rss      tw      fb
Keres

Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök


MTI 2015. január 14., szerda 7:50

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

január 14., szerda:

-------------------

Duna World

19.00: Kézilabda, női NB I, Fehérvár KC - Ipress Center-Vác

Sport 1

18:45: Vízilabda, férfi BL, Szolnoki Dózsa-Közgép - Partizan Beograd

20:45: Labdarúgás, FA-kupa, 3. forduló, Ipswich Town-Southampton

Sport M

13.35: Lóverseny, futam

Eurosport

9:30: Tenisz, bemutatótorna, Ausztrália

14:15: Sílövészet, világkupa, Németország, női váltó

20.05: Sznúker, Mesterek-tornája, London

Eurosport 2

10:00: Labdarúgás, Ázsia Kupa, Kína-Üzbegisztán

14.00: Sznúker, Mesterek-tornája, London

18:00: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Lokomotiv-Valencia

20:00: Kosárlabda, férfi, Európa Kupa, Brose Basket-Bayern München

Digisport 1

9:30 Tenisz, WTA-torna, Sydney

19:55 Labdarúgás, Király Kupa, Real Sociedad-Villarreal

22:00 Labdarúgás, Király Kupa, Sevilla-Granada

Digisport 2

5.30: Tenisz, WTA-torna, Sydney

17:55 Labdarúgás, Olasz Kupa, Parma-Cagliari

20:25 Vízilabda, férfi BL, Brescia - ZF-Eger

január 15., csütörtök:

----------------------

Duna World

17.45: Kosárlabda, férfi NB I, TLI-Alba Fehérvár - PVSK-PANNONPOWER

Sport 1

21.00: Kosárlabda, NBA, Milwaukee Bucks-New York Knicks

Sport 2

6.00 és 10.00: Tenisz, ATP-torna, Sydney

18.30: Kézilabda, férfi vb, Katar, Brazília-Katar

Sport M

13.35: Lóverseny, futam

Eurosport

10.45 és 17.15: Síugrás, Világkupa, Wisla

14.15: Sílövészet, világkupa, Ruhpolding

Eurosport 2

8.00: Labdarúgás, Ázsia Kupa, Bahrein-Egyesült Arab Emírségek

10.00: Labdarúgás, Ázsia Kupa, Katar-Irán

14.00: Sznúker, Mesterek-tornája, London

18.00: Szabadstílusú sí, világbajnokság, Aerials

Digisport 1

19.40: Labdarúgás, Spanyol Király Kupa, Real Madrid-Atlético Madrid

22.00: Labdarúgás, Spanyol Király Kupa, Elche-Barcelona

Digisport 2

7.30: Tenisz, WTA-torna, Sydney

20.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, Juventus-Verona