rss      tw      fb
Keres

London 2012 - A műsor

      


A londoni olimpia csütörtöki versenynapján - melyen 18 számban osztanak érmeket - harmadik mérkőzését játssza a férfi vízilabda-, illetve kézilabda-válogatott.


Tévéműsor:

M1: 9:30-tól folyamatosan
M2: 10:30-tól folyamatosan
Eurosport: 9:30-tól folyamatosan
 

A program:

augusztus 2., csütörtök (éremosztás 18 számban):

------------------------------------------------

GYEPLABDA (Riverbank Aréna)

nők, 3. forduló:

A csoport:

9:30 ó: Koreai Köztársaság-Japán

14:45 ó: Kína-Hollandia

20 ó: Belgium - Nagy-Britannia

B csoport:

11:45 ó: Ausztrália-Egyesült Államok

17 ó: Dél-afrikai köztrásaság - Németország

22:15 ó: Új-Zéland - Argentína


ÍJÁSZAT (Lord,s krikettpálya) - 1

10 ó: női egyéni, nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő, párharc a 3. helyért, DÖNTŐ (16:37 ó)


TOLLASLABDA (Wembley Aréna)

10 ó: férfi páros, negyeddöntő

13:30 ó: női egyes, negyeddöntő, vegyespáros, elődöntő

18 ó: férfi egyes, negyeddöntő, női páros, elődöntő


STRANDRÖPLABDA (A királyi lovastestőrség laktanyája - Horse Guards Parade)

10 ó: férfi és női selejtező, szerencsés vesztes kör


KOSÁRLABDA (Kosárlabdacsarnok)

férfiak, 3. forduló:

A csoport:

10 ó: Franciaország-Litvánia

15:30 ó: Argentína-Tunézia

23:15 ó: Egyesült Államok-Nigéria

B csoport:

12:15 ó: Ausztrália-Kína

17:45 ó: Brazília-Olaszország

21 ó: Spanyolország - Nagy-Britannia


VÍVÁS (ExCeL) - 1

10 ó: női tőr, csapat, nyolcaddöntő, negyeddöntő, mérkőzések az 5-8. helyért, elődöntő

19 ó: női tőr csapat, bronzmérkőzés, DÖNTŐ (20:15 ó)


SPORTLÖVÉSZET (Királyi Tüzérségi Laktanya - The Royal Artillery Barracks) - 1

10 ó: férfi duplatrap, alapverseny - BOGNÁR RICHÁRD

11:30 ó: férfi gyorstüzelő pisztoly, alapverseny, 1. nap

16 ó: FÉRFI DUPLA TRAP, DÖNTŐ


EVEZÉS (Eton Dorney, Buckinghamshire) - 3

10:30 ó: férfiak: könnyűsúlyú kétpár, elődöntő - 12 ó: VARGA TAMÁS, HIRLING ZSOLT; négyes, elődöntő, könnyűsúlyú négyes, helyosztó futam, kétpár, helyosztó futam; nők: nyolcas, döntő, egypár, helyosztó futamok, elődöntő, könnyűsúlyú kétpár, elődöntő

12:50 ó: FÉRFI KÉTPÁR, DÖNTŐ

13:10 ó: FÉRFI KÖNNYŰSÚLYÚ NÉGYES, DÖNTŐ

13:30 ó: NŐI NYOLCAS, DÖNTŐ


CSELGÁNCS (ExCeL) - 2

10:30 ó: férfi 100 kg, előcsatározások a negyeddöntőig, női 78 kg, előcsatározások a negyeddöntőig - JOÓ ABIGÉL (a nyolcaddöntőben kezd)

15 ó: férfi 100 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés

17 ó: NŐI 78 KG, DÖNTŐ

17:10 ó: FÉRFI 100 KG, DÖNTŐ


RÖPLABDA (Earls Court)

férfiak, 3. forduló:

A csoport:

12:30 ó: Ausztrália-Bulgária

17:45 ó: Lengyelország-Argentína

23 ó: Nagy-Britannia - Olaszország

B csoport:

10:30 ó: Szerbia-Németország

15:45 ó: Oroszország-Tunézia

21 ó: Brazília-Egyesült Államok


KÉZILABDA (Copper Box)

férfiak, 3. forduló

A csoport:

12:15 ó: Franciaország-Tunézia

17:15 ó: Nagy-Britannia - Argentína

22:15 ó: Svédország-Izland

B csoport:

10:30 ó: Spanyolország - Koreai Köztársaság

15:30 ó: Horvátország-MAGYARORSZÁG

20:30 ó: Szerbia-Dánia


ÚSZÁS (Vizeközpont) - 4

előfutamok:

11 ó: férfi 50 m gyors - TAKÁCS KRISZTIÁN (6. futam - 11:11 ó)

11:19 ó: női 800 m - RISZTOV ÉVA (3. futam - 11:41 ó), KAPÁS BOGLÁRKA (4. futam - 11:51 ó)

12:14 ó: 100 m pillangó - PULAI BENCE (3. futam - 12:19 ó)

12:31 ó: női 200 m hát - SZEKERES DORINA (1. futam - 12:31 ó)

elődöntők, döntők:

20:30 ó: férfi 50 m gyors, elődöntő

20:40 ó: NŐI 200 M MELL, DÖNTŐ

20:48 Ó: FÉRFI 200 M HÁT, DÖNTŐ - BALOG GÁBOR, BERNEK PÉTER

20:56 ó: női 200 m hát, elődöntő

21:19 ó: FÉRFI 200 M VEGYES, DÖNTŐ - CSEH LÁSZLÓ

21:37 ó: NŐI 100 M GYORS, DÖNTŐ

21:54 ó: férfi 100 m pillangó, elődöntő


ASZTALITENISZ (ExCeL) - 1

11 ó: férfi egyes, elődöntő

15:30 ó: férfi egyes, bronzmérkőzés

16:30 ó: FÉRFI EGYES, DÖNTŐ


VÍZILABDA (Vízilabdacsarnok)

férfiak, 3. forduló:

A csoport:

11 ó: Spanyolország-Ausztrália

12:20 ó: Kazahsztán-Görögország

20:40 ó: Olaszország-Horvátország

B csoport:

15:10 ó: Szerbia-Montenegró

16:30 ó: MAGYARORSZÁG-Románia

19:20 ó: Nagy-Britannia - Egyesült Államok


LOVASSPORT (Greenwich Park)

12 ó: egyéni és csapat díjlovaglás, 1. nap


TENISZ (Wimbledon)

12:30 ó: férfi és női egyes, negyeddöntő, férfi és női páros, elődöntő, vegyespáros, negyeddöntő


VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset)

11 ó: férfiak: 49-es, 470-es, Finndingi, Csillaghajó, szörf (5. és 6. futam 17 ó - GÁDORFALVI ÁRON), nők: Elliott 6m, szörf (5. és 6. futam 15 ó - DETRE DIA)


ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)

14:30 ó: férfi 60 kg, nyolcaddöntő, férfi 75 kg, nyolcaddöntő - 16 ó: HARCSA ZOLTÁN-Mujandje Kasutó (namíbiai)


KAJAK-KENU, SZLALOM (Lee Valley vadvízi központ, Hertfordshire) - 2

14:30 ó: férfi C-2, elődöntő, női K-1, elődöntő, döntő

16:18 ó: FÉRFI C-2, DÖNTŐ

16:57 ó: NŐI K-1, DÖNTŐ


KERÉKPÁR (Pályakerékpáros csarnok) - 2

17 ó: férfiak: csapat, üldözéses verseny, selejtező, csapat sprintverseny, selejtező, elődöntő, nők: csapat sprintverseny, selejtező, elődöntő

18:59 ó: NŐI CSAPAT SPRINTVERSENY, DÖNTŐ

19:15 ó: FÉRFI CSAPAT SPRINTVERSENY, DÖNTŐ


TORNA (North Greenwich csarnok) - 1

17:30 ó: NŐI EGYÉNI ÖSSZETETT, DÖNTŐ



Ha tetszik a cikk, ajánlja másoknak is!