rss      tw      fb
Keres

London 2012 - A műsor

      


A londoni olimpia vasárnapi versenynapján - melyen 23 számban osztanak érmeket - két magyar aranyesélyes, a kalapácsvető Pars Krisztián, illetve a lólengésben érdekelt Berki Krisztián is szerepel majd.


Élő tévéközvetítések:

M1: 9:30-tól folyamatosan
M2: 10:30-tól folyamatosan
Eurosport: 9:30-tól folyamatosan


A program:

augusztus 5., vasárnap (éremosztás 23 számban):

----------------------------------------------

MAGYAR VONATKOZÁSÚ PROGRAM:

ATLÉTIKA (The Mall, Olimpiai Stadion) - 6

12 ó: NŐI MARATON - KÁLOVICS ANIKÓ, RAKONCZAI BEÁTA, ERDÉLYI ZSÓFIA

20 ó: női 400 m gát, előfutam

20:05: férfi magasugrás, selejtező

20:35 ó: NŐI HÁRMASUGRÁS, DÖNTŐ

20:45 ó: férfi 100 m, elődöntő

21:15 ó: férfi 1500 m, elődöntő

21:20 ó: FÉRFI KALAPÁCSVETÉS, DÖNTŐ - PARS KRISZTIÁN

21:40 ó: férfi 400 m, elődöntő

22:10 ó: NŐI 400 M, DÖNTŐ

22:25 ó: FÉRFI 3000 M AKADÁLY, DÖNTŐ

22:50 ó: FÉRFI 100 M, DÖNTŐ


VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset) - 2

13 ó: férfiak: 49-es, Findingi (éremfutam), szörf (GÁDORFALVI ÁRON - 15 ó, 9. és 10. futam), Csillaghajó (éremfutam), nők: szörf (DETRE DIÁNA - 13 ó, 9. és 10. futam), 470-es


BIRKÓZÁS (ExCeL) - 2

14 ó: férfi kötöttfogás 55 kg, előcsatározások az elődöntőig - MÓDOS PÉTER, férfi kötöttfogás 74 kg, előcsatározások az elődöntőig - BÁCSI PÉTER

18:45 ó: 55 kg, vigaszág, bronzmérkőzés, 74 kg, vigaszág, bronzmérkőzés

20:03 ó: 55 kg, DÖNTŐ

20:48 ó: 74 kg, DÖNTŐ


TORNA (North Greenwich csarnok) - 3

szerenkénti döntők:

15 ó: FÉRFI TALAJ

15:50 ó: NŐI UGRÁS

16:41 ó: FÉRFI LÓLENGÉS - BERKI KRISZTIÁN, HIDVÉGI VID


VÍZILABDA (Vízilabdacsarnok)

női negyeddöntő:

15:50 ó: MAGYARORSZÁG-Oroszország

17:10 ó: Kína-Ausztrália

20 ó: Egyesült Államok-Olaszország

21:20 ó: Spanyolország - Nagy-Britannia


MŰÚSZÁS (Vizesközpont)

16 ó: női páros, kötelező - CZÉKUS ESZTER, KISS SZOFI


NEM MAGYAR VONATKOZÁSÚ PROGRAM:

GYEPLABDA (Riverbank Aréna)

férfiak, 4. forduló:

A csoport:

11:45 ó: Pakisztán - Dél-afrikai Köztársaság

20 ó: Nagy-Britannia - Ausztrália

22:15 ó: Argentína-Spanyolország

B csoport:

9:30 ó: Új-Zéland - Belgium

14:45 ó: India-Koreai Köztársaság

17 ó: Hollandia-Németország


TOLLASLABDA (Wembley Aréna) - 2

10 ó: férfi egyes, bronzmérkőzés, férfi páros bronzmérkőzés

14 ó: FÉRFI EGYES, DÖNTŐ

15:15 ó: FÉRFI PÁROS, DÖNTŐ


KOSÁRLABDA (Kosárlabdacsarnok)

nők, 5. forduló:

A csoport:

12:15 ó. Angola-Csehország

17:45 ó: Kína-Egyesült Államok

21 ó: Horvátország-Törökország

B csoport:

10 ó: Franciaország-Oroszország

15:30 ó: Kanada-Ausztrália

23:15 ó: Nagy-Britannia - Brazília


VÍVÁS (ExCeL) - 1

10 ó: férfi tőr, csapat, nyolcaddöntő, negyeddöntő, mérkőzések az 5-8. helyért, elődöntő

19 ó: bronzmérkőzés

20:15 ó: DÖNTŐ


STRANDRÖPLABDA (A királyi lovastestőrség laktanyája - Horse Guards Parade)

19 ó: női negyeddöntő


SPORTLÖVÉSZET (Királyi Tüzérségi Laktanya - The Royal Artillery Barracks) - 1

10 ó: férfi szabadpisztoly, alapverseny

10 ó: férfi trap, alapverseny, 1. nap

13:30 ó: FÉRFI SZABADPISZTOLY, DÖNTŐ


RÖPLABDA (Earls Court)

nők, 5. forduló:

A csoport:

10:30 ó: Algéria-Dominikai Köztársaság

15:45 ó: Nagy-Britannia - Japán

17:45 ó: Olaszország-Oroszország

B csoport:

12:30 ó: Kína-Koreai Köztársaság

21 ó: Egyesült Államok-Törökország

23 ó: Brazília-Szerbia


KÉZILABDA (Copper Box)

nők, 5. forduló:

A csoport:

12:15 ó: Brazília-Angola

15:30 ó: Montenegró-Oroszország

17:15 ó: Horvátország - Nagy-Britannia

B csoport:

10:30 ó: Svédország-Koreai Köztársaság

20:30 ó: Norvégia-Spanyolország

22:15 ó: Dánia-Franciaország


KERÉKPÁR (Pályakerékpáros csarnok) - 1

11 ó: férfiak: Omnium (4 km-es egyéni üldözéses verseny), nők: sprint, selejtező

17 ó: férfiak: OMNIUM (15 km-es scratch, 1 km-es időfutam), Sprint, negyeddöntő, futamok az 5-8. helyért, nők: sprint, futamok a nyolcaddöntőbe jutásért, reményfutamok, nyolcaddöntő, reményfutamok, futamok a 9-12. helyért


ASZTALITENISZ (ExCeL)

11 ó: férfi csapatverseny, negyeddöntő

20 ó: női csapatverseny, elődöntő


LOVASSPORT (Greenwich Park)

12: díjugratás, egyéni és csapat selejtező


TENISZ (Wimbledon) - 3

13 ó: férfi egyes, bronzmérkőzés, DÖNTŐ, női páros, bronzmérkőzés, DÖNTŐ, vegyespáros, DÖNTŐ


ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)

14:30 ó: női 51 kg, nyolcaddöntő, női 60 kg, nyolcaddöntő, női 75 kg, nyolcaddöntő

21:30 ó: férfi 56 kg, negyeddöntő, férfi 91 kg, negyeddöntő


SÚLYEMELÉS (ExCeL) - 1

16:30 ó: NŐI PLUSZ 75 KG, A CSOPORT


MŰUGRÁS (Vizesközpont) - 1

20 ó: NŐK, 3 M, DÖNTŐ



Ha tetszik a cikk, ajánlja másoknak is!