rss      tw      fb
Keres

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

MTI 2012. december 14., péntek 8:00

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

december 14., péntek:

---------------------

M2

17.55: Úszás, rövidpályás vb, Isztambul

Sport 1

2.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, New York Knicks-Los Angeles Lakers

Sport 2

2.15: Amerikaifutball, NFL, 15. hét, Philadelphia Eagles-Cincinnati Bengals

21.00: Labdarúgás, spanyol másodosztályú bajnokság, 17. forduló, Lugo-Real Madrid Castilla

Sportklub

4.00: Golf, The Royal Trophy, 1. nap

Eurosport

9.00: Úszás, rövidpályás vb, Isztambul

10.45: Alpesi sí, Világkupa, Val d'Isére, női lesiklás

12.15: Alpesi sí, Világkupa, Val Gardena, férfi szuperóriás-műlesiklás

14.00: Sílövészet, Világkupa, Pokljuka, női sprint

17.00: Síugrás, női világbajnokság, Ramsau

18.30: Sznúker, Európa torna, Ravenscraig, 1. nap

21.00: Ökölvívás, Bigger's Better, Lettország

Eurosport 2

10.00: Futsal, nemzetközi torna, Oroszország, csoportmérkőzés, Portugália-Csehország

11.30 és 14.45: Sznúker, Európa torna, Ravenscraig, 1. nap

13.45: Síugrás, Világkupa, Engelberg, selejtező

20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Borussia Mönchengladbach

Digisport 1

17.50: Férfi vízilabda ob I, A-HÍD Szeged VE - ZF-Eger

20.55: Labdarúgás, portugál bajnokság, Vitória Setúbal-FC Porto

Digisport 2

19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Caja Laboral-Cedevita Zagreb

december 15., szombat:

----------------------

M2

17.55: Úszás, rövidpályás vb, Isztambul

Sport 2

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Real Sociedad

22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Málaga

Sportklub

4.00: Golf, The Royal Trophy, 2. nap

18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Palermo

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Internazionale

Eurosport

9.00: Úszás, rövidpályás vb, Isztambul

10.45: Alpesi sí, Világkupa, Val d'Isére, női szuper-óriásműlesiklás

12.15: Szánkó, Világkupa, Lettország

12.45: Sílövészet, Világkupa, Szlovénia

13.30: Síugrás, Világkupa, Engelberg

15.30: Északi összetett, Világkupa, Ramsau

17.00: Curling, Európa-bajnokság, Svédország, férfi döntő

18.30: Sznúker, Európa torna, Ravenscraig, 2. nap

20.30: Sífutás, Világkupa, Kanada

Eurosport 2

11.00, 13.30 és 20.30: Sznúker, Európa torna, Ravenscraig, 2. nap

12.15: Alpesi sí, Világkupa, Val Gardena, férfi lesiklás

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Bayer Leverkusen-Hamburg

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Schalke 04-Freiburg

22.00: Extrém sportok, Breckenridge

Digisport 1

13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Manchester City

15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Sunderland

18.55: Amerikaifutball, NCAA, New Mexico Bowl

Digisport 2

17.50: Férfi vízilabda, ob I, Groupama-Honvéd - TEVA-Vasas

20.10: Kézilabda, német bajnokság, Gummersbach-Füchse Berlin

22.25: Ökölvívás, profi mérkőzés, WBA középsúlyú vb-címmérkőzés, Arthur Abraham-Mehdi Bouadla

december 16., vasárnap:

-----------------------

M2

17.55: Úszás, rövidpályás vb, Isztambul

Sport 1

17.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Rayo Vallecano

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Espanyol

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Atlético Madrid

Sport 2

14.30: Női kézilabda Európa-bajnokság, Szerbia, bronzmérkőzés

16.30: Labdarúgás, holland bajnokság, Willem II-Ajax

22.15: Amerikaifutball, NFL, Dallas Cowboys-Pittsburgh Steelers

Sport M

18.45: Kosárlabda, Adria Liga, Szolnoki Olaj-Partizan

Sportklub

4.00: Golf, The Royal Trophy, 3. nap

12.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Siena

15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Atalanta

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Etienne-Lorient

19.00: Kosárlabda, ACB Liga, Blusens Monbús-Real Madrid

21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Olympique Lyon

Eurosport

8.15 és 11.45: Szánkó, Világkupa, Lettország

9.15: Alpesi sí, Világkupa, Alta Badia, férfi óriás-műlesiklás

10.30: Alpesi sí, Világkupa, Courchevel, női óriás-műlesiklás

12.45: Sílövészet, Világkupa, Szlovénia

13.45: Síugrás, Világkupa, Engelberg

15.30: Északi összetett, Világkupa, Ramsau

16.15 és 22.00: Sznúker, Európa torna, Ravenscraig, 3. nap

19.00 és 20.15: Sífutás, Világkupa, Kanada

Eurosport 2

8.30: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, Japán

11.00: Sznúker, Európa torna, Ravenscraig, 3. nap

12.30: Alpesi sí, Világkupa, Alta Badia, férfi óriás-műlesiklás

13.30: Alpesi sí, Világkupa, Courchevel, női óriás-műlesiklás

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim-Borussia Dortmund

17.30: Labdarúgás, Bundesliga, Werder Bremen-1. FC Nürnberg

21.00: Extrém sportok, Breckenridge

Digisport 1

1.55: Amerikaifutball, NCAA, Michigan-West Virginia

14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Swansea City

16.55: Labdarúgás, angol bajnokság, West Bromwich Albion-West Ham United

21.10: Labdarúgás, portugál bajnokság, Pacos Ferreira-Vitória Guimaraes

Digisport 2

16.50: Férfi vízilabda ob I, Debrecen - Szolnoki Dózsa-Közgép