

17:30 ó: FÉRFI EGYÉNI ÖSSZETETT, DÖNTŐ



Ha tetszik a cikk, ajánlja másoknak is!