rss      tw      fb
Keres

London 2012 - A műsor

      


A londoni olimpia szombati versenynapján - melyen 25 számban osztanak érmeket - negyedik mérkőzését játssza majd a magyar férfi kézilabda-, illetve vízilabda-válogatott.


Élő tévéközvetítések:

M1: 9:30-tól folyamatosan
M2: 10:30-tól folyamatosan
Eurosport: 9:30-tól folyamatosan


A program:

augusztus 4., szombat (éremosztás 25 számban):

----------------------------------------------

magyar vonatkozású program:

TRIATLON (Hyde Park) - 1

10 ó: NŐI VERSENY - KOVÁCS ZSÓFIA


KÉZILABDA (Copper Box)

férfiak, 4. forduló:

A csoport:

10:30 ó: Tunézia - Nagy-Britannia

15:30 ó: Svédország-Argentína

20:30 ó: Izland-Franciaország

B csoport:

12:15 ó: Koreai Köztársaság-Szerbia

17:15 ó: Horvátország-Dánia

22:15 ó: MAGYARORSZÁG-SPANYOLORSZÁG


ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion, The Mall) - 6

11 ó: férfi 100 m, selejtező

11:05 ó: női hétpróba, távolugrás - FARKAS GYÖRGYI

11:20 ó: női rúdugrás, selejtező

11:35 ó: férfi 400 m - DEÁK NAGY MARCELL

12:35 ó: női 3000 m akadály

12:40 ó: női hétpróba, gerelyhajítás - FARKAS GYÖRGYI

13:30 ó: férfi 100 m, előfutam

18 ó: FÉRFI 20 KM GYALOGLÁS - HELLEBRANDT MÁTÉ

20 ó: férfi 400 m gát, elődöntő

20:30 ó: NŐI DISZKOSZVETÉS, DÖNTŐ

20:35 ó: női 100 m, elődöntő

20:55 ó: FÉRFI TÁVOLUGRÁS, DÖNTŐ

21:05 ó: női 400 m, elődöntő

21:35 ó: NŐI HÉTPRÓBA, 800 M - FARKAS GYÖRGYI

22:15 ó: FÉRFI 10000 M, DÖNTŐ

22:55 ó: NŐI 100 M, DÖNTŐ


VÍZILABDA (Vízilabdacsarnok)

férfiak, 4. forduló:

A csoport:

12:20 ó: Horvátország-Ausztrália

15:10 ó: Görögország-Spanyolország

16:30 ó: Olaszország-Kazahsztán

B csoport:

11 ó: Montenegró-Románia

19:20 ó: MAGYARORSZÁG - NAGY-BRITANNIA

20:40 ó: Szerbia-Egyesült Államok


EVEZÉS (Eton Dorney, Buckinghamshire) - 4

12:30 Ó: FÉRFI NÉGYES, DÖNTŐ

12:50 Ó: NŐI KÖNNYŰSÚLYÚ KÉTPÁR, DÖNTŐ

13:10 ó: FÉRFI KÖNNYŰSÚLYÚ KÉTPÁR, DÖNTŐ - helyosztó futamok (HIRLING ZSOLT, VARGA TAMÁS - B DÖNTŐ 11:50 ó)

13:30 ó: NŐI EGYPÁR, DÖNTŐ


VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset)

13 ó: férfiak: Laser (BERECZ ZSOMBOR - 9. és 10. futam 13 ó), 470-es, szörf (GÁDORFALVI ÁRON - 7. és 8. futam, 15 ó), nők: 470-es, Elliott 6m, Laser Radial, szörf (DETRE DIÁNA - 7. és 8. futam, 13 ó)


ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)

14:30 ó: férfi 49 kg, nyolcaddöntő, férfi 64 kg, nyolcaddöntő - KÁTÉ GYULA-Vincenzo Mangiacapre (olasz) 16:15 ó, férfi 81 kg, nyolcaddöntő


ÚSZÁS (Vizesközpont) - 4

20:30 ó: NŐI 50 M GYORS, DÖNTŐ

20:36 Ó: FÉRFI 1500 M GYORS, DÖNTŐ

21:07 Ó: NŐI 4X100-AS VEGYESVÁLTÓ, DÖNTŐ

21:27 Ó: FÉRFI 4X100-AS VEGYESVÁLTÓ, DÖNTŐ - MAGYARORSZÁG


nem magyar vonatkozású program:

GYEPLABDA (Riverbank Aréna)

nők, 4. forduló:

A csoport:

11:45 ó: Hollandia-Koreai Köztársaság

14:45 ó: Japán-Belgium

17 ó: Kína - Nagy-Britannia

B csoport:

9:30 ó: Ausztrália - Dél-afrikai Köztársaság

20 ó: Egyesült Államok - Új-Zéland

22:15 ó: Németország-Argentína


TOLLASLABDA (Wembley Aréna) - 2

10 ó: férfi páros, elődöntő

11:30 ó: női páros, bronzmérkőzés

14:30 ó: női egyes, bronzmérkőzés

15:15 ó: NŐI EGYES, DÖNTŐ

16:45 ó: NŐI PÁROS, DÖNTŐ


KOSÁRLABDA (Kosárlabdacsarnok)

férfiak, 4. forduló:

A csoport:

10 ó: Tunézia-Franciaország

15:30 ó: Litvánia-Egyesült Államok

23:15 ó: Nigéria-Argentína

B csoport:

12:15 ó: Oroszország-Spanyolország

17:45 ó: Kína-Brazília

21 ó: Nagy-Britannia - Ausztrália


STRANDRÖPLABDA (A királyi lovastestőrség laktanyája - Horse Guards Parade)

10 ó: férfi és női nyolcaddöntő


VÍVÁS (ExCeL) - 1

11:30 ó: női párbajtőr, csapat, nyolcaddöntő, negyeddöntő, mérkőzések az 5-8. helyért, elődöntő

19 ó: bronzmérkőzés

20:15 ó: DÖNTŐ


SPORTLÖVÉSZET (Királyi Tüzérségi Laktanya - The Royal Artillery Barracks) - 2

10 ó: női kisöbű sportpuska, összetett 3x20 lövés, alapverseny, női trap, alapverseny

13:45 ó: NŐI KISÖBŰ SPORTPUSKA, DÖNTŐ

16 ó: NŐI TRAP, DÖNTŐ


RÖPLABDA (Earls Court)

férfiak, 4. forduló:

A csoport:

12:30 ó: Nagy-Britannia - Lengyelország

15:45 ó: Ausztrália-Olaszország

21 ó: Argentína-Bulgária

B csoport:

10:30 ó: Németország-Tunézia

17:45 ó: Oroszország-Egyesült Államok

23 ó: Brazília-Szerbia


KERÉKPÁR (Pályakerékpáros csarnok) - 1

11 ó: férfi sprint, selejtező, nyolcaddöntő és vigaszág, negyeddöntő és vigaszág, versenyek a 9-12. helyért

11:30 ó: férfiak: Omnium, repülőkör, 30 km-es pontverseny, kieséses viadal

17:11 ó: női üldözéses csapatverseny, 1. forduló

18:42 ó: női üldözéses csapatverseny, DÖNTŐ


ASZTALITENISZ (ExCeL)

11 ó: férfi csapatverseny, 1. forduló

15:30 ó: női csapatverseny, negyeddöntő


LOVASSPORT (Greenwich Park)

11:30 ó: díjugratás, egyéni és csapat selejtező


LABDARÚGÁS (Manchester, London - Wembley, Newcastle, Cardiff)

férfiak, negyeddöntő:

13 ó: Japán-Egyiptom, Manchester, Old Trafford

15:30 ó: Mexikó-Szenegál, London, Webley

18 ó: Brazília-Honduras, Newcastle, St. James' Park

20:30 ó: Nagy Britannia - Koreai Köztársaság, Cardiff, Millennium Stadion


TENISZ (Wimbledon) - 2

13 ó: férfi páros, bronzmérkőzés, női egyes, bronzmérkőzés, vegyespáros, bronzmérkőzés, FÉRFI PÁROS, DÖNTŐ, NŐI EGYES, DÖNTŐ


GUMIASZTAL (North Greenwich csarnok) - 1

15 ó: női verseny, selejtező

16:26 ó: NŐI VERSENY, DÖNTŐ


MŰUGRÁS (Vizesközpont)

15:30 ó: nők, 3 m, elődöntő


SÚLYEMELÉS (ExCeL) - 1

20 ó: FÉRFI 94 KG, A CSOPORT



Ha tetszik a cikk, ajánlja másoknak is!