rss      tw      fb
Keres

Tőzsde - Eséssel nyitott New York

MTI 2010. december 30., csütörtök 15:40

Csökkenő indexekkel kezdődött a kereskedés csütörtökön az amerikai tőzsdepiacokon.

Nyitás után pár perccel a DJIA-30 index 0,12 százalékos, a S&P-500 index 0,08 százalékos, a Nasdaq Composite index 0,08 százalékos gyengülésnél járt.

Szerdán a 30 vezető iparvállalat DJIA indexe 9,84 ponttal, azaz 0,09 százalékkal 11.585,38 pontra nőtt. Az S&P 500-as mutató 1,29 ponttal, vagyis 0,10 százalékkal 1.259,80 pontra emelkedett. A technológiai részvények Nasdaq Composite mutatója 4,05 ponttal, azaz 0,15 százalékkal nőtt és 2.666,93 ponton zárt.