rss      tw      fb
Keres

London 2012 - A műsor


      


A XXX. nyári olimpia hivatalos programja július 27-től augusztus 12-ig tart, de a versenyek, pontosabban a labdarúgótorna mérkőzései már két nappal korábban elkezdődnek.

A londoni játékok műsora a magyarokkal:



Ha tetszik a cikk, ajánlja másoknak is!



      


július 25., szerda:

-------------------


LABDARÚGÁS (Cardiff, Coventry,  Glasgow)

17-22:45 ó: női csoportmérkőzések


július 26., csütörtök:

----------------------


LABDARÚGÁS (Glasgow, Newcastle, Manchester, Cardiff, Coventry)

13-22:45 ó: férfi csoportmérkőzések


július 27., péntek:

-------------------


ÍJÁSZAT (Lord,s Cricket Ground)

10-13 ó: férfi egyéni, rangsoroló verseny

14-16 ó: női egyéni, rangsoroló verseny


MEGNYITÓ ÜNNEPSÉG

20:30-23:30 ó: Olimpiai Stadion



Ha tetszik a cikk, ajánlja másoknak is!



      


július 28., szombat (éremosztás 12 számban):

--------------------------------------------

Lovassy Krisztián országúti kerékpáros az első magyar sportoló, aki megkezdi versenyét a londoni olimpián, melynek szombati napján tizenkét számban osztanak érmet.

Az első hivatalos versenynapon a 11 órakor rajtoló mezőnyversenyben érdekelt Lovassy mellett 22 magyar lesz érdekelt.


Élő tévéközvetítések:

m1: 9:30 ó, 15:30 ó
m2: 10:25 ó
Eurosport: 10 ó, 13:30 ó, 15:15 ó, 17 ó, 18:10 ó, 19:15 ó, 20:30 ó, 22 ó, 23:15 ó, 23:45 ó


A program (a sportágak után az éremosztások száma):

SPORTLÖVÉSZET (The Royal Artillery Barrack - Királyi Tüzérségi Laktanya) - 2

9:15 ó: női légpuska, alapverseny

12 ó: NŐI LÉGPUSKA, DÖNTŐ

13 ó: férfi légpisztoly, alapverseny

16:30 ó: FÉRFI LÉGPISZTOLY, DÖNTŐ

TOLLASLABDA (Wembley Aréna)

csoportmérkőzések:

9:30 ó: női egyes, vegyes páros, női páros, férfi egyes, férfi páros

KOSÁRLABDA (Kosárlabdacsarnok)

nők:

A csoport:

10 ó: Kína-Csehország

15:30 ó: Törökország-Angola

17:45 ó: Egyesült Államok-Horvátország

B csoport:

12:15 ó: Kanada-Oroszország

21 ó: Brazília-Franciaország

23:15 ó: Ausztrália - Nagy-Britannia

ÍJÁSZAT (Lord's Cricket Ground - Lord's Krikett Pálya) - 1

10 ó: férfi csapatverseny, kiesés szakasz

19:01 ó: FÉRFI CSAPATVERSENY, DÖNTŐ

STRANDRÖPLABDA (Horse Guards Parade - A Királyi Lovastestőrség Laktanyája)

10-0:50 ó: férfi és női selejtező

ASZTALITENISZ (ExCeL központ)

10 ó: női egyes, selejtező 1. forduló - TÓTH KRISZTINA-Fabiola Ramos (venezuelai) 12:15 ó

10:45 ó: férfi egyes, selejtező 1. forduló - PATTANTYÚS ÁDÁM-William Henzell (ausztrál) 17 ó, ZWICKL DÁNIEL-Allan Bentsen (dán) 20 ó

21:30 ó: női egyes, selejtező 2. forduló

CSELGÁNCS (ExCeL központ) - 2

10:30 ó: férfi 60 kg, női 48 kg, előcsatározások - CSERNOVICZKI ÉVA-Birgit Ente (holland) 12:15 ó

17 ó: férfi 60 kg, női 48 kg, döntő

EVEZÉS (Eton Dorney, Buckinghamshire)

előfutamok:

10:30-15:10 ó: férfiak: kormányos nélküli kettes - SIMON BÉLA, SZÉLL DOMONKOS 13 ó -, könnyűsúlyú négyes, nyolcas, egypár, kétpár, négypár; nők: kormányos nélküli kettes, egypár, négypár

RÖPLABDA (Earls Court)

nők:

A csoport:

10:30 ó: Algéria-Japán

15:45 ó: Nagy-Britannia-Oroszország

17:45 ó: Olaszország-Dominikai Köztársaság

B csoport:

12:30 ó: Kína-Szerbia

21 ó: Egyesült Államok-Koreai Köztársaság

23 ó: Brazília-Törökország

KÉZILABDA (Copper Box)

nők:

A csoport:

10:30 ó: Oroszország-Angola

15:30 ó: Horvátország-Brazília

20:30 ó Montenegró - Nagy-Britannia

B csoport:

12:15 ó: Sopanyolország-Koreai Köztársaság

17:15 ó: Dánia-Svédország

22:15 ó: Norvégia-Franciaország

LOVASSPORT (Greenwich Park)

11 ó: lovastusa - egyéni és csapat, díjlovaglás, 1. nap

KERÉKPÁR (Road The Mall) - 1

11 ó: FÉRFI ORSZÁGÚTI MEZŐNYVERSENY (LOVASSY KRISZTIÁN) 11 ó

ÚSZÁS (Vizes Központ) - 4

előfutamok:

11 ó: férfi 400 m vegyes - 11:13 ó: VERRASZTÓ DÁVID (3. futam), 11:20 ó: CSEH LÁSZLÓ (4. futam)

11:34 ó: női 100 m pillangó - 11:40 ó: SZILÁGYI LILIÁNA (3. futam)

11:52 ó: férfi 400 m gyors - 12:04 ó: KIS GERGŐ (3. futam)

12:17 ó: női 400 m vegyes - 12:31 ó: HOSSZÚ KATINKA, JAKABOS ZSUZSANNA (3. futam)

12:53 ó: férfi 100 m mell - 13:01 ó GYURTA DÁNIEL (4. futam)

13:11 ó: női 4x100 m gyorsváltó - 13:11 ó: MAGYARORSZÁG - MUTINA ÁGNES, VERRASZTÓ EVELYN, RISZTOV ÉVA, DARA ESZTER (1. futam)

elődöntők, döntők:

20:30 ó: FÉRFI 400 M VEGYES, DÖNTŐ

20:40 ó: női 100 m pillangó, elődöntő

20:49 ó: FÉRFI 400 M GYORS, DÖNTŐ

21:09 ó: NŐI 400 M VEGYES, DÖNTŐ

21:30 ó: férfi 100 m mell, elődöntő

21:40 ó: NŐI 4X100 M GYORSVÁLTÓ, DÖNTŐ

VÍVÁS (ExCeL Központ) - 1

11:30 ó: női tőr, egyéni, 64-es tábla a negyeddöntőig - 13:20 ó (a 32 között): MOHAMED AIDA-Nzingha Prescod (amerikai)

19 ó: női tőr, egyéni, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ (20:40 ó)

TORNA (North Greenwich csarnok)

12-23:10 ó: férfi selejtező - 16:30 ó: BERKI KRISZTIÁN, HIDVÉGI VID

TENISZ (Wimbledon)

12:30-21 ó: férfi és női egyes és páros, 1. forduló - 16:30 ó: SZÁVAY ÁGNES-Elena Baltacha (brit)

LABDARÚGÁS

E csoport (Cardff, Millenium Stadion):

15:30 ó: Új-Zéland - Brazília

18:15 ó: Nagy-Britannia - Kamerun 13 ó

F csoport (Coventry Városi Stadion):

13 ó: Japán-Svédország

15:45 ó: Kanada - Dél-afrikai Köztársaság

G csoport (Glasgow, Hampden Park):

18 ó: Egyesült Államok-Kolumbia

20:45 ó: Franciaország-Koreai NDK

ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL Központ)

14:30 ó-0:30 ó: férfi 56 kg, 75 kg - a 16 közé jutásért: HARCSA ZOLTÁN-Jose Espinoza Mena (venezuelai) 17 ó

SÚLYEMELÉS (ExCeL Központ) - 1

16:30 ó: NŐI 48 KG, A CSOPORT


Ha tetszik a cikk, ajánlja másoknak is!



      


július 29., vasárnap (éremosztás 14 számban):

---------------------------------------------

A vasárnapi versenynapon, melyen 14 számban osztanak érmeket, a címvédő magyar férfi vízilabda-válogatott, illetve a férfi kézilabdacsapat is megkezdi szereplését a londoni olimpián.

Élő tévéközvetítések:

m1: 9:30 ó, 16 ó
m2: 10:30 ó
Eurosport: 9 ó, 11 ó, 13:15 ó, 15:30 ó, 17 ó, 18:15 ó, 19:45 ó, 20:30 ó, 22 ó, 22:45 ó, 23:15 ó


A program:

TOLLASLABDA (Wembley Aréna)

csoportmérkőzések:

9:30 ó: férfi egyes, női egyes, férfi páros, női páros, vegyes páros


GYEPLABDA (Riverbank Aréna)

nők:

A csoport:

11:45 ó: Hollandia-Belgium

14:45 ó: Kína-Koreai Köztársaság

20 ó: Nagy-Britannia - Japán

B csoport:

9:30 ó: Új-Zéland - Ausztrália

17 ó: Argentína - Dél-afrikai Köztársaság

22:15 ó: Németország-Egyesült Államok


ÍJÁSZAT (Lord,s Cricket Ground - Lord's Krikett Pálya) - 1

10 ó: női csapatverseny, kiesés szakasz

19 ó: NŐI CSAPATVERSENY, DÖNTŐ


KOSÁRLABDA (Kosárlabdacsarnok)

FÉRFIAK:

A csoport:

10 ó: Nigéria-Tunézia

15:30 ó: Egyesült Államok-Franciaország

23:15 ó: Argentína-Litvánia

B csoport:

12:15 ó: Brazília-Ausztrália

17:45 ó: Spanyolország-Kína

21 ó: Oroszország - Nagy-Britannia


STRANDRÖPLABDA (Horse Guards Parade - A Királyi Lovastestőrség Laktanyája)

10 ó: férfi és női selejtező


ASZTALITENISZ (ExCeL központ)

10 ó: női egyes 2. forduló - 11 ó: PÓTA GEORGINA-Tian Yuan (horvát)

12 ó: férfi egyes 2. forduló - 15:30 ó: ZWICKL DÁNIEL-ALEKSANDAR KARAKASEVIC (szerb)

19 ó: női egyes, 3. forduló


SPORTLÖVÉSZET (The Royal Artillery Barracks - Királyi Tüzérségi Laktanya) - 2

10 ó: női légpisztoly, alapverseny - CSONKA ZSÓFIA

10 ó: női skeet, alapverseny

12:45 ó: NŐI LÉGPISZTOLY, DÖNTŐ

15 ó: NŐI SKEET, DÖNTŐ


TORNA (North Greenwich Arena)

10:30 ó: női selejtező - BÖCZÖGŐ DORINA


CSELGÁNCS (ExCeL központ) - 2

10:30 ó: női 52 kg, férfi 66 kg, előcsatározások - 10:37 ó: UNGVÁRI MIKLÓS-Adzsmal Faizzada (afgán)

17 ó: NŐI 52 KG, FÉRFI 66 KG, DÖNTŐ


EVEZÉS (Eton Dorney, Buckinghamshire)

előfutamok, reményfutamok:

10:30-12:50 ó: férfiak: könnyűsúlyú kétpár, előfutamok - 12:30 ó: HIRLING ZSOLT, VARGA TAMÁS -, könnyűsúlyú négyes, reményfutam, egypár, reményfutamok, kétpár, reményfutam; nők: nyolcas, előfutamok, egypár, reményfutamok, könnyűsúlyú kétpár, előfutamok


RÖPLABDA (Earls Court)

férfiak:

A csoport:

10:30 ó: Nagy-Britannia - Bulgária

15:45 ó: Ausztrália-Argentína

21 ó: Olaszország-Lengyelország

B csoport:

12:30 ó: Oroszország-Németország

17:45 ó: Egyesült Államok-Szerbia

23 ó: Brazília-Tunézia


KÉZILABDA (Copper Box)

férfi csoportmérkőzések -

A csoport:

10:30 ó: Izland-Argentína

15:30 ó: Svédország-Tunézia

20:30 ó: Franciaország - Nagy-Britannia

B csoport:

12:15 ó: Horvátország-Koreai Köztársaság

17:15 ó: Spanyolország-Szerbia

22:15 ó: MAGYARORSZÁG-DÁNIA


LOVASSPORT (Greenwich Park)

11 ó: lovastusa - egyéni és csapatverseny, díjlovaglás, 2. nap


ÚSZÁS (Vizes Központ) - 4

előfutamok:

11 ó: női 100 m hát - 11:03 ó: POVÁZSAY ESZTER (2. futam)

11:20 ó: férfi 200 m gyors - 11:35 ó: KOZMA DOMINIK (5. futam)

11:43 ó: női 100 m mell - 11:46 ó: SZTANKOVICS ANNA (2. futam)

12:03 ó: férfi 100 m hát - 12:09 ó: BOHUS RICHÁRD (3. futam)

12:23 ó: női 400 m gyors - 12:37 ó: RISZTOV ÉVA (3. futam), 12:49 ó: KAPÁS BOGLÁRKA (5. futam)

12:56 ó: férfi 4x100 m gyorsváltó - 2. futam, 13:01 ó: MAGYARORSZÁG (CSEH LÁSZLÓ, BERNEK PÉTER, KIS GERGŐ, TAKÁCS KRISZTIÁN)

elődöntők, döntők:

20:30 ó: NŐI 100 M PILLANGÓ, DÖNTŐ

20:37 ó: férfi 200 m gyors, elődöntő

20:50 ó: női 100 m mell, elődöntő

21:11 ó: FÉRFI 100 M MELL, DÖNTŐ (GYURTA DÁNIEL)

21:18 ó: NŐI 400 M GYORS, DÖNTŐ

21:28 ó: férfi 100 m hát, elődöntő

21:49 ó: női 100 m hát, elődöntő

22 ó: FÉRFI 4X100 M GYORS, DÖNTŐ


SÚLYEMELÉS (ExCeL központ) - 2

16:30 ó: NŐI 53 KG, A CSOPORT

20 ó: FÉRFI 56 KG, A CSOPORT


VÍZILABDA (Water Polo Arena)

férfiak:

A csoport:

11 ó: Görögország-Horvátország

12:20 ó: Kazahsztán-Spanyolország

15:10 ó: Olaszország-Ausztrália

B csoport:

16:30 ó: MAGYARORSZÁG-SZERBIA

19:20 ó: Románia - Nagy-Britannia

20:40 ó: Montenegró-Egyesült Államok


VÍVÁS (ExCeL központ) - 1

11:30 ó: férfi kard, egyéni, 64-es tábla a negyeddöntőig - a 32 között, 12:30 ó: SZILÁGYI ÁRON

19: férfi kard, egyéni, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ (20:10 ó)


TENISZ (Wimbledon)

1. forduló:

12:30-21 ó: férfi egyes, női egyes - 12:30 ó: BABOS TÍMEA-Galina Voszkobojeva (kazah) -, férfi páros, női páros - 16:30 ó körül: BABOS, SZÁVAY ÁGNES-Lucie Hradecka, Andrea Hlavackova (cseh)


KERÉKPÁR (Road The Mall) - 1

13 ó: NŐI MEZŐNYVERSENY, 140 km


LABDARÚGÁS

férfiak, 2. forduló:

A csoport (Wembley Stadion):

18 ó: Szenegál-Uruguay

20:45 ó: Nagy-Britannia - Egyesült Arab Emírségek

B csoport (Coventry Városi Stadion):

15:30 ó: Mexikó-Gabon

18:15 ó: Koreai Köztársaság-Svájc

C csoport (Manchester, Old Trafford)

13 ó: Egyiptom - Új-Zéland

16 ó: Brazília-Fehéroroszország

D csoport (Newcastle, St. James Park)

18 ó: Japán-Marokkó

20:45 ó: Spanyolország-Honduras


VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset)

13 ó: férfiak: Finndingi, Csillaghajó, nők: Elliott 6 m


KAJAK-KENU, SZLALOM (Lee Valley White Water Centre, Hertfordshire)

14:30 ó: férfi C-1, K-1, előfutamok


ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL központ)

14:30 ó: férfi 60, 69 kg, a 16 közé jutásért - 21:45 ó: VARGA MIKLÓS-Evaldas Petrauskas (litván)


MŰUGRÁS (Vizes Központ) - 1

16 ó: NŐK, SZINKRON, 3 M, DÖNTŐ



Ha tetszik a cikk, ajánlja másoknak is!




      


A londoni olimpia hétfői versenynapján - melyen 12 számban osztanak érmeket - megkezdi szereplését a magyar női vízilabda-válogatott.


Élő tévéközvetítések:

m1: 9:30, 12:17, 20:10, 20:40, 21:50
m2: 10:30, 12:15, 20:10
Eurosport: 9:30, 11:00, 12:15, 14:30, 16:00, 17:00, 18:15, 20:15, 22.15, 22:45

A program:

július 30., hétfő (éremosztás 12 számban):

------------------------------------------

TOLLASLABDA (Wembley Aréna)

csoportmérkőzések:

9:30: férfi és női egyes és páros, illetve vegyespáros


GYEPLABDA (Riverbank Aréna)

férfiak:

A csoport:

11:45 ó: Ausztrália - Dél-afrikai Köztársaság

14:45 ó: Spanyolország-Pakisztán

20 ó: Nagy-Britannia - Argentína

B csoport:

9:30 ó: Koreai Köztársaság - Új-Zéland

17 ó: Hollandia-India

22:15 ó: Németország-Belgium


ÍJÁSZAT (Lord,s Cricket Ground - Lord's Krikett Pálya)

10 ó: férfi egyéni, a 32 közé jutásért, a nyolcaddöntőbe jutásért, női egyéni, a 32 közé jutásért, a nyolcaddöntőbe jutásért


KOSÁRLABDA (Kosárlabdacsarnok)

nők:

A csoport:

10 ó: Horvátország-Kína

12:15 ó: Csehország-Törökország

23:15 ó: Angola-Egyesült Államok

B csoport:

15:30 ó: Franciaország-Ausztrália

17:45 ó: Oroszország-Brazília

21 ó: Nagy-Britannia - Kanada


STRANDRÖPLABDA (Horse Guards Parade - A Királyi Lovastestőrség Laktanyája)

10 ó: női selejtező

12 ó: férfi selejtező


SPORTLÖVÉSZET (The Royal Artillery Barracks - Királyi Tüzérségi Laktanya) - 1

10 ó: férfi légpuska, alapverseny - SIDI PÉTER

10 ó. férfi skeet, alapverseny, 1. nap

13:15 ó: FÉRFI LÉGPUSKA, DÖNTŐ


CSELGÁNCS (ExCeL központ) - 2

10:30 ó: férfi 73 kg, előcsatározások, női 57 kg, előcsatározások - 10:58 ó: KARAKAS HEDVIG-Concepcion Bellorin (spanyol)

17 ó: NŐI 57 KG, DÖNTŐ

17:10 ó: FÉRFI 73 KG, DÖNTŐ


EVEZÉS (Eton Dorney, Buckinghamshire)

10:30 ó: férfiak: kormányos nélküli kettes, reményfutam - 11:10 ó: SIMON BÉLA, SZÉLL DOMONKOS, négyes, előfutamok, nyolcas, reményfutam, négypár, reményfutam; nők: kormányos nélküli kettes, reményfutam, kétpár, előfutamok, négypár, reményfutam


RÖPLABDA (Earls Court)

nők:

A csoport:

15:45 ó: Dominikai Köztársaság-Oroszország

21 ó: Olaszország-Japán

23 ó: Nagy-Britannia - Algéria

B csoport:

10:30 ó: Kína-Törökország

12:30 ó: Szerbia-Köreai Köztársaság

17:45 ó: Egyesült Államok-Brazília


KÉZILABDA (Copperbox)

nők:

A csoport:

10:30 ó: Angola-Horvátország

15:30 ó: Nagy-Britannia - Oroszország

20:30 ó: Brazília-Montenegró

B csoport:

12:15 ó: Koreai Köztársaság-Dánia

17:15 ó: Franciaország-Spanyolország

22:15 ó: Svédország-Norvégia


ÚSZÁS (Vizesközpont) - 4

előfutamok:

11 ó: női 200 m gyors - MUTINA ÁGNES (5. futam)

11:21 ó: férfi 200 m pillangó - CSEH LÁSZLÓ, BICZÓ BENCE (4. FUTAM)

11:41 ó: női 200 m vegyes - VERRASZTÓ EVELYN (3. futam), HOSSZÚ KATINKA (4. futam)

elődöntők, döntők:

20:30 ó: női 200 m gyors, elődöntő

20:43 ó: FÉRFI 200 M GYORS, DÖNTŐ - KOZMA DOMINIK?

20:51 ó: NŐI 100 M HÁT, DÖNTŐ

20:58 ó: FÉRFI 100 M HÁT, DÖNTŐ

21:15 ó: NŐI 100 M MELL, DÖNTŐ

21:32 ó: férfi 200 m pillangó, elődöntő

21:55 ó: női 200 m vegyes, elődöntő


ASZTALITENISZ (ExCeL központ)

11 ó: férfi egyes, 3. forduló - 13 ó: ZWICKL DÁNIEL-Csuang Cseh-jüan (tajvani)

16:30 ó: női egyes, 4. forduló - PÓTA GEORGINA?

20 ó: férfi egyes, 4. forduló


SÚLYEMELÉS (ExCeL központ) - 2

16:30 ó: NŐI 58 KG, A CSOPORT

20 ó: FÉRFI 62 KG, A CSOPORT


VÍVÁS (ExCeL központ) - 1

11:30 ó: női párbajtőr, egyéni, 64-es tábla a negyeddöntőig - 13:20 ó: SZÁSZ EMESE-Csoj In Jeong a 32 között

19 ó: női párbajtőr, egyéni, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ (20:40 ó)


TENISZ (Wimbledon)

12:30 ó: férfi és női egyes és páros, 2. forduló


VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset)

13 ó: férfiak: 49-es, Finndingi, Laser (1. futam: 13 ó, 2. futam: 14:15 ó) - BERECZ ZSOMBOR, Csillaghajó; nők: Elliott 6 m, Laser Radial


LOVASSPORT (Greenwich Park)

13:30 ó: lovastusa - egyéni és csapatverseny, tereplovaglás


KAJAK-KENU, SZLALOM (Lee Valley White Water Centre - Lee Valley vadvízi központ, Hertfordshire)

14:30 ó: férfiak: C-2, előfutamok; nők: K-1, előfutamok


ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)

14:30 ó: férfi 52 és 81 kg, a 16 közé jutásért


VÍZILABDA (Vízilabdacsarnok)

nők:

A csoport:

15:10 ó: Spanyolország-Kína

20:40 ó: MAGYARORSZÁG-EGYESÜLT ÁLLAMOK

B csoport:

16:30 ó: Olaszország-Ausztrália

19:20 ó: Nagy-Britannia - Oroszország


MŰUGRÁS (Vizesközpont) - 1

16 ó: FÉRFIAK SZINKRON-TORONYUGRÁS, 10 M, DÖNTŐ


TORNA (North Greenwich csarnok) - 1

17:30 ó: FÉRFI CSAPATVERSENY, DÖNTŐ



Ha tetszik a cikk, ajánlja másoknak is!



      


A londoni olimpia keddi versenynapján - melyen 15 számban osztanak érmeket - második csoportmérkőzését játssza majd a magyar férfi vízilabda-, illetve kézilabda-válogatott.


Élő tévéközvetítések:

m1: 9:30.
m2: 10:30.
Eurosport: 9:30, 11, 12:45, 14, 16, 17, 18:15, 19:30, 20:30, 22, 23:15.


A program: 

július 31., kedd (éremosztás 15 számban):

-----------------------------------------

TOLLASLABDA (Wembley Aréna)

csoportmérkőzések:

9:30 ó: férfi és női egyes és páros, illetve vegyespáros


GYEPLABDA (Riverbank Aréna)

nők, 2. forduló:

A csoport:

9:30 ó Hollandia-Japán

14:45 ó: Belgium-Kína

17 ó: Nagy-Britannia - Koreai Köztársaság

B csoport:

11:45 ó: Dél-afrikai Köztársaság - Új-Zéland

20 ó: Argentína-Egyesült Államok

22:15 ó: Németország-Ausztrália


ÍJÁSZAT (Lord's Cricket Ground - Lord's Krikett Pálya)

10 ó: férfi és női egyéni, a 32 közé jutásért, nyolcaddöntőbe jutásért


KOSÁRLABDA (Kosárlabdacsarnok)

férfiak, 2. forduló:

A csoport:

15:30 ó: Litvánia-Nigéria

21 ó: Franciaország-Argentína

23:15 ó: Tunézia-Egyesült Államok

B csoport:

10 ó: Kína-Oroszország

12:15 ó: Ausztrália-Spanyolország

15:45 ó: Nagy-Britannia - Brazília


STRANDRÖPLABDA (Horse Guards Parade - A Királyi Lovastestőrség Laktanyája)

10 ó: férfi selejtező

12 ó: női selejtező


SPORTLÖVÉSZET (The Royal Artillery Barracks - Királyi Tüzérségi Laktanya) - 1

10 ó: férfi skeet alapverseny, 2. nap

15 ó: FÉRFI SKEET, DÖNTŐ


CSELGÁNCS (ExCeL központ) - 2

10:30: férfi 81 kg, előcsatározások (11:12 ó: CSOKNYAI LÁSZLÓ-Putu Wiradamungga (thaiföldi) - a 16 közé jutásért); női 63 kg, előcsatározások

17 ó: NŐI 63 KG, DÖNTŐ

17:10 ó: FÉRFI 81 KG, DÖNTŐ


EVEZÉS (Eton Dorney, Buckinghamshire)

10:30 ó: férfiak: négyes reményfutam, könnyűsúlyú négyes elődöntő, egypár negyeddöntő, kétpár elődöntő, könnyűsúlyú kétpár reményfutamok (11:30 ó: HIRLING ZSOLT, VARGA TAMÁS), nők: egypár negyeddöntő, kétpár reményfutam, könnyűsúlyú kétpár reményfutamok


RÖPLABDA (Earls Court)

férfiak, 2. forduló:

A csoport:

12:30 ó: Lengyelország-Bulgária

15:45 ó: Olaszország-Argentína

21 ó: Nagy-Britannia - Ausztrália

B csoport:

10:30 ó: Szerbia-Tunézia

17:45 ó: Egyesült Államok-Németország

23 ó: Brazília-Oroszország


KÉZILABDA (Copperbox)

férfiak, 2. forduló:

A csoport:

10:30 ó: Tunézia-Izland

15:30 ó: Nagy-Britannia - Svédország

22:15 ó: Argentína-Franciaország

B csoport:

12:15 ó: KOREAI KÖZTÁRSASÁG-MAGYARORSZÁG

17:15 ó: Szerbia-Horvátország

20:30 ó: Dánia-Spanyolország


ÚSZÁS (Vizesközpont) - 4

előfutamok:

11 ó: férfi 100 m gyors - 11:11 ó: KOZMA DOMINIK (5. futam)

11:23 ó: női 200 m pillangó - 11:31 ó: HOSSZÚ KATINKA (3. futam), 11:35 ó: JAKABOS ZSUZSANNA (4. futam)

11:40 ó: férfi 200 m mell - 11:48 ó: GYURTA DÁNIEL (3. futam), 11:52 ó: MOLNÁR ÁKOS (4. futam)

12:02 ó: férfi 4x200 m gyorsváltó - MAGYARORSZÁG (1. futam)

elődöntők, döntők:

20:30 ó: férfi 100 m gyors, elődöntő

20:41 ó: NŐI 200 M GYORS, DÖNTŐ

20:49 ó: FÉRFI 200 M PILLANGÓ, DÖNTŐ

20:57 ó: női 200 m pillangó, elődöntő

21:20 ó: férfi 200 m mell, elődöntő

21:43 ó: NŐI 200 M VEGYES, DÖNTŐ

21:51 ó: FÉRFI 4X200 M GYORSVÁLTÓ, DÖNTŐ


ASZTALITENISZ (ExCeL központ)

11 ó: női egyes, negyeddöntő

17 ó: női egyes, elődöntő

21 ó: férfi egyes, negyeddöntő


SÚLYEMELÉS (ExCeL központ) - 2

16:30 ó: NŐI 63 KG, A CSOPORT

20 ó: FÉRFI 69 KG, A CSOPORT


VÍZILABDA (Vízilabdacsarnok)

férfiak, 2. forduló:

A csoport:

12:20 ó: Horvátország-Spanyolország

15:10 ó: Ausztrália-Kazahsztán

16:30 ó: Görögország-Olaszország

B csoport:

11 ó: MAGYARORSZÁG-MONTENEGRÓ

19:20 ó: Szerbia - Nagy-Britannia

20:40 ó: Egyesült Államok-Románia


VÍVÁS (ExCeL központ) - 1

11:30 férfi tőr egyéni, 64-es tábla a negyeddöntőig

19 ó: férfi tőr egyéni, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ (20:40 ó)


LOVASSPORT (Greenwich Park) - 2

11:30 ó: LOVASTUSA CSAPATVERSENY, DÍJUGRATÁS, DÖNTŐ

15:30 ó: LOVASTUSA EGYÉNI VERSENY, DÍJUGRATÁS, DÖNTŐ


TENISZ (Wimbledon)

12:30 ó: férfi és női egyes (BABOS TÍMEA?), 2. forduló, férfi és női páros, negyeddöntő


VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset)

13 ó: férfiak: 49-es, Finndingi, Laser (3. futam: 15 ó, 4. futam: 16:15 ó) - BERECZ ZSOMBOR, szörf (1. futam 13 ó, 2. futam 13:45 ó) - GÁDORFALVI ÁRON, Csillaghajó, nők: Elliott 6 m, Laser Radial, szörf (1. futam: 15 ó, 2. futam: 15:45 ó) - DETRE DIÁNA


ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL központ)

14:30: férfi 49 és 64 kg, a 16 közé jutásért: KÁTÉ GYULA-Eszlam Mohamed (egyiptomi) 17 ó


KAJAK-KENU, SZLALOM (Lee Valley White Water Centre, Lee Valley Vadvízi Központ, Hertfordshire) - 1

14:30 ó: férfi C-1, elődöntő

16:06 ó: FÉRFI C-1, DÖNTŐ


LABDARÚGÁS (Newcastle, Manchester, Coventry, London - Wembley)

nők, 3. forduló:

E csoport:

20:45 ó: Új-Zéland - Kamerun, Coventry Városi Stadion

20:45 ó: Nagy-Britannia - Brazília, Wembley Stadion

F csoport:

15:30 ó: Japán - Dél-afrikai Köztársaság, Millennium Stadion, Cardiff

15:30 ó: Kanada-Svédország, St. James Park, Newcastle

G csoport:

18:15 ó: Egyesült Államok-Koreai NDK, Old Trafford, Manchester

18:15 ó: Franciaország-Kolumbia, St. James Park, Newcastle


MŰUGRÁS (Vizesközpont) - 1

16 ó: NŐI SZINKRONTORONYUGRÁS, DÖNTŐ


TORNA (North Greenwich Csarnok) - 1

17:30 ó: NŐI CSAPATVERSENY, DÖNTŐ



Ha tetszik a cikk, ajánlja másoknak is!



      


A londoni olimpia keddi versenynapján 20 számban osztanak érmeket, köztük Gyurta Dániel erős számában, a 200 méteres mellúszásban.


Tévéműsor:

m1: 9:30-tól folyamatosan
m2: 10:30-tól folyamatosan
Eurosport: 9:30-tól folyamatosan

A program:

augusztus 1., szerda (éremosztás 20 számban):

---------------------------------------------

GYEPLABDA (Riverbank Aréna)

férfiak, 2. forduló:

A csoport:

9:30 ó: Spanyolország-Ausztrália

17 ó. Dél-afrikai Köztársaság - Nagy-Britannia

20 ó: Pakisztán-Argentína

B csoport:

11:45 ó: Belgium-Hollandia

14:45 ó: Új-Zéland - India

22:15 ó: Koreai Köztársaság-Németország


ÍJÁSZAT (Lord's krikettpálya - Lord,s Cricket Ground)

10 ó: férfi egyéni, a 32 közé jutásért, a nyolcaddöntőbe jutásért, női egyéni, a 32 közé jutásért, a nyolcaddöntőbe jutásért


TOLLASLABDA (Wembley Aréna)

10 ó: férfi és női egyes, nyolcaddöntő, vegyespáros, negyeddöntő


KOSÁRLABDA (Kosárlabdacsarnok)

nők, 3. forduló:

A csoport:

12:15 ó: Kína-Angola

21 ó: Horvátország-Csehország

23:15 ó: Egyesült Államok-Törökország

B csoport:

10 ó: Kanada-Franciaország

15:30 ó: Ausztrália-Brazília

17:45 ó: Nagy-Britannia - Oroszország


STRANDRÖPLABDA (A királyi lovastestőrség laktanyája - Horse Guards Parade)

10 ó: férfi és női selejtező


VÍVÁS (ExCeL) - 2

10 ó: férfi párbajtőr egyéni, 32-es tábla a negyeddöntőig - 10 ó: IMRE GÉZA-Abdelkarim el-Hauari (marokkói)

14:10 ó: női kard egyéni 32-es tábla a negyeddöntőig

18:30 ó: férfi párbajtőr egyéni, elődöntő, DÖNTŐ (21 Ó)

19:30 ó: női kard egyéni, elődöntő, DÖNTŐ (21:30 ó)


SPORTLÖVÉSZET (Királyi Tüzérségi Laktanya - The Royal Artillery Barracks) - 1

10 ó: női sportpisztoly 30+30 lövés, alapverseny - CSONKA ZSÓFIA

16:30 ó: NŐI SPORTPISZTOLY 30+30 LÖVÉS, DÖNTŐ


CSELGÁNCS (ExCeL) - 2

10:30 ó: férfi 90 kg, előcsatározások a negyeddöntőig - MADARÁSZ TAMÁS (a nyolcaddöntőben kezd)

11:20 ó: női 70 kg, előcsatározások negyeddöntőig - MÉSZÁROS ANETT (a nyolcaddöntőben kezd)

17 ó: NŐI 70 KG, DÖNTŐ

17:10 ó: FÉRFI 90 KG, DÖNTŐ


EVEZÉS (Eton Dorney, Buckinghamshire) - 3

10:30 ó: férfiak: kormányos nélküli kettes, elődöntő, egypár, helyosztó futamok, elődöntő,  könnyűsúlyú kétpár, helyosztó futamok, négypár, elődöntő,

11:10 ó: NŐI KORMÁNYOS NÉLKÜLI KETTES, DÖNTŐ, helyosztó futam

11:20 ó: NŐI NÉGYPÁR, DÖNTŐ, helyosztó futam

11:30 ó: FÉRFI NYOLCAS, DÖNTŐ, helyosztó futamok


RÖPLABDA (Earls Court)

nők, 3. forduló:

A csoport:

10:30 ó: Dominikai Köztársaság-Japán

12:30 ó: Algéria-Oroszország

17:45 ó: Nagy-Britannia - Olaszország

B csoport:

15:45 ó: Szerbia-Törökország

21 ó: Egyesült Államok-Kína

23 ó: Brazília-Koreai Köztársaság


KÉZILABDA (Copper Box)

nők, 3. forduló:

A csoport:

12:15 ó: Montenegró-Angola

17:15 ó: Nagy-Britannia-Brazília

22:15 ó. Oroszország-Horvátország

B csoport:

10:30 ó: Norvégia-Koreai köztársaság

15:30 ó: Franciaország-Svédország

20:30 ó: Spanyolország-Dánia


ÚSZÁS (Vizesközpont) - 4

előfutamok:

11:00 ó: női 100 m gyors - 11:06 ó: DARA ESZTER (3. futam)

11:25 ó: férfi 200 m hát - BALOG GÁBOR (2. futam), 11:29 ó: BERNEK PÉTER (3. futam)

11.43 ó: női 200 m mell - SZTANKOVICS ANNA (1. futam)

12:14 ó: férfi 200 m vegyes - CSEH LÁSZLÓ (3. futam), 12:21 ó: VERRASZTÓ DÁVID (5. futam)

elődöntők, döntők:

20:30 ó: FÉRFI 200 MELL, DÖNTŐ - GYURTA DÁNIEL?

20:38 ó: női 100 m gyors, elődöntő

20:49 ó: férfi 200 m hát, elődöntő

21:12 ó: NŐI 200 M PILLANGÓ, DÖNTŐ - HOSSZÚ KATINKA?, JAKABOS ZSUZSANNA?

21:20 ó: FÉRFI 100 M GYORS, DÖNTŐ

21:27 ó: női 200 m mell, elődöntő

21:41 ó: férfi 200 m vegyes, elődöntő

22:04 ó: NŐI 4x200 M GYORSVÁLTÓ


ASZTALITENISZ (ExCeL) - 1

11 ó: férfi egyes, negyeddöntő

15:30 ó: női egyes, bronzmérkőzés

16:30 ó: NŐI EGYES, DÖNTŐ


SÚLYEMELÉS (ExCeL) - 2

16:30 ó: NŐI 69 KG, A CSOPORT

20 ó: FÉRFI 77 KG, A CSOPORT


TENISZ (Wimbledon)

12:30 ó: férfi és női egyes, 3. forduló, vegyespáros, 1. forduló


VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset)

13 ó: férfiak: 49-es, Laser (5. és 6. futam: 13:05 ó) - BERECZ ZSOMBOR, szörf (3. és 4. futam: 13 ó) - GÁDORFALVI ÁRON, nők: szörf (3. és 4. futam: 15 ó) - DETRE DIÁNA, Elliott 6m, Laser Radial


KERÉKPÁR (Hampton Court Palace) - 2

13:30 ó: NŐI IDŐFUTAM

15:15 ó: FÉRFI IDŐFUTAM


ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)

14:30 ó: férfi 56 kg, nyolcaddöntő, férfi 91 kg, nyolcaddöntő, férfi plusz 91 kg, nyolcaddöntő


KAJAK-KENU, SZLALOM (Lee Valley vadvízi központ, Hertfordshire) - 1

14:30 ó: férfi K-1, elődöntő, döntő

16:30 ó: FÉRFI K-1, DÖNTŐ


VÍZILABDA (Vízilabdacsarnok)

nők, 2. forduló:

A csoport:

15:10 ó: MAGYARORSZÁG-KÍNA

19:20 ó: Spanyolország-Egyesült Államok

B csoport:

16:30 ó: Olaszország-Oroszország

20:40 ó: Nagy-Britannia - Ausztrália


LABDARÚGÁS

férfiak, 3. forduló:

A csoport:

20:45 ó: Szenegál-Egyesült Arab Emírségek (Coventry Városi Stadion)

20:45 ó: Nagy-Britannia - Uruguay (Cardiff, Millenium Stadion)

B csoport:

18 ó: Mexikó-Svájc (Cardiff, Millenium Stadion)

18 ó: Koreai Köztársaság-Gabon, London, Wembley Stadion)

C csoport:

15:30 ó: Brazília - Új-Zéland (Newcastle, St. James' Park)

15:30 ó: Egyiptom-Fehéroroszország (Glasgow, Hampden Park)

D csoport:

18 ó: Japán-Honduras (Coventry Városi Stadion)

18 ó: Spanyolország-Marokkó (Manchester, Old Trafford)


MŰUGRÁS (Vizesközpont) - 1

16-17:15 ó: FÉRFIAK, SZINKRON, 3 M, DÖNTŐ


TORNA (North Greenwich csarnok) - 1

17:30 ó: FÉRFI EGYÉNI ÖSSZETETT, DÖNTŐ



Ha tetszik a cikk, ajánlja másoknak is!



      


A londoni olimpia csütörtöki versenynapján - melyen 18 számban osztanak érmeket - harmadik mérkőzését játssza a férfi vízilabda-, illetve kézilabda-válogatott.


Tévéműsor:

M1: 9:30-tól folyamatosan
M2: 10:30-tól folyamatosan
Eurosport: 9:30-tól folyamatosan
 

A program:

augusztus 2., csütörtök (éremosztás 18 számban):

------------------------------------------------

GYEPLABDA (Riverbank Aréna)

nők, 3. forduló:

A csoport:

9:30 ó: Koreai Köztársaság-Japán

14:45 ó: Kína-Hollandia

20 ó: Belgium - Nagy-Britannia

B csoport:

11:45 ó: Ausztrália-Egyesült Államok

17 ó: Dél-afrikai köztrásaság - Németország

22:15 ó: Új-Zéland - Argentína


ÍJÁSZAT (Lord,s krikettpálya) - 1

10 ó: női egyéni, nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő, párharc a 3. helyért, DÖNTŐ (16:37 ó)


TOLLASLABDA (Wembley Aréna)

10 ó: férfi páros, negyeddöntő

13:30 ó: női egyes, negyeddöntő, vegyespáros, elődöntő

18 ó: férfi egyes, negyeddöntő, női páros, elődöntő


STRANDRÖPLABDA (A királyi lovastestőrség laktanyája - Horse Guards Parade)

10 ó: férfi és női selejtező, szerencsés vesztes kör


KOSÁRLABDA (Kosárlabdacsarnok)

férfiak, 3. forduló:

A csoport:

10 ó: Franciaország-Litvánia

15:30 ó: Argentína-Tunézia

23:15 ó: Egyesült Államok-Nigéria

B csoport:

12:15 ó: Ausztrália-Kína

17:45 ó: Brazília-Olaszország

21 ó: Spanyolország - Nagy-Britannia


VÍVÁS (ExCeL) - 1

10 ó: női tőr, csapat, nyolcaddöntő, negyeddöntő, mérkőzések az 5-8. helyért, elődöntő

19 ó: női tőr csapat, bronzmérkőzés, DÖNTŐ (20:15 ó)


SPORTLÖVÉSZET (Királyi Tüzérségi Laktanya - The Royal Artillery Barracks) - 1

10 ó: férfi duplatrap, alapverseny - BOGNÁR RICHÁRD

11:30 ó: férfi gyorstüzelő pisztoly, alapverseny, 1. nap

16 ó: FÉRFI DUPLA TRAP, DÖNTŐ


EVEZÉS (Eton Dorney, Buckinghamshire) - 3

10:30 ó: férfiak: könnyűsúlyú kétpár, elődöntő - 12 ó: VARGA TAMÁS, HIRLING ZSOLT; négyes, elődöntő, könnyűsúlyú négyes, helyosztó futam, kétpár, helyosztó futam; nők: nyolcas, döntő, egypár, helyosztó futamok, elődöntő, könnyűsúlyú kétpár, elődöntő

12:50 ó: FÉRFI KÉTPÁR, DÖNTŐ

13:10 ó: FÉRFI KÖNNYŰSÚLYÚ NÉGYES, DÖNTŐ

13:30 ó: NŐI NYOLCAS, DÖNTŐ


CSELGÁNCS (ExCeL) - 2

10:30 ó: férfi 100 kg, előcsatározások a negyeddöntőig, női 78 kg, előcsatározások a negyeddöntőig - JOÓ ABIGÉL (a nyolcaddöntőben kezd)

15 ó: férfi 100 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés

17 ó: NŐI 78 KG, DÖNTŐ

17:10 ó: FÉRFI 100 KG, DÖNTŐ


RÖPLABDA (Earls Court)

férfiak, 3. forduló:

A csoport:

12:30 ó: Ausztrália-Bulgária

17:45 ó: Lengyelország-Argentína

23 ó: Nagy-Britannia - Olaszország

B csoport:

10:30 ó: Szerbia-Németország

15:45 ó: Oroszország-Tunézia

21 ó: Brazília-Egyesült Államok


KÉZILABDA (Copper Box)

férfiak, 3. forduló

A csoport:

12:15 ó: Franciaország-Tunézia

17:15 ó: Nagy-Britannia - Argentína

22:15 ó: Svédország-Izland

B csoport:

10:30 ó: Spanyolország - Koreai Köztársaság

15:30 ó: Horvátország-MAGYARORSZÁG

20:30 ó: Szerbia-Dánia


ÚSZÁS (Vizeközpont) - 4

előfutamok:

11 ó: férfi 50 m gyors - TAKÁCS KRISZTIÁN (6. futam - 11:11 ó)

11:19 ó: női 800 m - RISZTOV ÉVA (3. futam - 11:41 ó), KAPÁS BOGLÁRKA (4. futam - 11:51 ó)

12:14 ó: 100 m pillangó - PULAI BENCE (3. futam - 12:19 ó)

12:31 ó: női 200 m hát - SZEKERES DORINA (1. futam - 12:31 ó)

elődöntők, döntők:

20:30 ó: férfi 50 m gyors, elődöntő

20:40 ó: NŐI 200 M MELL, DÖNTŐ

20:48 Ó: FÉRFI 200 M HÁT, DÖNTŐ - BALOG GÁBOR, BERNEK PÉTER

20:56 ó: női 200 m hát, elődöntő

21:19 ó: FÉRFI 200 M VEGYES, DÖNTŐ - CSEH LÁSZLÓ

21:37 ó: NŐI 100 M GYORS, DÖNTŐ

21:54 ó: férfi 100 m pillangó, elődöntő


ASZTALITENISZ (ExCeL) - 1

11 ó: férfi egyes, elődöntő

15:30 ó: férfi egyes, bronzmérkőzés

16:30 ó: FÉRFI EGYES, DÖNTŐ


VÍZILABDA (Vízilabdacsarnok)

férfiak, 3. forduló:

A csoport:

11 ó: Spanyolország-Ausztrália

12:20 ó: Kazahsztán-Görögország

20:40 ó: Olaszország-Horvátország

B csoport:

15:10 ó: Szerbia-Montenegró

16:30 ó: MAGYARORSZÁG-Románia

19:20 ó: Nagy-Britannia - Egyesült Államok


LOVASSPORT (Greenwich Park)

12 ó: egyéni és csapat díjlovaglás, 1. nap


TENISZ (Wimbledon)

12:30 ó: férfi és női egyes, negyeddöntő, férfi és női páros, elődöntő, vegyespáros, negyeddöntő


VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset)

11 ó: férfiak: 49-es, 470-es, Finndingi, Csillaghajó, szörf (5. és 6. futam 17 ó - GÁDORFALVI ÁRON), nők: Elliott 6m, szörf (5. és 6. futam 15 ó - DETRE DIA)


ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)

14:30 ó: férfi 60 kg, nyolcaddöntő, férfi 75 kg, nyolcaddöntő - 16 ó: HARCSA ZOLTÁN-Mujandje Kasutó (namíbiai)


KAJAK-KENU, SZLALOM (Lee Valley vadvízi központ, Hertfordshire) - 2

14:30 ó: férfi C-2, elődöntő, női K-1, elődöntő, döntő

16:18 ó: FÉRFI C-2, DÖNTŐ

16:57 ó: NŐI K-1, DÖNTŐ


KERÉKPÁR (Pályakerékpáros csarnok) - 2

17 ó: férfiak: csapat, üldözéses verseny, selejtező, csapat sprintverseny, selejtező, elődöntő, nők: csapat sprintverseny, selejtező, elődöntő

18:59 ó: NŐI CSAPAT SPRINTVERSENY, DÖNTŐ

19:15 ó: FÉRFI CSAPAT SPRINTVERSENY, DÖNTŐ


TORNA (North Greenwich csarnok) - 1

17:30 ó: NŐI EGYÉNI ÖSSZETETT, DÖNTŐ



Ha tetszik a cikk, ajánlja másoknak is!



      


A londoni olimpia pénteki versenynapján - melyen 22 számban osztanak érmeket - bemutatkozik a kalapácsvetés selejtezőjében az Európa-bajnok Pars Krisztián.


Élő tévéközvetítések:

M1: 9:30-tól folyamatosan
M2: 10:30-tól folyamatosan
Eurosport: 9:30-tól folyamatosan


A program:

augusztus 3., péntek (éremosztás 22 számban):

---------------------------------------------

magyar vonatkozású program:

SPORTLÖVÉSZET (Királyi Tüzérségi Laktanya - The Royal Artillery Barracks) - 2

10 ó: férfi kisöbű szabadpuska, alapverseny - SIDI PÉTER

11:30 ó: férfi gyorstüzelő pisztoly, alapverseny, 2. nap

13 ó: FÉRFI KISÖBŰ SZABADPUSKA, FEKVŐ, DÖNTŐ

15:30 ó: FÉRFI GYORSTÜZELŐ PISZTOLY, DÖNTŐ


CSELGÁNCS (ExCeL) - 2

10:30 ó: férfi +100 kg, előcsatározások a negyeddöntőig - BOR BARNA-Luuk Verbij (holland) (10:44 ó)

11:26 ó, női +78 kg, előcsatározások a negyeddöntőig

15 ó: férfi +100 kg, női +78 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés

17 ó: NŐI +78 KG, DÖNTŐ

17:10 ó: FÉRFI +100 KG, DÖNTŐ


ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion) - 2

délelőtti program:

11 ó: férfi súlylökés, selejtező - KÜRTHY LAJOS

11:05: női hétpróba, 100 m gát - FARKAS GYÖRGYI (1. forduló)

11:25 ó: női hármasugrás, selejtező

11:40 ó: női 100 m, selejtezőfutam

12:15 ó: női hétpróba, magasugrás - FARKAS GYÖRGYI

12:15 ó: férfi 400 m gát, előfutam

12:20 ó: férfi kalapácsvetés, selejtező, A csoport

13 ó: női 400 m, előfutam

13:45 ó: férfi kalapácsvetés, selejtező, B csoport - PARS KRISZTIÁN

14 ó: férfi 3000 m akadály, előfutam - MINCZÉR ALBERT (3. futam, 14:30 ó)

esti program:

20 ó: női hétpróba, súlylökés - FARKAS GYÖRGYI

20:05 ó: női 100 m, középfutam

20:10 ó: női diszkosz, selejtező

20:50 ó: férfi távolugrás, selejtező

21:05 ó: férfi 1500 m, előfutam

21:30 ó: FÉRFI SÚLYLÖKÉS, DÖNTŐ

21:45 ó: női hétpróba, 200 m - FARKAS GYÖRGYI

22:25 ó: NŐI 10 000 M, DÖNTŐ


ÚSZÁS (Vizesközpont) - 4

előfutamok:

11 ó: női 50 m gyors - DARA ESZTER (6. futam, 11:12 ó)

11:24: férfi 1500 m gyors, - KIS GERGŐ (2. futam, 11:42 ó), GYURTA GERGELY (3. futam, 11:59 ó)

12:35 ó: női 4x100-as vegyesváltó - MAGYARORSZÁG (1. futam)

12:49 ó: férfi 4x100-as vegyesváltó - MAGYARORSZÁG (2. futam, 12:55 ó)

elődöntők, döntők:

20:30 ó: NŐI 200 M HÁT, DÖNTŐ

20:38 ó: FÉRFI 100 M PILLANGÓ, DÖNTŐ - PULAI BENCE?

20:45 ó: NŐI 800 M GYORS, DÖNTŐ

21:09 ó: FÉRFI 50 M GYORS, DÖNTŐ - TAKÁCS KRISZTIÁN?

21:25 ó: női 50 m gyors, elődöntő


VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset)

13 ó: férfiak: 49-es, 470-es, Finndingi, Laser (BERECZ ZSOMBOR - 7. és 8. futam 13 ó), Csillaghajó, nők: 470-es, Laser Radial


VÍZILABDA (Vízilabdacsarnok)

nők, 3. forduló:

A csoport:

15:10 ó: SPANYOLORSZÁG-MAGYARORSZÁG

20:40 ó: Kína-Egyesült Államok

B csoport:

16:30 ó: Oroszország-Ausztrália

19:20 ó: Nagy-Britannia - Olaszország


MŰUGRÁS (Vizesközpont)

15:30 ó: női 3 m, selejtező - BARTA NÓRA, GONDOS FLÓRA


nem magyar vonatkozású program:

GYEPLABDA (Riverbank Aréna)

férfiak, 3. forduló:

A csoport:

9:30 ó: Ausztrália-Argentína

17 ó: Nagy-Britannia - Pakisztán

20 ó: Dél-afrikai Köztársaság-Spanyolország

B csoport:

11:45 ó: Hollandia - Új-Zéland

14:45 ó: Németország-India

22:15 ó: Belgium-Koreai Köztársaság


ÍJÁSZAT (Lord's krikettpálya) - 1

10 ó: férfi egyéni, nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő, párharc a 3. helyért, DÖNTŐ (16:37 ó)


TOLLASLABDA (Wembley Aréna) - 1

10 ó: férfi és női egyes, elődöntő, vegyespáros, bronzmérkőzés

16 ó: vegyespáros, DÖNTŐ


KOSÁRLABDA (Kosárlabdacsarnok)

nők, 4. forduló:

A csoport:

10 ó: Angola-Horvátország

17:45 ó: Törökország-Kína

23:15 ó: Csehország-Egyesült Államok

B csoport:

12:15 ó: Oroszország-Ausztrália

15:30 ó: Brazília-Kanada

21 ó: Franciaország - Nagy-Britannia


STRANDRÖPLABDA (A királyi lovastestőrség laktanyája - Horse Guards Parade)

10 ó: férfi és női nyolcaddöntő


EVEZÉS (Eton Dorney, Buckinghamshire) - 4

12:30 ó: FÉRFI NÉGYPÁR, DÖNTŐ

12:50 ó: FÉRFI KORMÁNYOS NÉLKÜLI KETTES, DÖNTŐ

13:10 ó: NŐI KÉTPÁR, DÖNTŐ

13:30 ó: FÉRFI EGYPÁR, DÖNTŐ


RÖPLABDA (Earls Court)

nők, 4. forduló:

A csoport:

12:30 ó: Japán-Oroszország

17:45 ó: Nagy-Britannia - Dominikai Köztársaság

23 ó: Algéria-Olaszország

B csoport:

10:30 ó: Brazília-Kína

15:45 ó: Törökország-Koreai Köztársaság

21 ó: Egyesült Államok-Szerbia


KÉZILABDA (Copper Box)

nők, 4. forduló:

A csoport:

10:30 ó: Angola - Nagy-Britannia

15:30 ó: Horvátország-Montenegró

17:15 ó: Oroszország-Brazília

B csoport:

12:15 ó: Koreai Köztársaság-Franciaország

20:30 ó: Spanyolország-Svédország

22:15 ó: Dánia-Norvégia


ASZTALITENISZ (ExCeL)

11 ó: női csapatverseny, 1. forduló

20 ó: férfi csapatverseny, 1. forduló


SÚLYEMELÉS (ExCeL) - 2

16:30 ó: NŐI 75 KG, A CSOPORT

20 ó: FÉRFI 85 KG, A CSOPORT


LOVASSPORT (Greenwich Park)

12 ó: egyéni és csapat díjlovaglás, 2. nap


VÍVÁS (ExCeL) - 1

12:30 ó: férfi kard, csapatverseny, negyeddöntő, mérkőzések az 5-8. helyért, elődöntő

19 ó: férfi kard, csapatverseny, bronzmérkőzés, DÖNTŐ (19:45 ó)


LABDARÚGÁS (Glasgow, Newcastle, Cardiff, Coventry)

nők, negyeddöntő:

13 ó: Svédország-Franciaország, Glasgow

15:30 ó: Egyesült Államok - Új-Zéland, Newcastle

18 ó: Brazília-Japán, Cardiff

20:30 ó: Nagy-Britannia - Kanada, Coventry


TENISZ (Wimbledon)

13 ó: férfi és női egyes, elődöntő, vegyespáros, elődöntő


ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)

14:30 ó: férfi 52 kg, nyolcaddöntő, férfi 69 kg, nyolcaddöntő


GUMIASZTAL (North Greenwich csarnok) - 1

15 ó: férfi verseny, selejtező

16:26 ó: FÉRFI VERSENY, DÖNTŐ


KERÉKPÁR (Pályakerékpáros csarnok) - 2

17 ó: férfi és női csapat üldözéses verseny, 1. forduló, női Keirin, 1. forduló, vigaszág, 2. forduló

18:59 ó: FÉRFI CSAPAT ÜLDÖZÉSES VERSENY, DÖNTŐ

19:38 ó: NŐI KEIRIN, DÖNTŐ



Ha tetszik a cikk, ajánlja másoknak is!



      


A londoni olimpia szombati versenynapján - melyen 25 számban osztanak érmeket - negyedik mérkőzését játssza majd a magyar férfi kézilabda-, illetve vízilabda-válogatott.


Élő tévéközvetítések:

M1: 9:30-tól folyamatosan
M2: 10:30-tól folyamatosan
Eurosport: 9:30-tól folyamatosan


A program:

augusztus 4., szombat (éremosztás 25 számban):

----------------------------------------------

magyar vonatkozású program:

TRIATLON (Hyde Park) - 1

10 ó: NŐI VERSENY - KOVÁCS ZSÓFIA


KÉZILABDA (Copper Box)

férfiak, 4. forduló:

A csoport:

10:30 ó: Tunézia - Nagy-Britannia

15:30 ó: Svédország-Argentína

20:30 ó: Izland-Franciaország

B csoport:

12:15 ó: Koreai Köztársaság-Szerbia

17:15 ó: Horvátország-Dánia

22:15 ó: MAGYARORSZÁG-SPANYOLORSZÁG


ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion, The Mall) - 6

11 ó: férfi 100 m, selejtező

11:05 ó: női hétpróba, távolugrás - FARKAS GYÖRGYI

11:20 ó: női rúdugrás, selejtező

11:35 ó: férfi 400 m - DEÁK NAGY MARCELL

12:35 ó: női 3000 m akadály

12:40 ó: női hétpróba, gerelyhajítás - FARKAS GYÖRGYI

13:30 ó: férfi 100 m, előfutam

18 ó: FÉRFI 20 KM GYALOGLÁS - HELLEBRANDT MÁTÉ

20 ó: férfi 400 m gát, elődöntő

20:30 ó: NŐI DISZKOSZVETÉS, DÖNTŐ

20:35 ó: női 100 m, elődöntő

20:55 ó: FÉRFI TÁVOLUGRÁS, DÖNTŐ

21:05 ó: női 400 m, elődöntő

21:35 ó: NŐI HÉTPRÓBA, 800 M - FARKAS GYÖRGYI

22:15 ó: FÉRFI 10000 M, DÖNTŐ

22:55 ó: NŐI 100 M, DÖNTŐ


VÍZILABDA (Vízilabdacsarnok)

férfiak, 4. forduló:

A csoport:

12:20 ó: Horvátország-Ausztrália

15:10 ó: Görögország-Spanyolország

16:30 ó: Olaszország-Kazahsztán

B csoport:

11 ó: Montenegró-Románia

19:20 ó: MAGYARORSZÁG - NAGY-BRITANNIA

20:40 ó: Szerbia-Egyesült Államok


EVEZÉS (Eton Dorney, Buckinghamshire) - 4

12:30 Ó: FÉRFI NÉGYES, DÖNTŐ

12:50 Ó: NŐI KÖNNYŰSÚLYÚ KÉTPÁR, DÖNTŐ

13:10 ó: FÉRFI KÖNNYŰSÚLYÚ KÉTPÁR, DÖNTŐ - helyosztó futamok (HIRLING ZSOLT, VARGA TAMÁS - B DÖNTŐ 11:50 ó)

13:30 ó: NŐI EGYPÁR, DÖNTŐ


VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset)

13 ó: férfiak: Laser (BERECZ ZSOMBOR - 9. és 10. futam 13 ó), 470-es, szörf (GÁDORFALVI ÁRON - 7. és 8. futam, 15 ó), nők: 470-es, Elliott 6m, Laser Radial, szörf (DETRE DIÁNA - 7. és 8. futam, 13 ó)


ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)

14:30 ó: férfi 49 kg, nyolcaddöntő, férfi 64 kg, nyolcaddöntő - KÁTÉ GYULA-Vincenzo Mangiacapre (olasz) 16:15 ó, férfi 81 kg, nyolcaddöntő


ÚSZÁS (Vizesközpont) - 4

20:30 ó: NŐI 50 M GYORS, DÖNTŐ

20:36 Ó: FÉRFI 1500 M GYORS, DÖNTŐ

21:07 Ó: NŐI 4X100-AS VEGYESVÁLTÓ, DÖNTŐ

21:27 Ó: FÉRFI 4X100-AS VEGYESVÁLTÓ, DÖNTŐ - MAGYARORSZÁG


nem magyar vonatkozású program:

GYEPLABDA (Riverbank Aréna)

nők, 4. forduló:

A csoport:

11:45 ó: Hollandia-Koreai Köztársaság

14:45 ó: Japán-Belgium

17 ó: Kína - Nagy-Britannia

B csoport:

9:30 ó: Ausztrália - Dél-afrikai Köztársaság

20 ó: Egyesült Államok - Új-Zéland

22:15 ó: Németország-Argentína


TOLLASLABDA (Wembley Aréna) - 2

10 ó: férfi páros, elődöntő

11:30 ó: női páros, bronzmérkőzés

14:30 ó: női egyes, bronzmérkőzés

15:15 ó: NŐI EGYES, DÖNTŐ

16:45 ó: NŐI PÁROS, DÖNTŐ


KOSÁRLABDA (Kosárlabdacsarnok)

férfiak, 4. forduló:

A csoport:

10 ó: Tunézia-Franciaország

15:30 ó: Litvánia-Egyesült Államok

23:15 ó: Nigéria-Argentína

B csoport:

12:15 ó: Oroszország-Spanyolország

17:45 ó: Kína-Brazília

21 ó: Nagy-Britannia - Ausztrália


STRANDRÖPLABDA (A királyi lovastestőrség laktanyája - Horse Guards Parade)

10 ó: férfi és női nyolcaddöntő


VÍVÁS (ExCeL) - 1

11:30 ó: női párbajtőr, csapat, nyolcaddöntő, negyeddöntő, mérkőzések az 5-8. helyért, elődöntő

19 ó: bronzmérkőzés

20:15 ó: DÖNTŐ


SPORTLÖVÉSZET (Királyi Tüzérségi Laktanya - The Royal Artillery Barracks) - 2

10 ó: női kisöbű sportpuska, összetett 3x20 lövés, alapverseny, női trap, alapverseny

13:45 ó: NŐI KISÖBŰ SPORTPUSKA, DÖNTŐ

16 ó: NŐI TRAP, DÖNTŐ


RÖPLABDA (Earls Court)

férfiak, 4. forduló:

A csoport:

12:30 ó: Nagy-Britannia - Lengyelország

15:45 ó: Ausztrália-Olaszország

21 ó: Argentína-Bulgária

B csoport:

10:30 ó: Németország-Tunézia

17:45 ó: Oroszország-Egyesült Államok

23 ó: Brazília-Szerbia


KERÉKPÁR (Pályakerékpáros csarnok) - 1

11 ó: férfi sprint, selejtező, nyolcaddöntő és vigaszág, negyeddöntő és vigaszág, versenyek a 9-12. helyért

11:30 ó: férfiak: Omnium, repülőkör, 30 km-es pontverseny, kieséses viadal

17:11 ó: női üldözéses csapatverseny, 1. forduló

18:42 ó: női üldözéses csapatverseny, DÖNTŐ


ASZTALITENISZ (ExCeL)

11 ó: férfi csapatverseny, 1. forduló

15:30 ó: női csapatverseny, negyeddöntő


LOVASSPORT (Greenwich Park)

11:30 ó: díjugratás, egyéni és csapat selejtező


LABDARÚGÁS (Manchester, London - Wembley, Newcastle, Cardiff)

férfiak, negyeddöntő:

13 ó: Japán-Egyiptom, Manchester, Old Trafford

15:30 ó: Mexikó-Szenegál, London, Webley

18 ó: Brazília-Honduras, Newcastle, St. James' Park

20:30 ó: Nagy Britannia - Koreai Köztársaság, Cardiff, Millennium Stadion


TENISZ (Wimbledon) - 2

13 ó: férfi páros, bronzmérkőzés, női egyes, bronzmérkőzés, vegyespáros, bronzmérkőzés, FÉRFI PÁROS, DÖNTŐ, NŐI EGYES, DÖNTŐ


GUMIASZTAL (North Greenwich csarnok) - 1

15 ó: női verseny, selejtező

16:26 ó: NŐI VERSENY, DÖNTŐ


MŰUGRÁS (Vizesközpont)

15:30 ó: nők, 3 m, elődöntő


SÚLYEMELÉS (ExCeL) - 1

20 ó: FÉRFI 94 KG, A CSOPORT



Ha tetszik a cikk, ajánlja másoknak is!



      


A londoni olimpia vasárnapi versenynapján - melyen 23 számban osztanak érmeket - két magyar aranyesélyes, a kalapácsvető Pars Krisztián, illetve a lólengésben érdekelt Berki Krisztián is szerepel majd.


Élő tévéközvetítések:

M1: 9:30-tól folyamatosan
M2: 10:30-tól folyamatosan
Eurosport: 9:30-tól folyamatosan


A program:

augusztus 5., vasárnap (éremosztás 23 számban):

----------------------------------------------

MAGYAR VONATKOZÁSÚ PROGRAM:

ATLÉTIKA (The Mall, Olimpiai Stadion) - 6

12 ó: NŐI MARATON - KÁLOVICS ANIKÓ, RAKONCZAI BEÁTA, ERDÉLYI ZSÓFIA

20 ó: női 400 m gát, előfutam

20:05: férfi magasugrás, selejtező

20:35 ó: NŐI HÁRMASUGRÁS, DÖNTŐ

20:45 ó: férfi 100 m, elődöntő

21:15 ó: férfi 1500 m, elődöntő

21:20 ó: FÉRFI KALAPÁCSVETÉS, DÖNTŐ - PARS KRISZTIÁN

21:40 ó: férfi 400 m, elődöntő

22:10 ó: NŐI 400 M, DÖNTŐ

22:25 ó: FÉRFI 3000 M AKADÁLY, DÖNTŐ

22:50 ó: FÉRFI 100 M, DÖNTŐ


VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset) - 2

13 ó: férfiak: 49-es, Findingi (éremfutam), szörf (GÁDORFALVI ÁRON - 15 ó, 9. és 10. futam), Csillaghajó (éremfutam), nők: szörf (DETRE DIÁNA - 13 ó, 9. és 10. futam), 470-es


BIRKÓZÁS (ExCeL) - 2

14 ó: férfi kötöttfogás 55 kg, előcsatározások az elődöntőig - MÓDOS PÉTER, férfi kötöttfogás 74 kg, előcsatározások az elődöntőig - BÁCSI PÉTER

18:45 ó: 55 kg, vigaszág, bronzmérkőzés, 74 kg, vigaszág, bronzmérkőzés

20:03 ó: 55 kg, DÖNTŐ

20:48 ó: 74 kg, DÖNTŐ


TORNA (North Greenwich csarnok) - 3

szerenkénti döntők:

15 ó: FÉRFI TALAJ

15:50 ó: NŐI UGRÁS

16:41 ó: FÉRFI LÓLENGÉS - BERKI KRISZTIÁN, HIDVÉGI VID


VÍZILABDA (Vízilabdacsarnok)

női negyeddöntő:

15:50 ó: MAGYARORSZÁG-Oroszország

17:10 ó: Kína-Ausztrália

20 ó: Egyesült Államok-Olaszország

21:20 ó: Spanyolország - Nagy-Britannia


MŰÚSZÁS (Vizesközpont)

16 ó: női páros, kötelező - CZÉKUS ESZTER, KISS SZOFI


NEM MAGYAR VONATKOZÁSÚ PROGRAM:

GYEPLABDA (Riverbank Aréna)

férfiak, 4. forduló:

A csoport:

11:45 ó: Pakisztán - Dél-afrikai Köztársaság

20 ó: Nagy-Britannia - Ausztrália

22:15 ó: Argentína-Spanyolország

B csoport:

9:30 ó: Új-Zéland - Belgium

14:45 ó: India-Koreai Köztársaság

17 ó: Hollandia-Németország


TOLLASLABDA (Wembley Aréna) - 2

10 ó: férfi egyes, bronzmérkőzés, férfi páros bronzmérkőzés

14 ó: FÉRFI EGYES, DÖNTŐ

15:15 ó: FÉRFI PÁROS, DÖNTŐ


KOSÁRLABDA (Kosárlabdacsarnok)

nők, 5. forduló:

A csoport:

12:15 ó. Angola-Csehország

17:45 ó: Kína-Egyesült Államok

21 ó: Horvátország-Törökország

B csoport:

10 ó: Franciaország-Oroszország

15:30 ó: Kanada-Ausztrália

23:15 ó: Nagy-Britannia - Brazília


VÍVÁS (ExCeL) - 1

10 ó: férfi tőr, csapat, nyolcaddöntő, negyeddöntő, mérkőzések az 5-8. helyért, elődöntő

19 ó: bronzmérkőzés

20:15 ó: DÖNTŐ


STRANDRÖPLABDA (A királyi lovastestőrség laktanyája - Horse Guards Parade)

19 ó: női negyeddöntő


SPORTLÖVÉSZET (Királyi Tüzérségi Laktanya - The Royal Artillery Barracks) - 1

10 ó: férfi szabadpisztoly, alapverseny

10 ó: férfi trap, alapverseny, 1. nap

13:30 ó: FÉRFI SZABADPISZTOLY, DÖNTŐ


RÖPLABDA (Earls Court)

nők, 5. forduló:

A csoport:

10:30 ó: Algéria-Dominikai Köztársaság

15:45 ó: Nagy-Britannia - Japán

17:45 ó: Olaszország-Oroszország

B csoport:

12:30 ó: Kína-Koreai Köztársaság

21 ó: Egyesült Államok-Törökország

23 ó: Brazília-Szerbia


KÉZILABDA (Copper Box)

nők, 5. forduló:

A csoport:

12:15 ó: Brazília-Angola

15:30 ó: Montenegró-Oroszország

17:15 ó: Horvátország - Nagy-Britannia

B csoport:

10:30 ó: Svédország-Koreai Köztársaság

20:30 ó: Norvégia-Spanyolország

22:15 ó: Dánia-Franciaország


KERÉKPÁR (Pályakerékpáros csarnok) - 1

11 ó: férfiak: Omnium (4 km-es egyéni üldözéses verseny), nők: sprint, selejtező

17 ó: férfiak: OMNIUM (15 km-es scratch, 1 km-es időfutam), Sprint, negyeddöntő, futamok az 5-8. helyért, nők: sprint, futamok a nyolcaddöntőbe jutásért, reményfutamok, nyolcaddöntő, reményfutamok, futamok a 9-12. helyért


ASZTALITENISZ (ExCeL)

11 ó: férfi csapatverseny, negyeddöntő

20 ó: női csapatverseny, elődöntő


LOVASSPORT (Greenwich Park)

12: díjugratás, egyéni és csapat selejtező


TENISZ (Wimbledon) - 3

13 ó: férfi egyes, bronzmérkőzés, DÖNTŐ, női páros, bronzmérkőzés, DÖNTŐ, vegyespáros, DÖNTŐ


ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)

14:30 ó: női 51 kg, nyolcaddöntő, női 60 kg, nyolcaddöntő, női 75 kg, nyolcaddöntő

21:30 ó: férfi 56 kg, negyeddöntő, férfi 91 kg, negyeddöntő


SÚLYEMELÉS (ExCeL) - 1

16:30 ó: NŐI PLUSZ 75 KG, A CSOPORT


MŰUGRÁS (Vizesközpont) - 1

20 ó: NŐK, 3 M, DÖNTŐ



Ha tetszik a cikk, ajánlja másoknak is!



      



A londoni olimpia hétfői versenynapján - melyen 18 számban osztanak érmeket - Sidi Péter kedvenc számában, a kisöbű szabadpuska 3x40 lövéses összetett versenyében szerepel majd.


Élő tévéközvetítések:

M1: 9:30-tól folyamatosan
M2: 10:30-tól folyamatosan
Eurosport: 9:30-tól folyamatosan
ORF1: 9:55-től folyamatosan


A program:

augusztus 6., hétfő (éremosztás 18 számban):

--------------------------------------------

SPORTLÖVÉSZET (The Royal Artillery Barracks) - 2

10 ó: férfi kisöbű szabadpuska, 3x40 lövéses összetett, alapverseny - SIDI PÉTER

10 ó: férfi trap alapverseny, 2. nap

14:45 ó: FÉRFI KISÖBŰ SZABADPUSKA, DÖNTŐ

17 ó: FÉRFI TRAP, DÖNTŐ


KAJAK-KENU (Eton Dorney, Buckinghamshire)

10:30: férfiak: K-1 1000 m, előfutamok, középfutamok, K-2 1000 m, előfutamok - 10:18 ó ó: DOMBI RUDOLF, KÖKÉNY ROLAND (2. futam), C-1 1000 m, előfutamok - 10:54 ó: VAJDA ATTILA (1. futam), középfutamok, középfutamok, nők: K-4 500 m, előfutamok - 11:39 ó: SZABÓ GABRIELLA, KOZÁK DANUTA, KOVÁCS KATALIN, FAZEKAS KRISZTINA (1. futam), középfutamok


KÉZILABDA (Copper Box)

férfiak, 5. forduló:

A csoport:

12:15 ó: Argentína-Tunézia

17:15 ó: Izland - Nagy-Britannia

22:15 ó: Franciaország-Svédország

B csoport:

10:30 ó: MAGYARORSZÁG-SZERBIA

15:30 ó: Dánia-Koreai Köztársaság

20:30 ó: Spanyolország-Horvátország


ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion) - 5

11 ó: férfi diszkoszvetés, selejtező

11:05 ó: női 100 m gát, előfutam

11:45 ó: női súlylökés, selejtező - MÁRTON ANITA

11:50 ó: férfi 800 m, előfutam - KAZI TAMÁS (3. futam)

12:50 ó: női 1500 m, előfutam

20 ó: NŐI RÚDUGRÁS, DÖNTŐ

20:15 ó: NŐI SÚLYLÖKÉS, DÖNTŐ

20:20 ó: női 200 m, előfutam

21:15 ó: női 400 m gát, elődöntő

21:45 ó: FÉRFI 400 M GÁT, DÖNTŐ

22:05 ó: NŐI 3000 M AKADÁLY, DÖNTŐ

22:30 ó: FÉRFI 400 M, DÖNTŐ


VÍZILABDA (Waterpolo Arena)

férfiak, 5. forduló:

A csoport:

11 ó: Kazahsztán-Horvátország

12:20 ó: Görögország-Ausztrália

20:40 ó: Spanyolország-Olaszország

B csoport:

15:10 ó: Románia-Szerbia

16:30 ó: MAGYARORSZÁG-EGYESÜLT ÁLLAMOK

19:20 ó: Nagy-Britannia - Montenegró


BIRKÓZÁS (ExCeL) - 3

14 ó: férfi kötöttfogás 60 kg, előcsatározások az elődöntőig, 84 kg, előcsatározások az elődöntőig, 120 kg, előcsatározások az elődöntőig - DEÁK BÁRDOS MIHÁLY

18:45 ó: férfi kötöttfogás 60 kg, 84 kg, 120 kg, vigaszág, bronzmérkőzés

19:46 ó: 60 kg, DÖNTŐ

20:21 ó: 84 KG, DÖNTŐ

20:56 Ó: 120 KG, DÖNTŐ


ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)

14:30 ó: női 51 kg, 60 kg, 75 kg, negyeddöntők

21:30 ó: férfi 60 kg, negyeddöntő, férfi plusz 91 kg, negyeddöntő, férfi 75 kg, negyeddöntő - 22:45 ó: HARCSA ZOLTÁN-Florentino Falcao (brazil)


SÚLYEMELÉS (ExCeL) - 1

16:30 ó: férfi 105 kg, B csoport - NAGY PÉTER

20 ó: FÉRFI 105 KG, A CSOPORT


GYEPLABDA (Riverbank Arena)

nők, 5. forduló:

A csoport:

14:45 ó: Japán-Kína

17 ó: Koreai Köztársaság-Belgium

20 ó: Nagy-Britannia - Hollandia

B csoport:

9:30 ó: ÚjZéland - Németország

11:45 ó: Egyesült Államok - Dél-afrikai Köztársaság

22:15 ó: Argentína-Ausztrália


KOSÁRLABDA (Basketball Arena)

férfiak, 5. forduló.

A csoport:

12:15 ó: Tunézia-Litvánia

15:30 ó: Franciaország-Nigéria

23:15 ó: Argentína-Egyesült Államok

B csoport:

10 ó: Ausztrália-Oroszország

17:45 ó: Nagy-Britannia - Kína

21 ó: Spanyolország-Brazília


RÖPLABDA (Earls Court)

férfiak, 5. forduló:

A csoport:

10:30 ó: Ausztrália-Lengyelország

15:45 ó: Olaszország-Bulgária

17:45 ó: Nagy-Britannia - Argentína

B csoport.

12:30 ó: Oroszország-Szerbia

21 ó: Egyesült Államok-Tunézia

23 ó: Brazília-Németország


ASZTALITENISZ (ExCeL)

11 ó: női csapatverseny, elődöntő

15:30 ó: férfi csapatverseny, elődöntő

20 ó: férfi csapatverseny, elődöntő


VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset) - 2

13 ó: férfiak: 49-es, 470-es, LASER, ÉREMFUTAM, nők: LASER RADIAL ÉREMFUTAM


LOVASSPORT (Greenwich Park) - 1

15-18:30 ó: díjugratás, egyéni selejtező, CSAPATVERSENY DÖNTŐ


TORNA (North Greenwich Arena) - 3

szerenkénti döntők:

15 ó: FÉRFI GYŰRŰ

15:50 ó: NŐI FELEMÁSKORLÁT

16:41 ó: FÉRFI UGRÁS


MŰÚSZÁS (Aquatics Centre)

16 ó: páros, szabadprogram - CZÉKUS ESZTER, KISS SZOFI


KERÉKPÁR (Velodrome) - 1

17 ó: férfiak: sprint, elődöntő, nők: Omnium (repülőverseny, 20 km-es pontverseny, kieséses verseny), sprint, negyeddöntő, futamok az 5-8. helyért

18:43 ó: FÉRFI SPRINT, DÖNTŐ


LABDARÚGÁS (London - Wembley, Manchester)

nők, elődöntő:

18 ó: Franciaország-Japán, London, Wembley Stadion

20:45 ó: Egyesült Államok-Kanada, Manchester, Old Trafford


STRANDRÖPLABDA (Horse Guards Parade)

19 ó: férfi negyeddöntő


MŰUGRÁS (Aquatics Centre)

20 ó: férfi 3 m selejtező



Ha tetszik a cikk, ajánlja másoknak is!



      


Augusztus 7., kedd

A magyar női vízilabda-válogatott a döntőbe jutásért száll vízbe a londoni olimpia keddi versenynapján, melyen 21 számban avatnak bajnokot.


Élő tévéközvetítések:

M1: 9:30-tól folyamatosan
M2: 10:30-tól folyamatosan
M3D: 10:55-től folyamatosan
Eurosport: 9:30-tól folyamatosan
ORF1: 9:55-től folyamatosan
ZDF: 9:45-től folyamatosan


Magyar vonatkozású program:

KAJAK-KENU (Eton Dorney Buckinghamshire)

10:30 ó: férfi K-4 1000 m, előfutamok - KAMMERER ZOLTÁN, TÓTH DÁVID, KULIFAI TAMÁS, PAUMAN DÁNIEL (2. futam 10:38 ó), középfutamok

10:46 ó: férfi C-2 1000 m, előfutamok, középfutamok

11:07 ó: női K-1 500 m, előfutamok - KOZÁK DANUTA (2. futam - 11:14 ó), középfutamok

11:35 ó: női K-2 500 m, előfutamok - KOVÁCS KATALIN, DOUCHEV-JANICS NATASA (3. futam - 11:49 ó), középfutamok


ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion) - 4

11 ó: női gerelyhajítás, selejtező, A csoport

11:10 ó: férfi 110 m gát, előfutamok - KISS DÁNIEL (5. futam - 11:38 ó), BAJI BALÁZS (6. futam - 11:45 ó)

11:45 ó: férfi hármasugrás, selejtező

11:55 ó: női 5000 m, előfutam

12:25 ó: női gerelyhajítás, selejtező, B csoport - JUHÁSZ VANDA

12:50 ó: férfi 200 m, előfutamok

20 ó: FÉRFI MAGASUGRÁS, DÖNTŐ

20:05 ó: női távolugrás, selejtező

20:15 ó: női 100 m gát, elődöntő

20:45 ó: FÉRFI DISZKOSZVETÉS, DÖNTŐ

20:55 ó: férfi 800 m, elődöntő

21:25 ó: női 200 m, elődöntő

22 ó: NŐI 100 M GÁT, DÖNTŐ

22:15 ó: FÉRFI 1500 M, DÖNTŐ


BIRKÓZÁS (ExCeL) - 2

14 ó: kötöttfogás, 66 kg, előcsatározások (LŐRINCZ TAMÁS), nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő; 96 kg, előcsatározások, nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő

18:45 ó: kötöttfogás, 66 kg, 96 kg, vigaszág, bronzmérkőzés

20:03 ó: 66 KG, DÖNTŐ

20:48 ó: 96 KG, DÖNTŐ


VÍZILABDA (Vízilabdacsarnok)

nők, az 5-8. helyért:

15:10 ó: Olaszország-Kína

19:20 ó: Oroszország - Nagy-Britannia

elődöntő:

16:30 ó: Egyesült Államok-Ausztrália

20:40 ó: MAGYARORSZÁG-SPANYOLORSZÁG


SÚLYEMELÉS (ExCeL) - 1

16:30 ó: férfi plusz 105 kg, B csoport - NAGY PÉTER

20 ó: FÉRFI PLUSZ 105 KG, A CSOPORT


Nem magyar vonatkozású program:

GYEPLABDA (Riverbank Aréna)

férfiak, 5. forduló:

A csoport:

11:45 ó: Ausztrália-Pakisztán

14:45 ó: Argentína - Dél-afrikai Köztársaság

20 ó: Spanyolország - Nagy-Britannia

B csoport:

9:30 ó: Koreai Köztársaság-Hollandia

17 ó: India-Belgium

22:15 ó: Németország - Új-Zéland


LOVASSPORT (Greenwich Park) - 1

11 ó: díjlovaglás, CSAPATVERSENY, DÖNTŐ és egyéni középdöntő


KERÉKPÁR (Pályakerékpáros csarnok) - 3

11 ó: férfiak: Keirin, előfutamok, reményfutamok, második forduló

11:19 ó: NŐI OMNIUM (3 km-es egyéni üldözéses verseny, 10 km, scratch, 500 M-ES IDŐFUTAM - 17:53 ó)

18:26 ó: NŐI SPRINT, DÖNTŐ

18:57 ó: FÉRFI KEIRIN, DÖNTŐ


MŰUGRÁS (Vizesközpont) - 1

11 ó: férfiak, 3 m, elődöntő

20 ó: FÉRFIAK, 3 M, DÖNTŐ


KÉZILABDA (Copper Box)

nők, negyeddöntő:

11 ó: Brazília-Norvégia

14:30 ó: Spanyolország-Horvátország

18 ó: Oroszország-Koreai Köztársaság

21:30 ó: Franciaország-Montenegró


ASZTALITENISZ (ExCeL) - 1

női csapatverseny:

12 ó: Koreai Köztársaság-Szingapúr, bronzmérkőzés

16:30 ó: Kína-Japán, DÖNTŐ


TRIATLON (Hyde Park) - 1

12:30: FÉRFI VERSENY


VITORLÁZÁS (Weymouth és Portland, Dorset) - 2

13 ó: férfiak: 470-es, nők: 470-es, Elliott 6m

14 ó: FÉRFIAK, SZÖRF (ÉREMFUTAM)

15 ó: NŐK, SZÖRF (ÉREMFUTAM)


RÖPLABDA (Earls Court)

nők, negyeddöntő:

14 ó: Japán-Kína

16 ó: Oroszország-Brazília

20 ó: Egyesült Államok-Dominikai Köztársaság

22 ó: Olaszország-Koreai Köztársaság


KOSÁRLABDA (Kosárlabdacsarnok)

nők, negyeddöntő:

15 ó: Egyesült Államok-Kanada

17:15 ó: Ausztrália-Kína

21 ó: Törökország-Oroszország

23:15 ó: Franciaország-Csehország


TORNA (North Greenwich csarnok) - 4

szerenkénti döntők:

férfiak:

15 ó: KORLÁT, DÖNTŐ

16:37 ó: NYÚJTÓ

nők:

15:47 ó: GERENDA, DÖNTŐ

17:23 ó: TALAJ, DÖNTŐ


MŰÚSZÁS (Vizesközpont) - 1

16 ó: PÁROS, DÖNTŐ


STRANDRÖPLABDA (A királyi lovastestőrség laktanyája - Horse Guards Parade)

19 ó: férfi és női elődöntő


LABDARÚGÁS (London, Manchester)

férfiak, elődöntő:

18 ó: Mexikó-Japán, London, Wembley Stadion

20:45 ó: Koreai Köztársaság-Brazília, Manchester, Old Trafford


ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)

21:30 ó: férfi 52 és 69 kg, negyeddöntő



Ha tetszik a cikk, ajánlja másoknak is!



      


A kenus Vajda Attila, valamint a Dombi Rudolf, Kökény Roland kajakos duó, illetve a női kajaknégyes éremért száll vízre a londoni olimpia szerdai versenynapján, melyen a férfi vízilabda-válogatott és a férfi kézilabdacsapat egyformán az elődöntőbe kerülésért küzd.


Élő tévéközvetítések: 

M1: 9:30-tól folyamatosan
M2: 10:30-tól folyamatosan
M3D: 10:55-től folyamatosan
Eurosport: 9:30-tól folyamatosan
ORF1: 9:55-től folyamatosan

augusztus 8., szerda (éremosztás 16 számban):

---------------------------------------------

magyar vonatkozású program:

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion) - 4

11 ó: férfi rúdugrás, selejtező

11 ó: női kalapácsvetés, selejtező, A csoport

11:10 ó: férfi tízpróba, 100 méter - SZABÓ ATTILA

11:45 ó: férfi 5000 méter, előfutam

12:10 ó: férfi tízpróba, távolugrás - SZABÓ ATTILA

12:25 ó: női kalapácsvetés, selejtező, B csoport - ORBÁN ÉVA

12:35 ó: női 800 m, előfutam

14:10 ó: férfi tízpróba, súlylökés - SZABÓ ATTILA

19 ó: férfi tízpróba, magasugrás - SZABÓ ATTILA

20:05 ó: férfi gerelyhajítás, selejtező

20:15 ó: férfi 110 gát, elődöntő

20:45 ó: női 1500 m, elődöntő

21:05 ó: NŐI TÁVOLUGRÁS, DÖNTŐ

21:10 ó: férfi 200 m, elődöntő

21:45 ó: NŐI 400 GÁT, DÖNTŐ

22 ó: NŐI 200 M, DÖNTŐ

22:15 ó: FÉRFI 110 GÁT, DÖNTŐ

22:30 ó: férfi tízpróba, 400 m - SZABÓ ATTILA


BIRKÓZÁS (ExCeL) - 2

14 ó: női 48 kg előcsatározások az elődöntőig, 63 kg előcsatározások az elődöntőig - SASTIN MARIANNA

18:45 ó: női 48 kg és 63 kg, vígaszág, bronzmérkőzés

20:03: NŐI 48 KG, DÖNTŐ

20:48 ó: NŐI 63 KG, DÖNTŐ


KAJAK-KENU (Eton Dorney) - 4

10:38 ó: FÉRFI K1-1000 M, DÖNTŐ

10:56 ó: FÉRFI C-1 1000 M, DÖNTŐ - VAJDA ATTILA

11:24 ó: FÉRFI K-2 1000 M, DÖMTŐ - DOMBI RUDOLF, KÖKÉNY ROLAND

11:44 Ó: NŐI K-4 500 M, DÖNTŐ - SZABÓ GABRIELLA, KOZÁK DANUTA, KOVÁCS KATALIN, FAZEKAS KRISZTINA


KÉZILABDA (Kosárlabdacsarnok)

férfi negyeddöntő:

12 ó: MAGYARORSZÁG-Izland

15:30 ó: Franciaország-Spanyolország

19 ó: Svédország-Dánia

22:30 ó: Horvátország-Tunézia


VÍZILABDA (Vízilabdacsarnok)

férfi negyeddöntő:

15:30 ó: Spanyolország-Montenegró

16:50 ó: Szerbia-Ausztrália

19:40 ó: Olaszország-MAGYARORSZÁG

21 ó: Horvátország-Egyesült Államok


nem magyar vonatkozású program:

ASZTALITENISZ (ExCeL) - 1

12 ó: férfi csapatverseny, bronzmérkőzés: Németország-Hongkong

16:30 ó: FÉRFI CSAPATVERSENY, DÖNTŐ: Kína-Koreai Köztársaság


GYEPLABDA (Riverbank Aréna)

nők:

9:30 ó: a 9. helyért: Japán - Dél-afrikai Köztársaság

12:30 ó: a 7. helyért: Koreai Köztársaság-Németország

16:30 ó: elődöntő: Hollandia - Új-Zéland

21 ó: elődöntő: Argentína - Nagy-Britannia


KERÉKPÁR - BMX (BMX-pálya)

16 ó: női kiemelési futamok

16:40 ó: férfi kiemelési futamok


KOSÁRLABDA (North Greenwich csarnok)

férfiak, negyeddöntő:

15 ó: Oroszország-Litvánia

17:15 ó: Franciaország-Spanyolország

21 ó: Brazília-Argentína

23:15 ó: Egyesült Államok-Ausztrália


LOVASSPORT (Greenwich Park) - 1

13 ó: EGYÉNI DÍJUGRATÁS, DÖNTŐ


MŰUGRÁS (Vizesközpont)

20 ó: női toronyugrás, selejtező


ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)

14:30 ó: női 51 kg, elődöntő, női 60 kg, elődöntő, női 75 kg, elődöntő

21:30 ó: férfi 49 kg, negyeddöntő, férfi 64 kg, negyeddöntő, férfi 81 kg, negyeddöntő


RÖPLABDA (Earls Court)

férfiak, negyeddöntő:

15 ó: Argentína-Brazília

17 ó: Egyesült Államok-Olaszország

20:30 ó: Lengyelország-Oroszország

22:30 ó: Bulgária-Németország


STRANDRÖPLABDA (A királyi lovastestőrség laktanyája ) - 1

20 ó: női bronzmérkőzés

22 ó: NŐI DÖNTŐ


TEKVONDO (ExCeL) - 2

10 ó: férfi 58 kg, nyolcaddöntő, női 49 kg, nyolcaddöntő

16 ó: férfi 58 kg, negyeddöntő, elődöntő, női 49 kg, negyeddöntő, elődöntő

21 ó: férfi 58 kg, vigaszág, bronzmérkőzés, női 49 kg, vigaszág, bronzmérkőzés

23:15 ó: NŐI 49 KG, DÖNTŐ

23:30 ó: FÉRFI 58 KG, DÖNTŐ


VITORLÁZÁS (Weymouth és Portland) - 1

13 ó: férfiak: 49-ES ÉREMFUTAM, nők: Elliott 6m, 470-es



Ha tetszik a cikk, ajánlja másoknak is!



      


A kajakos Kozák Danuta, a Kovács Katalin, Douchev-Janics Natasa páros és a férfi kajaknégyes éremért száll vízre, míg a női vízilabda-válogatott a bronzéremért küzd meg az ausztrálokkal a londoni olimpia csütörtöki versenynapján, melyen 23 számban avatnak bajnokot.


Élő tévéközvetítések:

M1: 9:30-tól folyamatosan
M2: 10:30-tól folyamatosan
M3D: 10:55-től folyamatosan
Eurosport: 9:30-tól folyamatosan
ORF1: 9:55-től folyamatosan
ZDF: 9:45-től folyamatosan


Program:

augusztus 9., csütörtök (éremosztás 23 számban):

------------------------------------------------

magyar vonatkozású program:

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion) - 5

10 ó: férfi tízpróba, 110 m gát - SZABÓ ATTILA

10:30 ó: női magasugrás, selejtező

10:55 ó: férfi tízpróba, diszkoszvetés - SZABÓ ATTILA

12:35 ó: férfi 4x400 m-es váltó, előfutamok

13:55 ó: férfi tízpróba, rúdugrás - SZABÓ ATTILA

19:30 ó: férfi tízpróba, gerelyhajítás - SZABÓ ATTILA

20:20 ó: FÉRFI HÁRMASUGRÁS, DÖNTŐ

20:30 ó: női 800 m, elődöntő

21 ó: FÉRFI 800 M, DÖNTŐ

21:20 ó: női 4x100 m-es váltó, előfutamok

21:55 ó: FÉRFI 200 M, DÖNTŐ

22 ó: NŐI GERELYHAJÍTÁS, DÖNTŐ

22:20 ó: FÉRFI TÍZPRÓBA, 1500 M - SZABÓ ATTILA


KAJAK-KENU (Eton Dorney Buckinghamshire) - 4

10:30 ó: FÉRFI C-2 1000 M, DÖNTŐ

10:48 ó: FÉRFI K-4 1000 M, DÖNTŐ - KAMMERER ZOLTÁN, TÓTH DÁVID, KULIFAI TAMÁS, PAUMAN DÁNIEL

11:15 ó: NŐI K-1 500 M, DÖNTŐ - KOZÁK DANUTA

11:42 ó: NŐI K-2 500 M, DÖNTŐ - KOVÁCS KATALIN, DOUCHEV-JANICS NATASA


HOSSZÚTÁVÚSZÁS (Hyde Park) - 1

13 ó: NŐI 10 KM - RISZTOV ÉVA


VÍZILABDA (Vízilabdacsarnok) - 1

nők:

15:30 ó: a 7. helyért: Nagy-Britannia - Olaszország

16:50 ó: az 5. helyért: Oroszország-Kína

19:40 ó: bronzmérkőzés: MAGYARORSZÁG-Ausztrália

21 ó: DÖNTŐ: SPANYOLORSZÁG-EGYESÜLT ÁLLAMOK


nem magyar vonatkozású program:

GYEPLABDA (Riverbank Aréna)

férfiak:

9:30 ó: a 9. helyért: Argentína - Új-Zéland

12:30 ó: a 7. helyért: Pakisztán-Koreai Köztársaság

16:30 ó: elődöntő: Ausztrália-Németország

21 ó: elődöntő: Hollandia - Nagy-Britannia


TEKVONDO (ExCeL) - 2

10 ó: férfi 68 kg, női 57 kg, küzdelmek a döntőig

21 ó: férfi 68 kg, női 57 kg, vigaszág, bronzmérkőzés

23:15 ó: NŐI 57 KG, DÖNTŐ

23:30 ó: FÉRFI 68 KG DÖNTŐ


MŰUGRÁS (Vizesközpont) - 1

11 ó: női toronyugrás, elődöntő

20 ó: NŐI TORONYUGRÁS, DÖNTŐ


RITMIKUS GIMNASZTIKA (Wembley Aréna)

11 ó: egyéni összetett, selejtező

15:50 ó: kéziszercsapat, selejtező


VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset) - 1

13 ó: nők: Elliott 6m

14 ó: FÉRFIAK: 470-ES, ÉREMFUTAM


LOVASSPORT (Greenwich Park) - 1

13:30 ó: EGYÉNI DÍJLOVAGLÁS, DÖNTŐ


LABDARÚGÁS (Coventry, London - Wembley) - 1

nők:

14 ó: bronzmérkőzés: Kanada-Franciaország, Coventry, Városi Stadion

20:45 ó: DÖNTŐ: EGYESÜLT ÁLLAMOK-JAPÁN, WEMBLEY STADION


BIRKÓZÁS (ExCeL) - 2

14 ó: női 55 és 72 kg, előcsatározások, nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő

18:45 ó: női 55 és 72 kg, vigaszág, bronzmérkőzés

20:03 ó: NŐI 53 KG, DÖNTŐ

20:48 ó: NŐI 72 KG, DÖNTŐ


KERÉKPÁR - BMX (BMX Track)

16 ó: férfi negyeddöntő


MŰÚSZÁS (Vizesközpont)

16 ó: csapatverseny, kötelező


RÖPLABDA (Earls Court)

női elődöntő:

16 ó: Koreai Köztársaság-Egyesült Államok

20:30 ó: Brazília-Japán


ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL) - 3

17:30 ó: NŐI 51 KG, DÖNTŐ

17:45 ó: NŐI 60 KG, DÖNTŐ

18:15 ó: NŐI 75 KG, DÖNTŐ


KOSÁRLABDA (North Greenwich csarnok)

női elődöntő:

18 ó: Ausztrália-Egyesült Államok

22 ó: Oroszország-Franciaország


KÉZILABDA (Kosárlabdacsarnok)

női elődöntő:

18 ó: Norvégia-Koreai Köztársaság

21:30 ó: Spanyolország-Montenegró


STRANDRÖPLABDA (Horse Guards Parade) - 1

20 ó: férfi bronzmérkőzés

22 ó: FÉRFI, DÖNTŐ



Ha tetszik a cikk, ajánlja másoknak is!



      


A férfi kézilabda-válogatott a döntőbe jutásért játszik a svédekkel a londoni olimpia pénteki versenynapján, melyen 17 számban avatnak bajnokot.


Élő tévéközvetítések:

M1: 9:30-tól folyamatosan
M2: 10:30-tól folyamatosan
M3D: 10:55-től folyamatosan
Eurosport: 9:30-tól folyamatosan
ORF1: 9:55-től folyamatosan

A program:

augusztus 10., péntek (éremosztás 17 számban):

----------------------------------------------

magyar vonatkozású program:

BIRKÓZÁS (ExCeL) - 2

14 ó: férfi szabadfogás 55 kg, előcsatározások, nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő, 74 kg, előcsatározások (HATOS GÁBOR), nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő

18:45 ó: férfi szabadfogás - 55 kg, vigaszág, bronzmérkőzés, 74 kg, vigaszág, bronzmérkőzés

20:03: FÉRFI SZABADFOGÁS 55 KG DÖNTŐ

20:48 ó: FÉRFI SZABADFOGÁS 74 KG DÖNTŐ


KAJAK-KENU (Eton Dorney Buckinghamshire)

10:30 ó: férfi K-1, 200 m, előfutamok - DUDÁS MIKLÓS (2. futam)

10:47 ó: férfi K-2 200 m, előfutamok

10:51 ó: férfi C-1 200 m, előfutamok - VAJDA ATTILA (4. futam)

11:19 ó: női K-1 200 m, előfutamok - DOUCHEV-JANICS NATASA (1. futam)

12:16 ó: férfi K-1 200 m, középfutam

12:30 ó: férfi C-1 200 m, középfutam

12:51 ó: női K-1 200, középfutam

13:12 ó: férfi K-2 200m, középfutam


KÉZILABDA (Kosárlabdacsarnok)

férfi elődöntő:

MAGYARORSZÁG-Svédország 18 ó

Franciaország-Horvátország 21:30 ó


HOSSZÚTÁVÚSZÁS (Hyde Park) - 1

13 ó: férfi 10 km - GERCSÁK CSABA


VÍZILABDA (Vízilabdacsarnok)

férfiak, az 5-8 helyért:

15:20 ó: Egyesült Államok-Spanyolország

19:30 ó: MAGYARORSZÁG-Ausztrália

elődöntő:

16:40 ó: Horvátország-Montenegró

20:50 ó: Olaszország-Szerbia


nem magyar vonatkozású program:

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion) - 6

20 ó: FÉRFI RÚDUGRÁS DÖNTŐ

20:10 ó: női 4x400 m, előfutamok

20:35 ó: NŐI KALAPÁCSVETÉS DÖNTŐ

20:45 ó: férfi 4x100 m, előfutamok

21:05 ó: NŐI 5000 M DÖNTŐ

21:40 ó: NŐI 4X100 M DÖNTŐ

21:55 ó: NŐI 1500 M DÖNTŐ

22:20 ó: FÉRFI 4X400 M DÖNTŐ


GYEPLABDA (Riverbank Aréna) - 1

nők:

a 11. helyért:

9:30 ó: Belgium-Egyesült Államok

az 5. helyért:

12:30 ó: Kína-Ausztrália

bronzmérkőzés:

16:30 ó: Új-Zéland - Nagy-Britannia

döntő:

21 ó: Hollandia-Argentína


KERÉKPÁR - BMX (BMX-pálya) - 2

16 ó: női és férfi elődöntő

17:30 ó: NŐI DÖNTŐ

17:40 ó: FÉRFI DÖNTŐ


KOSÁRLABDA (North Greenwich csarnok)

férfiak, elődöntő:

18 ó: Spanyolország-Oroszország

22 ó: Argentína-Egyesült Államok


LABDARÚGÁS (Cardiff)

férfi bronzmérkőzés:

20:45 ó: Koreai Köztársaság-Japán


MŰUGRÁS (Vizesközpont)

20 ó: férfi toronyugrás, selejtező


MŰÚSZÁS (Vizesközpont) - 1

16 ó: CSAPATVERSENY, SZABADONVÁLASZTOTT DÖNTŐ


ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)

14:30 ó: férfi 49 kg, elődöntő, férfi 56 kg, elődöntő, férfi 64 kg, elődöntő, férfi 75 kg, elődöntő, férfi 91 kg, elődöntő

21:30 ó: férfi 52 kg, elődöntő, férfi 60 kg, elődöntő, férfi 69 kg, elődöntő, férfi 81 kg, elődöntő, férfi plusz 91 kg, elődöntő


RITMIKUS GIMNASZTIKA (Wembley Aréna)

13 ó: egyéni összetett, selejtező

15:50 ó: kéziszercsapat, selejtező


RÖPLABDA (Earls Court)

férfi elődöntő:

16 ó: Bulgária-Oroszország

20:30 ó: Brazília-Olaszország


TEKVONDO (ExCeL) - 2

10 ó: férfi 80 kg, női 67 kg, küzdelmek a döntőig

21 ó: férfi 80 kg, női 67 kg, vigaszág, bronzmérkőzés

23:15 ó: NŐI 67 KG DÖNTŐ

23:30 ó: FÉRFI 80 KG DÖNTŐ


VITORLÁZÁS (Weymouth és Portland, Dorset) - 2

13 ó: férfiak, 470-es ÉREMFUTAM

14 ó: nők, 470-es ÉREMFUTAM

15 ó: nők, Elliott 6m



Ha tetszik a cikk, ajánlja másoknak is!



      


A londoni olimpia utolsó előtti, szombati versenyapján - melynek során 32 számban osztanak érmeket - a kajakos Douchev-Janics Natasa 200 méteren éremesélyesként száll vízre, s ugyancsak jó esélyekkel vágnak neki egynapos versenyüknek a férfi öttusázók.


Élő tévéközvetítések:

M1: 9:30-tól folyamatosan
M2: 10:30-tól folyamatosan
M3D: 10:55-től folyamatosan
Eurosport: 9:30-tól folyamatosan
ORF1: 9:55-től folyamatosan

A program:

augusztus 11., szombat (éremosztás 32 számban):

-----------------------------------------------

magyar vonatkozású program:

ÖTTUSA (Kézilabdacsarnok, Vizesközpont, Greenwich Park) - 1

9:45 ó: férfi verseny - MAROSI ÁDÁM, KASZA RÓBERT, 9:45 ó: vívás, 14:20 ó: úszás, 16:20 ó: lovaglás, 19:45 ó: kombinált szám (futás, lövészet)


ATLÉTIKA (The Mall, Olimpiai Stadion) - 8

10 ó: FÉRFI 50 KM-ES GYALOGLÁS

18 ó: NŐI 20 KM-ES GYALOGLÁS - MADARÁSZ VIKTÓRIA

20 ó: NŐI MAGASUGRÁS, DÖNTŐ

20:20 ó: FÉRFI GERELYHAJÍTÁS, DÖNTŐ

20:30 ó: FÉRFI 5000 M, DÖNTŐ

21 ó: NŐI 800 M, DÖNTŐ

21:25 ó: NŐI 4X400 M, DÖNTŐ

22 ó: FÉRFI 4X100 M, DÖNTŐ


KAJAK-KENU (Eton Dorney Buckhinghamshire) - 4

10:37 ó: FÉRFI K-1 200 M, DÖNTŐ - DUDÁS MIKLÓS

10:47 ó: FÉRFI C-1 200 M, B DÖNTŐ - VAJDA ATTILA, DÖNTŐ

11:21 ó: NŐI K-1 200 M, DÖNTŐ - DOUCHEV-JANICS NATASA

11:41 ó: FÉRFI K-2 200 M, DÖNTŐ


HEGYIKERÉKPÁR (Hadleigh Farm, Essex) - 1

13:30 ó: NŐI VERSENY - BENKÓ BARBARA


BIRKÓZÁS (ExCeL) - 3

férfiak, szabadfogás:

14 ó: 60 kg, 84 kg, 120 kg - LIGETI DÁNIEL, előcsatározások a döntőig

18:45 ó: 60 kg, 84 kg, 120 kg, vigaszág, bronzmérkőzések

19:46 ó: 60 KG, DÖNTŐ

20:21 ó: 84 KG, DÖNTŐ

20:56 ó: 120 KG, DÖNTŐ


nem magyar vonatkozású program:

GYEPLABDA (Riverbank Aréna) - 1

férfiak:

a 11. helyért:

9:30 ó: Dél-afrikai Köztársaság - India

az 5. helyért:

12:30 ó: Spanyolország-Belgium

bronzmérkőzés:

16:30 ó: Ausztrália - Nagy-Britannia

döntő:

21 ó: Németország-Hollandia


TEKVONDO (ExCeL) - 2

10 ó: női +67 kg, férfi +80 kg, előcsatározások a döntőig

21 ó: női +67 kg, férfi +80 kg, vigaszág, bronzmérkőzés

23:15 ó: NŐI +67 KG, DÖNTŐ

23:30 ó: FÉRFI +80 KG, DÖNTŐ


MŰUGRÁS (Vizesközpont) - 1

11 ó: férfi toronyugrás, elődöntő

21:30 ó: FÉRFI TORONYUGRÁS, DÖNTŐ


RÖPLABDA (Earls Court) - 1

nők:

bronzmérkőzés:

12:30 ó: Japán-Koreai Köztársaság

DÖNTŐ:

19:30 ó: BRAZÍLIA-EGYESÜLT ÁLLAMOK


VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset) - 1

13 ó: nők, elliott 6m, kisdöntő

14:05 ó: NŐK: ELLIOTT 6M, DÖNTŐ


RITMIKUS GIMNASZTIKA (Wembley Aréna) - 1

14:30 ó: EGYÉNI ÖSSZETETT, DÖNTŐ


LABDARÚGÁS (London-Wembley Stadion) - 1

16 ó: FÉRFI DÖNTŐ: BRAZÍLIA-MEXIKÓ


KOSÁRLABDA (North Greenwich csarnok) - 1

nők:

bronzmérkőzés:

18 ó: Ausztrália-Oroszország

DÖNTŐ:

22 ó: EGYESÜLT ÁLLAMOK-FRANCIAORSZÁG


KÉZILABDA (Kosárlabdacsarnok) - 1

nők:

bronzmérkőzés:

18 ó: Koreai Köztársaság-Spanyolország

DÖNTŐ:

21:30 ó: NORVÉGIA-MONTENEGRÓ


ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL) - 5

21:30 ó: FÉRFI 49 KG, DÖNTŐ

21:45 ó: FÉRFI 56 KG, DÖNTŐ

22:15 ó: FÉRFI 64 KG, DÖNTŐ

22:45 ó: FÉRFI 75 KG, DÖNTŐ

23:15 ó: FÉRFI 91 KG, DÖNTŐ



Ha tetszik a cikk, ajánlja másoknak is!



      


A londoni olimpia zárónapján - melyen 15 számban osztanak érmet - a férfi kézilabda-válogatott a harmadik helyért játszik, de akár női öttusában is a dobogó közelébe kerülhetnek a magyar versenyzők.


Élő tévéközvetítések:

M1: 9:30-tól folyamatosan
M2: 10:30-tól folyamatosan
M3D: 10:55-től folyamatosan
Eurosport: 9:30-tól folyamatosan
ORF1: 9:55-től folyamatosan

A program: 

augusztus 12., vasárnap (éremosztás 15 számban):

------------------------------------------------

magyar vonatkozású program:

ÖTTUSA (Kézilabdacsarnok, Vizesközpont, Greenwich Park) - 1

9 ó: NŐI VERSENY - KOVÁCS SAROLTA, TÓTH ADRIENN

9 ó: vívás

13:35 ó: úszás

15:35 ó: lovaglás

19 ó: kombinált szám (lövészet, futás)


ATLÉTIKA (The Mall) - 1

12 ó: FÉRFI MARATON - KOVÁCS TAMÁS


KÉZILABDA (Kosárlabdacsarnok) - 1

férfiak:

a 3. helyért:

12 ó: MAGYARORSZÁG-Horvátország

DÖNTŐ:

16 ó: SVÉDORSZÁG-FRANCIAORSZÁG


VÍZILABDA (Vízilabdacsarnok) - 1

férfiak:

a 7. helyért:

11:20 ó: Egyesült Államok-Ausztrália

az 5. helyért:

12:40 ó: MAGYARORSZÁG-Spanyolország

bronzmérkőzés:

15:30 ó: Montenegró-Szerbia

DÖNTŐ:

16:50 Ó: HORVÁTORSZÁG-OLASZORSZÁG


HEGYIKERÉKPÁR (Hadleigh Farm, Essex) - 1

14:30 ó: FÉRFI VERSENY - PARTI ANDRÁS


nem magyar vonatkozású program:

BIRKÓZÁS (ExCeL) - 2

9:30 ó: férfiak, szabadfogás, 66 kg és 96 kg, előcsatározások a döntőig

13:45 ó: férfiak, szabadfogás, 66 kg és 96 kg, vigaszág, bronzmérkőzés

15:03 ó: FÉRFIAK, SZABADFOGÁS, 66 KG, DÖNTŐ

15:48 ó: FÉRFIAK, SZABADFOGÁS, 96 KG, DÖNTŐ


RÖPLABDA (Earls Court) - 1

férfiak:

bronzmérkőzés:

10:30 ó: Bulgária-Olaszország

DÖNTŐ:

14 ó: OROSZORSZÁG-BRAZÍLIA


KOSÁRLABDA (North Greenwich csarnok) - 1

férfiak:

bronzmérkőzés:

12 ó: Oroszország-Argentína

DÖNTŐ:

16 ó: SPANYOLORSZÁG-EGYESÜLT ÁLLAMOK


ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL) - 5

14:30 ó: FÉRFI 52 KG, DÖNTŐ

14:45 ó: FÉRFI 60 KG, DÖNTŐ

15:15 ó: FÉRFI 69 KG, DÖNTŐ

15:45 ó: FÉRFI 81 KG, DÖNTŐ

16:15 ó: FÉRFI PLUSZ 91 KG, DÖNTŐ


RITMIKUS GIMNASZTIKA (Wembley Aréna) - 1

14:30 ó: KÉZISZERCSAPAT DÖNTŐ


22 ó ZÁRÓÜNNEPSÉG (Olimpiai Stadion)



Ha tetszik a cikk, ajánlja másoknak is!