rss      tw      fb
Keres

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap


MTI 2015. január 9., péntek 7:50

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

január 9., péntek:

------------------

Sport 1

19.45: Kosárlabda, Adria Liga, Szolnoki Olaj-MZT Szkopje

Sport 2

12.30: Tenisz, ATP-torna, Csennai

19.45: Kézilabda, férfi torna, Magyarország-Spanyolország, Oviedo

Sport M

13.35: Lóverseny, futam

SportKlub

18.45: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Dornbirn

Eurosport

11.15: Alpesi sí, világkupa, Bad Kleinkirchen, női lesiklás, edzés

12.45: Síugrás, világkupa, Tauplitz/Bad Mittern, selejtező

14.00: Sílövészet, világkupa, Oberhof, női sprint

15.45: Tenisz, ATP-torna, Doha

18.30: Darts, BDO-világbajnokság, Lakeside

Eurosport 2

10.00: Labdarúgás, Ázsia Kupa, Ausztrália-Kuvait, Ausztrália

12.00: Síakrobatika, világkupa, Val Thorens, síkrossz

14.30: Tenisz, ATP-torna, Doha

18.00: Hódeszka, világkupa, Ausztria

Digisport 1

10.30: Tenisz, Hopman Kupa, Ausztrália - Nagy-Britannia

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Olympique Marseille

Digisport 2

11.30: Tenisz, WTA-torna, Brisbane

17.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Nyizsnij Novgorod-Fenerbahce

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Panathinaikosz

január 10., szombat:

--------------------

Sport 1

12.30 és 15.00: Tenisz, ATP-torna, Csennai

17.00: Labdarúgás, XXIII. Gabora-gála a Sport TV-kupáért

Sport 2

18.00: Kézilabda, férfi torna, Lengyelország-Magyarország, Oviedo

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Valencia

22.30: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, New England Patriots-Baltimore Ravens

Sport M

14.55: Lóverseny, futam

Sportklub

18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Udinese

Eurosport

10.15: Alpesi sí, világkupa, Adelboden

11.45: Sílövészet, világkupa, Oberhof

14.00: Síugrás, világkupa, Tauplitz/Bad Mittern

16.00: Tenisz, ATP-torna, Doha

18.15: Darts, BDO-világbajnokság, Lakeside

Eurosport 2

6.00: Labdarúgás, Ázsia Kupa, Koreai Köztársaság-Omán

8.00: Labdarúgás, Ázsia Kupa, Üzbegisztán-Koreai NDK

10.15: Északi összetett, világkupa, Chaux-Neuve

11.15: Alpesi sí, világkupa, Bad Kleinkirchheim

13.00 és 15.30: Sífutás, világkupa, Val di Fiemme

14.00: Alpesi sí, világkupa, Adelboden

16.30: Darts, BDO-világbajnokság, Lakeside

Digisport 1

10.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane

13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Sunderland-Liverpool

15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Newcastle

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Tottenham

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-AC Milan

Digisport 2

8.30: Tenisz, Hopman Kupa, döntő

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bastia - Paris Saint-Germain

19.00: Vízilabda, férfi ob I, FTC Waterpolo - Szolnoki Dózsa-Közgép

január 11., vasárnap:

---------------------

Sport 1

10.00: Tenisz, ATP-torna, Brisbane

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Almería-Sevilla

16.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Elche

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Atlético Madrid

Sport 2

2.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Seattle Seahawks-Carolina Panthers

10.45: Kézilabda, férfi torna, Magyarország-Norvégia, Oviedo

19.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Green Bay Packers-Dallas Cowboys

22.30: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Denver Broncos-Indianapolis Colts

Sportklub

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Metz

Eurosport

9.45: Alpesi sí, világkupa, Adelboden

11.00: Sílövészet, világkupa, Oberhof

12.00 és 13.15: Sífutás, világkupa, Val di Fiemme

14.45: Síugrás, világkupa, Tauplitz/Bad Mittern

18.30: Darts, BDO-világbajnokság, Lakeside

20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

Eurosport 2

8.00: Labdarúgás, Ázsia Kupa, Egyesült Arab Emírségek-Katar

10.00: Északi összetett, világkupa, Chaux-Neuve

11.00: Alpesi sí, világkupa, Bad Kleinkirchheim

13.00: Alpesi sí, világkupa, Adelboden

14.00: Sílövészet, Világkupa, Oberhof

15.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Genoa

14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Lazio

17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Southampton

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Juventus

Digisport 2

2.00: Tenisz, WTA-torna, Sydney

14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Stoke City

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Bordeaux