rss      tw      fb
Keres

London 2012 - A műsor

      


A londoni olimpia pénteki versenynapján - melyen 22 számban osztanak érmeket - bemutatkozik a kalapácsvetés selejtezőjében az Európa-bajnok Pars Krisztián.


Élő tévéközvetítések:

M1: 9:30-tól folyamatosan
M2: 10:30-tól folyamatosan
Eurosport: 9:30-tól folyamatosan


A program:

augusztus 3., péntek (éremosztás 22 számban):

---------------------------------------------

magyar vonatkozású program:

SPORTLÖVÉSZET (Királyi Tüzérségi Laktanya - The Royal Artillery Barracks) - 2

10 ó: férfi kisöbű szabadpuska, alapverseny - SIDI PÉTER

11:30 ó: férfi gyorstüzelő pisztoly, alapverseny, 2. nap

13 ó: FÉRFI KISÖBŰ SZABADPUSKA, FEKVŐ, DÖNTŐ

15:30 ó: FÉRFI GYORSTÜZELŐ PISZTOLY, DÖNTŐ


CSELGÁNCS (ExCeL) - 2

10:30 ó: férfi +100 kg, előcsatározások a negyeddöntőig - BOR BARNA-Luuk Verbij (holland) (10:44 ó)

11:26 ó, női +78 kg, előcsatározások a negyeddöntőig

15 ó: férfi +100 kg, női +78 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés

17 ó: NŐI +78 KG, DÖNTŐ

17:10 ó: FÉRFI +100 KG, DÖNTŐ


ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion) - 2

délelőtti program:

11 ó: férfi súlylökés, selejtező - KÜRTHY LAJOS

11:05: női hétpróba, 100 m gát - FARKAS GYÖRGYI (1. forduló)

11:25 ó: női hármasugrás, selejtező

11:40 ó: női 100 m, selejtezőfutam

12:15 ó: női hétpróba, magasugrás - FARKAS GYÖRGYI

12:15 ó: férfi 400 m gát, előfutam

12:20 ó: férfi kalapácsvetés, selejtező, A csoport

13 ó: női 400 m, előfutam

13:45 ó: férfi kalapácsvetés, selejtező, B csoport - PARS KRISZTIÁN

14 ó: férfi 3000 m akadály, előfutam - MINCZÉR ALBERT (3. futam, 14:30 ó)

esti program:

20 ó: női hétpróba, súlylökés - FARKAS GYÖRGYI

20:05 ó: női 100 m, középfutam

20:10 ó: női diszkosz, selejtező

20:50 ó: férfi távolugrás, selejtező

21:05 ó: férfi 1500 m, előfutam

21:30 ó: FÉRFI SÚLYLÖKÉS, DÖNTŐ

21:45 ó: női hétpróba, 200 m - FARKAS GYÖRGYI

22:25 ó: NŐI 10 000 M, DÖNTŐ


ÚSZÁS (Vizesközpont) - 4

előfutamok:

11 ó: női 50 m gyors - DARA ESZTER (6. futam, 11:12 ó)

11:24: férfi 1500 m gyors, - KIS GERGŐ (2. futam, 11:42 ó), GYURTA GERGELY (3. futam, 11:59 ó)

12:35 ó: női 4x100-as vegyesváltó - MAGYARORSZÁG (1. futam)

12:49 ó: férfi 4x100-as vegyesváltó - MAGYARORSZÁG (2. futam, 12:55 ó)

elődöntők, döntők:

20:30 ó: NŐI 200 M HÁT, DÖNTŐ

20:38 ó: FÉRFI 100 M PILLANGÓ, DÖNTŐ - PULAI BENCE?

20:45 ó: NŐI 800 M GYORS, DÖNTŐ

21:09 ó: FÉRFI 50 M GYORS, DÖNTŐ - TAKÁCS KRISZTIÁN?

21:25 ó: női 50 m gyors, elődöntő


VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset)

13 ó: férfiak: 49-es, 470-es, Finndingi, Laser (BERECZ ZSOMBOR - 7. és 8. futam 13 ó), Csillaghajó, nők: 470-es, Laser Radial


VÍZILABDA (Vízilabdacsarnok)

nők, 3. forduló:

A csoport:

15:10 ó: SPANYOLORSZÁG-MAGYARORSZÁG

20:40 ó: Kína-Egyesült Államok

B csoport:

16:30 ó: Oroszország-Ausztrália

19:20 ó: Nagy-Britannia - Olaszország


MŰUGRÁS (Vizesközpont)

15:30 ó: női 3 m, selejtező - BARTA NÓRA, GONDOS FLÓRA


nem magyar vonatkozású program:

GYEPLABDA (Riverbank Aréna)

férfiak, 3. forduló:

A csoport:

9:30 ó: Ausztrália-Argentína

17 ó: Nagy-Britannia - Pakisztán

20 ó: Dél-afrikai Köztársaság-Spanyolország

B csoport:

11:45 ó: Hollandia - Új-Zéland

14:45 ó: Németország-India

22:15 ó: Belgium-Koreai Köztársaság


ÍJÁSZAT (Lord's krikettpálya) - 1

10 ó: férfi egyéni, nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő, párharc a 3. helyért, DÖNTŐ (16:37 ó)


TOLLASLABDA (Wembley Aréna) - 1

10 ó: férfi és női egyes, elődöntő, vegyespáros, bronzmérkőzés

16 ó: vegyespáros, DÖNTŐ


KOSÁRLABDA (Kosárlabdacsarnok)

nők, 4. forduló:

A csoport:

10 ó: Angola-Horvátország

17:45 ó: Törökország-Kína

23:15 ó: Csehország-Egyesült Államok

B csoport:

12:15 ó: Oroszország-Ausztrália

15:30 ó: Brazília-Kanada

21 ó: Franciaország - Nagy-Britannia


STRANDRÖPLABDA (A királyi lovastestőrség laktanyája - Horse Guards Parade)

10 ó: férfi és női nyolcaddöntő


EVEZÉS (Eton Dorney, Buckinghamshire) - 4

12:30 ó: FÉRFI NÉGYPÁR, DÖNTŐ

12:50 ó: FÉRFI KORMÁNYOS NÉLKÜLI KETTES, DÖNTŐ

13:10 ó: NŐI KÉTPÁR, DÖNTŐ

13:30 ó: FÉRFI EGYPÁR, DÖNTŐ


RÖPLABDA (Earls Court)

nők, 4. forduló:

A csoport:

12:30 ó: Japán-Oroszország

17:45 ó: Nagy-Britannia - Dominikai Köztársaság

23 ó: Algéria-Olaszország

B csoport:

10:30 ó: Brazília-Kína

15:45 ó: Törökország-Koreai Köztársaság

21 ó: Egyesült Államok-Szerbia


KÉZILABDA (Copper Box)

nők, 4. forduló:

A csoport:

10:30 ó: Angola - Nagy-Britannia

15:30 ó: Horvátország-Montenegró

17:15 ó: Oroszország-Brazília

B csoport:

12:15 ó: Koreai Köztársaság-Franciaország

20:30 ó: Spanyolország-Svédország

22:15 ó: Dánia-Norvégia


ASZTALITENISZ (ExCeL)

11 ó: női csapatverseny, 1. forduló

20 ó: férfi csapatverseny, 1. forduló


SÚLYEMELÉS (ExCeL) - 2

16:30 ó: NŐI 75 KG, A CSOPORT

20 ó: FÉRFI 85 KG, A CSOPORT


LOVASSPORT (Greenwich Park)

12 ó: egyéni és csapat díjlovaglás, 2. nap


VÍVÁS (ExCeL) - 1

12:30 ó: férfi kard, csapatverseny, negyeddöntő, mérkőzések az 5-8. helyért, elődöntő

19 ó: férfi kard, csapatverseny, bronzmérkőzés, DÖNTŐ (19:45 ó)


LABDARÚGÁS (Glasgow, Newcastle, Cardiff, Coventry)

nők, negyeddöntő:

13 ó: Svédország-Franciaország, Glasgow

15:30 ó: Egyesült Államok - Új-Zéland, Newcastle

18 ó: Brazília-Japán, Cardiff

20:30 ó: Nagy-Britannia - Kanada, Coventry


TENISZ (Wimbledon)

13 ó: férfi és női egyes, elődöntő, vegyespáros, elődöntő


ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)

14:30 ó: férfi 52 kg, nyolcaddöntő, férfi 69 kg, nyolcaddöntő


GUMIASZTAL (North Greenwich csarnok) - 1

15 ó: férfi verseny, selejtező

16:26 ó: FÉRFI VERSENY, DÖNTŐ


KERÉKPÁR (Pályakerékpáros csarnok) - 2

17 ó: férfi és női csapat üldözéses verseny, 1. forduló, női Keirin, 1. forduló, vigaszág, 2. forduló

18:59 ó: FÉRFI CSAPAT ÜLDÖZÉSES VERSENY, DÖNTŐ

19:38 ó: NŐI KEIRIN, DÖNTŐ



Ha tetszik a cikk, ajánlja másoknak is!