rss      tw      fb
Keres

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

MTI 2012. december 28., péntek 10:13

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

december 28., péntek:

---------------------

Eurosport

10.30: Alpesi sí, Világkupa, Semmering, női óriás-műlesiklás, 1. futam

11.30: Alpesi sí, Világkupa, Bormio, férfi lesiklás edzés

13.15: Alpesi sí, Világkupa, Semmering, női óriás-műlesiklás, 2. futam

Eurosport 2

15.00 és 20.15: Jégkorong, Spengler Kupa, Svájc, csoportmérkőzés

Digisport 1

12.00: Tenisz, Mubadala

Digisport 2

16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Anadolu Efes

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona Regal-Fenerbahce

december 29., szombat:

----------------------

Eurosport

11.30: Alpesi sí, Világkupa, férfi lesiklás, Bormio

13.00: Sífutás, Világkupa, Oberhof, női szabadstílusú 2,5 km

14.00: Sífutás, Világkupa, Oberhof, férfi szabadstílusú 3,75 km

15.30: Síugrás, Világkupa, Négysáncverseny, Oberstdorf, selejtező

18.00: Alpesi sí, Világkupa, Semmering, női műlesiklás, 2. futam

19.30: Sílövészet, Világkupa, Gelsenkirchen

Eurosport 2

15.00: Alpesi sí, Világkupa, Semmering, női műlesiklás, 1. futam

15.45 és 20.15: Jégkorong, Spengler Kupa, Svájc

Digisport 1

1.55: Kosárlabda, NCAA, Gonzaga-Baylor

13.40: Labdarúgás, Premier League, Sunderland-Tottenham Hotspur

15.55: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-West Bromwich Albion

18.25: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Newcastle United

21.55: Amerikaifutball, NCAA, Kraft Fight Hunger Bowl, Arizona State-Navy

Digisport 2

12.00: Tenisz, meghívásos torna, Mubadala, bronzmérkőzés

14.00: Tenisz, meghívásos torna, Mubadala, döntő

december 30., vasárnap:

-----------------------

Sport 2

20.00: Darts, PDC-világbajnokság, elődöntő

Sportklub

12.15: Kosárlabda, ACB Liga, Valencia Basket-Unicaja

17.45: Kézilabda, női NB I, FTC Rail Cargo Hungaria-Érd

Eurosport

13.30: Sífutás, Világkupa, női klasszikus stílusú 10 km

14.30: Sífutás, Világkupa, férfi klasszikus stílusú 15 km

15.45: Síugrás, Világkupa, Négysáncverseny, Oberstdorf

20.00: Műkorcsolya, Oberstdorf

Eurosport 2

15.00 és 20.15: Jégkorong, Spengler Kupa, Svájc, elődöntő

Digisport 1

14.25: Labdarúgás, Premier League, Everton-Chelsea

16.55: Labdarúgás, Premier League, QPR-Liverpool

Digisport 2

16.25: Jégkorong, MOL Liga, HSC Csíkszereda-Dab.Docler