rss      tw      fb
Keres

Nőtt a folyamatban lévő amerikai használtlakás-eladás novemberben

MTI 2010. december 30., csütörtök 16:29

Nőtt a folyamatban lévő amerikai használtlakás-eladást jelző mérőszám novemberben.

Az amerikai ingatlanügynökségek szövetségének (NAR) csütörtöki közlése szerint a novemberi mutató 3,5 százalékkal 92,2 pontra emelkedett az októberi 89,1 pontról. A szakértők arra számítottak, hogy az index szerényebben, 2 százalékkal nőtt.

A novemberi mutató alapján az eladások 5 százalékkal maradtak el a tavaly novemberitől.

A 100 pont a használt lakások átlagos eladási szintjét jelezte 2001-ben, amikortól a mutatót jegyzik.