rss      tw      fb
Keres

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap


MTI 2015. március 27., péntek 7:50

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

március 27., péntek:

--------------------

Sport 1

20:30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Spanyolország-Ukrajna, Sevilla

Sport 2

16:00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Samsun

20:30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Anglia-Litvánia, London

Sport M

13.35: Lóverseny, futam

Eurosport

12.00: Műkorcsolya, vb, Sanghaj, férfi rövidprogram

15.30: Kerékpár, katalán körverseny, 5. szakasz

Eurosport 2

8.30 és 13.30: Sznúker, The Player Championship, Thaiföld

15:00: Kerékpár, Harelbeke GP

Digisport

17:30: Kézilabda, SEHA Liga, elődöntő, Veszprém, Vardar Szkopje-Meskov Breszt

20:00: Kézilabda, SEHA Liga, elődöntő, Veszprém, MKB-MVM Veszprém - PPD Zagreb

22:00: Tenisz, WTA-torna, Miami

Digisport 2

15:00: Torna, világkupa, Doha

18:00 és 22.45: Tenisz, ATP-torna, Miami

20:40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Makkabi Electra

március 28., szombat:

---------------------

Duna

9.40: Forma 1, Malajziai Nagydíj, időmérő edzés

Duna World

15.30: Kézilabda, női Magyar Kupa négyes döntő, Győr, elődöntő, FTC Rail Cargo Hungária-MTK Budapest 17.45: Kézilabda, női Magyar Kupa négyes döntő, Győr, elődöntő, Győri Audi ETO-Érd

Sport 1

1.00: Jégkorong, NHL, Minnesota Wild-Calgary Flames

17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Horvátország-Norvégia

20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Hollandia-Törökország

Sport 2

16.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Samsun

17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Csehország-Lettország

20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Bulgária-Olaszország

Sport M

13.55: Lóverseny, ügető, 10. versenynap

Sportklub

15.15: Jégkorong, Magyar Kupa, a 3. helyért

17.30: Jégkorong, Magyar Kupa, döntő

Eurosport

12.30: Műkorcsolya, vb, Sanghaj, férfi kűr

15.30: Kerékpározás, Katalán körverseny, 6. szakasz

19.00: Salakmotor, Eurosport Best pairs, Németország

Eurosport 2

6.00 és 9.00: Sznúker, The Players Championship, Thaiföld, elődöntő

13.30: Sznúker, The Players Championship, Thaiföld, döntő

21.00: Labdarúgás, MLS, Montreal Impact-Orlando City

Digisport 1

16.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

Digisport 2

15.55, 16.50 és 18.30: Motorsport, gyorsasági vb, Katari Nagydíj, időmérő, Moto2, Moto3, MotoGP

17.50: Motorsport, gyorsasági vb, Katari Nagydíj, szabadedzés, MotoGP

19.25: Ökölvívás, WBO Youth félnehézsúlyú mérkőzés, Nemesapáti Norbert-Zura Mekeresvili

21.30: Tenisz, WTA-torna, Miami

március 29., vasárnap:

----------------------

Duna

8.40: Forma 1, Malajziai Nagydíj, futam

20.20: Labdarúgás, Eb-selejtező, Budapest, Magyarország-Görögország

Duna World

13.30: Kézilabda, női Magyar Kupa négyes döntő, a 3. helyért 15.45: Kézilabda, női Magyar Kupa négyes döntő, döntő

Sport 1

17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Grúzia-Németország

20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Portugália-Szerbia

Sport 2

17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Észak-Írország - Finnország

20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Írország-Lengyelország

Sport M

14.55: Lóverseny, futam

Sportklub

12.00: Kosárlabda, Liga ACB, Laboral Kutxa - Valencia

18.00: Kosárlabda, Liga ACB, Real Madrid-Movistar Estudiantes

Eurosport

8.00: Műkorcsolya, világbajnokság, Sanghaj, gála

12.45: Kerékpár, Katalán körverseny, 7. szakasz

23.00: Labdarúgás, MLS, Chicago Fire-Philadelphia Union

Eurosport 2

11.45: Labdarúgás, női Bajnokok Ligája, FFC Frankfurt-Bristol

14.00: Labdarúgás, német női bajnokság, FFC Turbine Potsdam-Duisburg

17.00 és 20.00: Motorsport, motokrossz-vb, Argentína, MX2 1. és 2. futam

18.00 és 21.00: Motorport, motokrossz-vb, Argentína, MXGP 1. és 2. futam

Digisport 1

15.25: Kézilabda, SEHA Liga, a 3. helyért

17.45: Kézilabda, SEHA Liga, döntő

20.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

Digisport 2

3.30: Tenisz, WTA-torna, Miami

16.55: Motorsport, gyorsasági vb, Moto3, futam

18:15: Motorsport, gyorsasági vb, Moto2, futam

19.55: Motorsport, gyorsasági vb, MotoGP, futam

21.30: Autósport, IndyCar, Streets, St. Petersburg