Fidesz: újra jár a gyes az egészségkárosodott kismamáknak
- Részletek
- Hazai vonatkozású hírek - 2012/3. negyedév
- 2012. július 03. kedd, 16:58
Újra kaphatnak gyest a rehabilitációs ellátásban részesülő kismamák - írta a Fidesz parlamenti frakciója az MTI-hez kedden eljuttatott közleményében, reagálva a parlament döntésére.

